Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 50 of 50

Thread: Основен ремонт на 2.0 TS

  1. #46

    Default

    Клубара е по горе, Оеm.

    ---------- Post added at 14:31 ---------- Previous post was at 14:26 ----------

    СF1,2,3 покриване на еко норми.

  2. #47

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    Никой не те кара да си купуваш голф. Можеш просто да си купиш здрава алфа или здрав мотор.

    Аз не бих давал хиляди левове за основен ремонт на мотор, който се продава цял за 300 лева, а цели запазени коли има и по 2000.
    Колега тоя филм съм го играл вече с един форд и вместо да дам 800 лв. за основен ремонт ми излезна почти 2000 лв. + изгубеното време, та за това или ремонт на сегашния двигател или нова кола, а в случея предпочитам ремонта и за това се допитах до вас всички.

    ---------- Post added at 01:18 ---------- Previous post was at 01:17 ----------

    Quote Originally Posted by ALFonsOlder View Post
    Виждам, че си в търново. Има един клубар в горна, не знам доколко е добър....
    Виж форумните сервизи. По-горе писах, моят ремонт го прави лисан. (Виж го във форума).Аз аъм в русе, уговорихме се, оставих му колата в сф и след седмица си я взех. Доволен съм. 50к и 8години изкарах. Взе ми 500 за труд. В рс ми искаха повече. Харчеше по кило от смяна до смяна.
    Според мен, не се връзвай със случаен мотор от морги и непроверени хора. Може да се окажеш с два броя, с огромни разходи по монтаж и да си пак в изходна позиция.
    Успех и ЧНГ.
    От Горна знам Николай ОЕМ, но до колкото чух той вече не се занимава с ремонти, а със силов тунинг. Преди няколко години той ми я обслужва и съм доволен от работата му.
    Last edited by grenlould; 04-01-2018 at 01:21.



  3. #48

    Default

    Моята Алфа мисля, че е евро 3 с една ламбда сонда. Блокира термостата, но в затворено положение мотора прегря и така. Сега е в бокса.
    Citroen BX 14 TGE, Citroen BX 19 GT и Alfa Romeo 156 2.0 TS

  4. #49
    започва да се пристрастява cufti's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Posts
    91

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    Ти ше видиш сега с целиката на какъв фуй си се насадил

    Тва е най-гладния масларник в историята на автомобилостроенето... на море съм ходил с една такава тояга, 2 литра масло изпи за 800 километра.
    Колега,стига си писал простотии!
    Сменям масло на 15000 км. и никога до сега не съм доливал между две смени.Имам алфата повече от 11 години
    и не ми се разделя с нея.
    Alfa Romeo156 1.8T.Spark SportPacket
    Ducati ST2

  5. #50

    Default

    Чети внимателно, никъде не говоря за алфи
    За тойота селика става дума, колегата такава си е купил.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •