Results 1 to 5 of 5

Thread: Какво е предназначението на авиоотряд 28?

  1. #1
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default Какво е предназначението на авиоотряд 28?

    Уважаваеми съфорумници,бих искал да попитам какво е предназначението на авиоотряд 28?Понеже в последните дни бях покосен от новината че лицето Бойко Методиев Борисов е използвал въпросния отряд за пътуване до Разград с цел откриване на трибуната ,,Моци,, на стадиона на Лудогорец.До колкото ми е известно преди време пак имаше скандал по повод използването на въпросния отряд от лицето Бойко Методиев Борисов,последван от разследване което май че до никъде не стигна.Предния път май че беше беше замесена поп-фолк певачката ,,Преслава,, май че и тя беше летяла с него.Поправете ме ако греша.Незнам какво е точното предназначение на авиоотряд 28,но съм сигурен,че не е да превозва властимащите на мероприята като откриване на трибуната ,,Моци,, и тем подобни.Бойко са осра един път по тая линия,и продължава в същия духЗаедно с Горанов,Перукан и Лилито Павлова так.....режат си лентичката изживяват се като големи частни предприемачи,които са натрупали богатствата си благодарение на много къртовски труд и на това че са хиперинтелигентни,и в момента откриват поредния си обект.Питам се аз тия хора останал ли е някакъв морал в тях и човешки ценности или съвсем са се самозабравили.
    Last edited by кученцетоОгиитаткоДоги; 23-05-2015 at 20:04.

  2. #2
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Е как какво? Толкова ли не можахте да разберете? Втори мандат кара човекът.

    На тези дето не са разбрали, обяснявам:

    Този човек е толкова ценен за държавата. Всяка секунда негов труд (най-вече мисловен) носи на държавата десетки милиони.
    По разбираеми причини, когато е на път, той е в невъзможност да полага този тъй ценен за всички нас труд.

    Поради това, когато се придвижва, трябва да го прави по възможно най-бързия начин за да му остава повече време за ценния труд.

    Само ви се струва неразумно това, че се дават някакви си 10 - 20 К пари за едно пътуване до некъв си стадион.
    Дават се но пък спестеното време носи десетократно повече.

    Я се замислете, ако всеки министър си има по един авио-отряд? Не е ли това гениалният изход от безпаричието?

    Ма няма как. Бойко е един. И да се роди друг, като него, не може да се отчува.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #3
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Предназначението на авиоотряд 28 е да превозва министър председателя и президента бързо и безопасно до важни срещи.От там надолу ползват служебни коли.Не мисля че откриването на стадиона е от такова значение че да оправдае харченета на парите на данъкоплатеца, нито пък че изисква присъствието на министър-председателя, има си министър на младежта и спорта.Бат Бойко е българския Чък Норис, а както знаем Чък Норис слага презерватива с релефа навътре за да бъде удоволствието само негово.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  4. #4
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Сега да ви светна, не са летели с отряд 28, а с хеликоптер на МО. ВВС демек. Това е наистина недопустимото. Да издухваш ресурса на последните ни функциониращи военни "фърчила" за "евтин" PR.
    Понеже им е скъпо времето, аз им предлагам да ползват севернокорейски патент. Ще струва само по един снаряд на калпак пътуването.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  5. #5
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    За мен такива начини на предвижване са необходими,в случеи на големи природни бедствия или на сериозно военно положение,където се изисква незабавното пристигане на премиер,президент и прочие.Не просто важна среща,пък била тя и на политическо ниво.Тука никой от кабинета не лети с въртолети за да стигне на време.Даже,когато не вали доста представители от кабинета ходят с колелета на бачкане.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •