Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 194

Thread: Има ли модератори във форума и каква е ролята им в него???

  1. #16
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    То май и с календара работата нещо не се получи или аз съм недоразбрал и пропуснал.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  2. #17
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    nickgaidarov -> ecotronic -> nickgaidarov -> ecotronic -> nickgaidarov ... започна се пак.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  3. #18
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Росен го каза много вярно .
    Когато имаше модерация и модераторите си вършеха работата потрибителите ревнаха ,че не им се зачита правото на глас и модераторите били като цитиррам : Милиционери .
    Сега когато всеки си казва каквото иска и както иска се възмущавате ,че няма модерация .
    Това хоро се играе на всеки няколко години и няма угаждане .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  4. #19
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Ми те нещата винаги се изкривяват, свобода - слободия.Не беше такава идеята.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  5. #20
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Ми те нещата винаги се изкривяват, свобода - слободия.Не беше такава идеята.
    От повърхностния поглед на нещата който имам бих казал ,че проблема се свежда до няколко човека които редовно влизат в словесни битки и изместват темата .
    Затова и съм се ограничил до откровенно спамерски теми и раздели и не искам да поглеждам в техническите раздели .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  6. #21
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by Sunny View Post
    От повърхностния поглед на нещата който имам бих казал ,че проблема се свежда до няколко човека които редовно влизат в словесни битки и изместват темата .
    Затова и съм се ограничил до откровенно спамерски теми и раздели и не искам да поглеждам в техническите раздели .
    Изобщо нямам теб пред вид и спамерските теми в които и аз влизам.Ма и дори там наоколо взеха да се въдят теми и коментари дето ми идват в повече.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  7. #22
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Ако ми позволите и мойто скромно мнение.Мен форума ме кефи,такъв какъвто е в момента.Мисля,че алфистите са широкоскроени хора с модерно мислене и разбират демокрацията и свободата в истинския и смисъл: ,,Прави каквото искаш,само не пречи на другите,, За което евала!
    Аз не членувам в други форуми,нямам Фейсбук,имах регистрация в бмв форума,питам технически въпрос,като преди това съм търсил с търсачката инфо по въпроса и не съм открил.Трябвало съм да чакам първо да ми се удобри питанката.Абе А Ланколууу,ти за какъв са помисли?Че марката БМВ,започва и свършва при теб?Се едно, не мога да звънна на мои приятели механици и да ми даде точно за 3 секунди отговор.Но не това е идеята според мен.За мен идеята е по скоро да се обидинят хора,които харесват една и съща марка автомобили и да споделят опит и знания по скоро любителски а не професионални.

  8. #23
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    36

    Default

    Може би не трябва да си давам мнението. Сравнително съм нов тук. Преди 7-8 години бях в фиат форума защото карах съответната марка. До преди няколко месеца бях в единия форум на форд, и такива коментари и отношения между хората не съм срещал никъде как е тук в момента. Тук не знам как е било преди години, но сега наблюденията са ми много негативни, всеки си говори и гледа да се заяде (включително и на моя тема) устите на всички са големи. Не мога да кажа това от свободата на словото ли е или нещо друго (липса на контрол), тук може да не се даде отговор на въпроса който е зададен, но темата ще се напълни с какви ли не коментари. Ходил съм на срещи на клубове, по форумите са обсъждани въпроси от всякакво естество. В този форум буквално не мога да си намеря мястото, имам разни въпроси, повечето може би глупави, но не смея да пусна тема, защото ще бъда нахокан по един или друг начин, влизам редовно във форума и само седя и гледам, ако намеря полезна информация се възползвам.
    Живея близо до Екото на бул. България, би ми било интересно да посетя някоя редовна среща, но като виждам отношението тук, си го представям същото и на срещата. Накратко в моите очи нещата седят така, 10-20 човека членуващи 5-10 години вече, си пишат и се срещат и останалите сякаш не могат да влязат в групата, все едно е затворено общество... Малко нахвърлях различна информация, може и да не ме разберете какво точно съм искал да кажа. Извинявам се предварително, че се включих в темата.
    Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.4 JTD 150hp 2002г.

  9. #24
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by Lazarkk View Post
    ...
    Донякъде си прав - и то много .
    Зависи човек какви критерии има и какво търси .
    Ето например vesko11 влетя наскоро сред нас и набързо се вписа в групата .
    Просто не си срещнал подходящите хора с твоите мирогледи .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  10. #25
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    nickgaidarov -> ecotronic -> nickgaidarov -> ecotronic -> nickgaidarov ... започна се пак.
    Не можеш да си представиш самият аз, колко се чувствам неудобно, когато започнем да цапаме някоя тема играейки на пинг-понг с Гайдаров.

    Някои колеги ме съветват да не му обръщам внимание.
    Проблемът е в това, че аз за над 50 г. така и не можах да се науча да отминавам необоснованите упреци по мой адрес с мълчание. Още повече ако те са тенденциозни и отправени от ограничено количество едни и същи индивиди.

    Тъй че колеги, извинявайте, че досаждам и на Вас с писанията си, но докато има хора като Гайдаров, тъй ще да е.

    Бих водил всички тези диспути на ЛС ако и нападките ми се оправят на ЛС или ако не се боря срещу подвеждаща и невярна информация, която засяга всички.
    Last edited by ecotronic; 20-05-2015 at 21:02.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  11. #26
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Чирпан
    Posts
    221

    Default

    Според мен, ако основните действащи лица не вземат в ръце контрола над форума (то пък ще почнат едни съображения "ама той ми е приятел как да му раздам "бананче" или как да му изтрия поста"... ) трябва ние сами да се вземем в ръце и да ограничим максимално цапаниците на темите. И да започнем да взимаме пример от европейските форуми .... така да се каже. Темата на момчето което пита за турбиниране на 1,6 е показателна на какво ниво сме ... ами айде добре за вас няма смисъл и го знаете (да съгласен съм няма смисъл) но току виж пък човека е сериозен има излишни средства и достатъчно желание.. защо трябва да се отнасяме така с него? Аз пък мога да ви кажа, че има такъв проект захванат в форума alfaowner....
    Та мисълта ми е нека се отнасяме с едно уважение един към друг, било млади към стари, нови членове към останалите и обратно на тези ситуации. Аз все още не смятам, че съм от " старите кучета" на форума, но се старая да мога да бъда полезен с каквото мога на останалите, както и съм благодарен на тези които са били полезни на мен. Надявам се да си ставаме все по-полезни един на друг.
    147 1,6 105к.с. 2002г.

  12. #27
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Пиша тук, за да не цапам техническия раздел.....

    Баси, Гайдаров - в онази тема за филтър купе, ти надмина себе си бе!

    Независимо от това, че може да има много писано по даден въпрос, още едно никога не е излишно. А на фона на останалия спам е направо несравнимо.

    Кой си ти та да преценяваш, кое от техническата информация трябва да изчезне и кое не?

    Ако има нещо за изчезване в този форум, това си ти самият!


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  13. #28
    Запален алфист vgp_sas's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Варна
    Posts
    462

    Default

    В момента тук във форума те е страх да попиташ нещо или да кажеш нещо. Почва се една гавра с теб. Ще ми обясни ли някой тогава смисъла на форума ?
    Дори някой да иска да турбинара магарр и да е технически неграмотен, не може ли да му се обясни като на човек да научи нещо ?!
    Единственото, подредено място е алъш-вериша!
    Типично за българина, раздела с търговийката върви напред!
    Трябва и милиция на тоя форум!

  14. #29
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    много сложен е тоя въпрос и то адски сложен аз съм виден спамер с перманентен бан по Ip преди бях модератор ... някой ме харесват други ме мразят но това няма особено значение всъщност.

    Не знам защо форума се прецака и защо се прецакахме всички ние - някога мислех, че знам но сега знам, че не знам ...

    Исках нещо смислено да пиша и да, то ми беше на върха на пръстите но някакси не го написах ... май това е истината за форума? май? или не?

    Извинявам се...

  15. #30
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by NoFeArr View Post
    Според мен, ако основните действащи лица не вземат в ръце контрола над форума (то пък ще почнат едни съображения "ама той ми е приятел как да му раздам "бананче" или как да му изтрия поста"... ) трябва ние сами да се вземем в ръце и да ограничим максимално цапаниците на темите. И да започнем да взимаме пример от европейските форуми .... така да се каже. Темата на момчето което пита за турбиниране на 1,6 е показателна на какво ниво сме ... ами айде добре за вас няма смисъл и го знаете (да съгласен съм няма смисъл) но току виж пък човека е сериозен има излишни средства и достатъчно желание.. защо трябва да се отнасяме така с него? Аз пък мога да ви кажа, че има такъв проект захванат в форума alfaowner....
    Та мисълта ми е нека се отнасяме с едно уважение един към друг, било млади към стари, нови членове към останалите и обратно на тези ситуации. Аз все още не смятам, че съм от " старите кучета" на форума, но се старая да мога да бъда полезен с каквото мога на останалите, както и съм благодарен на тези които са били полезни на мен. Надявам се да си ставаме все по-полезни един на друг.
    Ами той човека още първия пост каза че е решил да се бръкне едни пари.То и тук във Варна има едно ауди а3 1.8 със зашеметяващи коне ама момчето е вкарало едни 12-15 бона само в мотора, едва ли не му е минало през ум да си вземе нещо по мощно ма така искал.То и на мен ми се въртят едни мухи в главата ма няма финанси засега пък и предвидливо питах който трябва щото иначе знам какво ще стане.Ще и бодна един шестак щото искам точно тази кола макар че е по изгодно да взема направо шестцилиндрова.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •