Results 1 to 9 of 9

Thread: Бардолини, цена

  1. #1

    Default Бардолини, цена

    Здравейте.
    Досега упорито се опъвах като магаре на лед и не исках да монтирам газ на 166цата ми, но колата вече стана старичка, в мен е от 2007г., поддържал съм я изрядно и се насочих към ГИ.
    В Хасково ми казаха цена от 1300 лв за Бардолини, а по принцип съм доволен от работата на този сервиз, защото преди година монтирах газ на клиото ми и нямам никакви ядове.
    Я дайте мнение тази цена що-годе нормална ли е или да търся още.

  2. #2
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Виж какви са и компонентите и особено какви са дюзите. Дюзите.и изпарителя за най- важните от цялата газова. Електрониката е общо взето една и съща. Разбира има голяма разлика в скоростта на процесорите и там трябва да се внимава. При дюзите също има голяма разлика. Има бързи дюзи, а има и по- бавни, което за някой дарак не е от толкова голямо значение, но твоя кораб иска като настъпиш педала да му рукне газ в цилиндрите, а не да се чуди на къде да тръгне.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Виж какви са и компонентите и особено какви са дюзите. Дюзите.и изпарителя за най- важните от цялата газова. Електрониката е общо взето една и съща. Разбира има голяма разлика в скоростта на процесорите и там трябва да се внимава. При дюзите също има голяма разлика. Има бързи дюзи, а има и по- бавни, което за някой дарак не е от толкова голямо значение, но твоя кораб иска като настъпиш педала да му рукне газ в цилиндрите, а не да се чуди на къде да тръгне.
    Тази кола не изисква бързи дюзи.
    Бардолини е добра система, има и опция за ОБД комуникация, което е плюс.
    Най-важно е да каже колко цилиндъра е колата.
    За 6-цилиндрово Бардолини цената е добра, даже ниска, за 4, бих казал че е висока.
    Video meliora proboque deteriora sequor.

  4. #4

    Default

    4 цилиндъра, 155 конски сили. Каква е нормалната цена за бардолини ?

  5. #5
    обикновен газаджия robygas's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    sofia
    Age
    58
    Posts
    3,478

    Default

    Около 1000-1100лв.
    Само дето има разновидности като при всички системи и крайната цена се формира след уточняване на изискванията на автомобила и клиента.
    Last edited by robygas; 27-05-2015 at 22:12.
    0887 26 38 78 - "Robygas"- Роби
    Автогаз сервиз-
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=71727

  6. #6

    Default

    И какъв модел да търся за 166цата, че не съм наясно с тези системи ?

  7. #7
    обикновен газаджия robygas's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    sofia
    Age
    58
    Posts
    3,478

    Default

    Всеки модел на Бардолини ще ти свърши работа. Тази кола не е капризна стига да се направи като хората като монтаж.
    Избери най-евтиния с 40л. бутилка на 244мм. диаметър.
    0887 26 38 78 - "Robygas"- Роби
    Автогаз сервиз-
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=71727

  8. #8

    Default

    Ами на мен ми предлагат 1300 с тороидална бутилка, а с обикновена 1200. Явно разликата в цената не е толкова голяма. Благодаря за съветите.

  9. #9

    Default

    Дори в Сф тороидалната бутилка е 60-70лв.



Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •