Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 77

Thread: До кога лични интереси и отношения ще опорочават форума?

  1. #1

    Default До кога лични интереси и отношения ще опорочават форума?

    Без коментар!
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  2. #2
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Абе... като вкара човек някого в игнора, няма ли как изобщо да не им вижда и никовете повече? Tо си го има елемента да не щеш да си в един форум с такива.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by Liminat View Post
    Абе... като вкара човек някого в игнора, няма ли как изобщо да не им вижда и никовете повече? Tо си го има елемента да не щеш да си в един форум с такива.
    Става, обаче ако е модератор и прави каквото си иска, тогава?
    Какъв е критерия за избор на модератори, има ли въобще такъв?
    Трябва да има вето за хора, които се занимават професионално с автомобили под каквато и да е форма.
    Знам, че няма да стане, но и не ми пука много, защото този форум не е жизнено важен за мен.
    Карал съм Алфи и съм ги ремонтирал и без да имам регистрация
    Last edited by lordliness; 09-06-2015 at 07:46.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  4. #4

    Default

    Марк 1:3
    ''Глас на един, който вика в пустинята.''
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  5. #5

    Default

    Кажи конкретно за какво иде реч, моля.

  6. #6

    Default

    За модератор не трябва да се говори нищо лошо. Как да ти кажа. Нали това е приоритет на форума. Но те могат да обиждат и после да трият следите- нали. Това редно ли е? Казвам ти веднага- редно е , щом е модератор всичко е редно. Ама и аз имам малък недостатък, че никога не прощавам и никога не забравям.
    Ама да се спасява, не ме интересува тоя. Само така питам от любопитство, дали има правила и в тази област, щом другите се следят стриктно.
    Модератор доживотно ли е като генерален секретар или има мандатност?
    Last edited by lordliness; 10-06-2015 at 22:43.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    За модератор не трябва да се говори нищо лошо. Как да ти кажа. Нали това е приоритет на форума. Но те могат да обиждат и после да трият следите- нали. Това редно ли е? Казвам ти веднага- редно е , щом е модератор всичко е редно. Ама и аз имам малък недостатък, че никога не прощавам и никога не забравям.
    Ама да се спасява, не ме интересува тоя. Само така питам от любопитство.
    То има ли някои в тоя форум който ти е на нивото, и който да не те дразни, обижда и т.н. Сетих се има един субект където сте си дружки с него, всички го знаят играе го нещо като "придворния шут". А ти друже запознат ли си, че има правила в които е упоменато, че работата на модератор не се обсъжда, еле па жалейки да пускаш И още нещо, не само във форума по-принцип не обичам да се обяснявам, на теб лично ти отделям от времето си, не за първи път, дано не е и за последен.
    Last edited by thecleaner; 10-06-2015 at 22:47.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  8. #8

    Default

    Не знам за какво става въпрос, но е тъпо да откриваш тема, под която да пишеш "Без коментар".
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  9. #9

    Default

    Ти защо пак се месиш, или се чувстваш длъжен да пишеш във всяка моя тема. Поласкан съм от това внимание на един модератор към бедния юзер.
    Прости ми, но не мога да разбера кога пишеш като модератор и кога като потребител.
    Нали това казвам- само хубави неща за модераторите. Работа на модератори не обсъждам никъде! Питам редно ли е да обиждат потребители. Това не им влиза в задълженията, значи не им обсъждам работата. Нали? Питам си така по принцип. Теб засяга ли те?
    А ти така ли говориш наживо с хората, едва ли.
    Имам пейнт и прави хубави снимки на вече изтрити неща.
    Придворен шут ми звучи като опит за обида към някого- до кога. Напиши му името защото не се сещам, или не ти стиска.

    ---------- Post added at 23:47 ---------- Previous post was at 23:45 ----------

    Quote Originally Posted by old alfist View Post
    Не знам за какво става въпрос, но е тъпо да откриваш тема, под която да пишеш "Без коментар".
    Като не знаеш защо се включваш, който трябва разбира.
    Last edited by lordliness; 11-06-2015 at 05:40.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  10. #10

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Като не знаеш защо се включваш, който трябва разбира.
    Когато си тръгнал да пишеш в един форум, в който четат много хора се изразявай така /или поне се опитай/, че да те разберат всички.

    Защо не пишеш на този човек на лични, а ми си взел да занимаваш хората с личните ви взаимоотношения.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by old alfist View Post
    Когато си тръгнал да пишеш в един форум, в който четат много хора се изразявай така /или поне се опитай/, че да те разберат всички.

    Защо не пишеш на този човек на лични, а ми си взел да занимаваш хората с личните ви взаимоотношения.
    Ти като не искаш да те занимават защо четеш? Защото си любопитен. Риторичния въпрос не изисква коментар, той привлича вниманието на четящия и го навежда към размисъл.
    Наведи се сега към размисъл.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  12. #12

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Ти като не искаш да те занимават защо четеш? Защото си любопитен. Риторичния въпрос не изисква коментар, той привлича вниманието на четящия и го навежда към размисъл.
    Наведи се сега към размисъл.
    Тук няма размисъл, защото всичко е ясно - когато някой се опита да наруши влиянието на определине кръгове става неудобен.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  13. #13

    Default

    Quote Originally Posted by old alfist View Post
    Тук няма размисъл, защото всичко е ясно - когато някой се опита да наруши влиянието на определине кръгове става неудобен.
    Ето видя ли че става. За това говоря.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  14. #14

    Default

    Искаш да разбием монопола.
    Аз съм - ЗА.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  15. #15

    Default

    Quote Originally Posted by old alfist View Post
    Искаш да разбием монопола.
    Аз съм - ЗА.
    Не. Просто искам някои модератори да не се вживяват на господари и да спрат да обиждат нас- беззащитните обикновени потребители.
    Както сам виждаш.
    Монопола не ме интересува, моят бизнес е друг.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •