Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 99

Thread: ПОКУПКА НА АЛФА РОМЕO GTV

  1. #16

    Default

    Пич колата не е моя нееей да говориш така аз просто си търся читава алфа за малко пари знам че е тръдно но не вярвам че е невъзможно

  2. #17

    Default

    Веднага ти казвам какво следва от евтината алфа. Особено евтиното ГТВ. Даваш 1.2-1.3к с прехвърляния и такси. Даваш 1000лв за обслужване. Даваш парици за нов капак и нови брони и още 1000+ за пребоядисване. След това изпадаш в истерия, че голфче двойка те прескочило на задна. Пак парици. После четеш, че ГТВ-то било зверски стабилно в завой с висока скорост. Ма при теб не е така. И се чудиш що. После пак парици. Ама междувременно ти играят оборотите и нещо отпред трака като трактор. Пака стотинки. Ама доста. И през цялото това време - ядове и нерви. И после ще станеш за съжаление поредния обясняващ как алфите са тотални боклуци и много се трошат. Послушай колегите, мисля че единодушно ти обясняваме, че евтиното ГТВ не е евтино. Събери малко повече, вземи си нещо малко от малко гледано и тогава ще разбереш защо емблемата на Алфа Ромео изглежда по този конкретен начин, ако си се заглеждал въобще
    Alfa GTV 2.0 TS '99

  3. #18
    Запален алфист injekciona's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    162

    Default

    Аз пък не виждам как човек, който може да отдели 1000лв за кола, ще може да поддържа адекватно GTV...По-добре се насочи към някой друг модел(145/155) с по-евтина поддръжка.
    Jet Black E46 M3
    ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
    Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT

  4. #19

    Default

    Geo,ти си феномен !

    Самата истина е това ,което написа !
    Напълно подкрепям това мнение,10 години карам ГТВ,карал съм различни модели и фази,двигатели.

    Това е истината за ГТВ и Алфа Ромео като цяло.

    За съжаление в България Алфа Ромео е недооценена марка и се правят генерални заключения по котори и техните собственици

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by speedmj View Post
    Аз си мисля че като я купя за 800 за 1000 ще я пребоядиаат за още 1500 ще и оправят и двигателя и ми остават още 500 да си оправя интериона мисля че е по добре аз да ги оправя тези неща от колкото да я купя за 4000 и от там на такак да оправям всичко


    П П колата и работи климатика и двигателя добре запали както и скоростите добре се включват има си и газова система колата е v6
    Купуваш за 800 лв, такси, данъци, регистрации още поне 300 лв, ревизия на мотора (РЕВИЗИЯ не основен ремонт) около 2000 лв с обслужването, пребоясиаване поне 1500 лв с ремонтите (брониите и капака не се лепят лесно, защото са от спецефичен материал), интериор 300 лв за нов самон, 100 за претапициране на волана, 50 за скоростния лост, 100 за тавана. Това ако тъниш и не се изхвърляш. Окачването ти е 1000 лв ново. Поне 6000+ да тук. Ти си знаеш.

    Отделно 2000, 24v 150 коня ГТВ НЯМА!!!! V6 има 3.0 бензин, 3.2 бензин и 2.0 турбо бензин.
    Last edited by bouncer; 30-06-2015 at 12:28.

  6. #21
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,237

    Default

    И след всичко изписано до тук, ако решиш все пак да вземеш този мъртвец, спокойно можеш на user tittle вместо "младши алфист" да го преименуваш на "младши мазохист"
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  7. #22

    Default

    Стига, че отказахме младежа да се разболява speedmj, ако четеш все още след всичко сипано - правилно си се насочил, гтв-то е божествен картинг, ма си иска глезотенето, за да може като всяка читава мръсница да те радва и като се качваш и като слизаш :P Дерзай
    Alfa GTV 2.0 TS '99

  8. #23

    Default

    Quote Originally Posted by Geo View Post
    Стига, че отказахме младежа да се разболява speedmj, ако четеш все още след всичко сипано - правилно си се насочил, гтв-то е божествен картинг, ма си иска глезотенето, за да може като всяка читава мръсница да те радва и като се качваш и като слизаш :P Дерзай
    Чета чета .... явно ще трябва да спестявам доста парички за читаво гтв..... след година две мога и да си купя пук и те до тогава може да са поевтинели

    Благодаря за искренните и честни отговори и бързи благодаря на всички че ме спасихте от едно набутване на много пари беездънна яма

  9. #24

    Default

    Търси фаза 2 или фаза 3,не пести пари
    Колата е супер !

  10. #25

    Default

    А да не пускам нова тема, какво мислите за тази обява.
    От известно време искам да сменя автомобила и съм се загледал по ГТВ.

    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...4&slink=9x6iui

  11. #26

    Default

    Quote Originally Posted by Bobko View Post
    А да не пускам нова тема, какво мислите за тази обява.
    От известно време искам да сменя автомобила и съм се загледал по ГТВ.

    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...4&slink=9x6iui
    на мен ми харесва ама не разбирам от алфи )
    поне за сега

  12. #27

    Default

    Тази е правена в Екстрийм при Бобо и може би ако му я закараш за преглед ще се сети.

  13. #28
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Quote Originally Posted by Bobko View Post
    А да не пускам нова тема, какво мислите за тази обява.
    От известно време искам да сменя автомобила и съм се загледал по ГТВ.

    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...4&slink=9x6iui
    Ужасно много ми прилича на бившата ми кола, ама не съм 100% сигурен.
    Moята беше с опушени странични мигачи, иначе друга разлика не намирам поне по тези снимки.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  14. #29

    Default

    Колата е била удряна отпред .
    Предната броня е лошо напасната след удара,предвид,че напасването е лесно,това означава,че металните боксири отдолу,на които се държи бронята са криви,а те са доста масивни.Шофъорският еърбег свети-не знам дали е софтуерна грешка,изтекъл ресурс на пиропатрона или еърбега е гръмнат при удара.Пепелника е счупен,доста е здрав и с прецизен механизъм,не знам дали собственика не е знаел как да го използва или е заклет пушач.
    Лака на тавана е излющен,за боя е .
    За малко повече пари има много по-хубави ГТВта.

    ---------- Post added at 12:57 ---------- Previous post was at 12:53 ----------

    Гърнето отзад е от фаза 1, 150 коня .
    Трябва да се погледне и генерацията,дали е правено друго и какво,дали са там катализаторите.

    Фаза 2 155 коня са с кръгъл ауспух отзад ,както и фаза 2 с другите двигатели 1.8 2.0 турбо 3.0 3.2 . Все е кръгъл,този е сплеснатия .

  15. #30

    Default

    Човека каза, че цялата генерация от колекторите е сменяна преди 3 месеца заради газовото(на гърнето пишеше Imasaf). Бронята стои така защото каза, че кучета са му я откъртили(имаше наистина следи от зъби хаххах)... не знам, има какво да се желае, но заради газовото се колебая

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •