Results 1 to 4 of 4

Thread: Странен проблем с индикация за изгоряла крушка.

  1. #1

    Default Странен проблем с индикация за изгоряла крушка.

    Здравейте колеги, вчера ми се появи много странен проблем с индикатора за изгоряла крушка.
    Светва само при натискане на спирачка и то при изключени фарове и габарити? Когато пусна спирачката индикацията си гасне.
    Ще дам един жокер дано е от полза - преди време сменях уредите от бели към черни и при смяната забелязах нещо странно- осветлението на старите бели уреди светваше чак при включен габарит а на черните светва само докато подам контакт.
    Белите уреди са малко по различни като индикаторни знаци вътре иначе буксите са еднакви отзад.

    И така, най-интересното е че всички крушки си работят ?!?

  2. #2
    и аз алфист angelovi69's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Kazanlak, no ot Veliko Tarnovo
    Age
    54
    Posts
    784

    Default

    Имаш изгоряла крушка на стоп-светлината. Сложи един на шофьорското място да натиска спирачката на запален двигател или на контакт, ти отзад гледай вляво или вдясно е изгорялата крушка, за да не стане така, че единия стоп да го отваряш нахалост. Демек, да разглобиш стопа с наистина изгорялата крушка.
    Alfa Romeo 156 SW 122kW 2004 DISTINCTIVE
    Lancia Y 1,2 8V 60к.с. 2001g. - на щерката
    Skoda 100S-в пенсия и КлиоI,1,4 Energy-продадено Opel kadet 1,3 LS sedan 1989 44kW 4 скорости-по неволя-пръдливия Ханс-продаден 0878316296и 0893569553

  3. #3

    Default

    Не знам за каква кола е, но най-вероятно крушката ти е с двойна светлина. Една за габарита ( свети без да натискаш спирачката и няма проблем ) другата е при натискане на спирачката ( в случая е изгоряла и за това само при натискане ти светва индикацията.)

  4. #4

    Default

    Абсолютно вярно, благодаря колега. Благодаря също така и на Пининфарина за бързия отговор, колата е 156 седан и проблема вече е отстранен. Благодарско на всички!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •