Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 91 to 99 of 99

Thread: ПОКУПКА НА АЛФА РОМЕO GTV

  1. #91
    Младши алфист
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    Plovdiv
    Posts
    1

    Default

    Колеги, не знам, откъде черпите тази информация, че колата е блъскана. Откакто е в България (2009г) колата не е претърпявала удар. Да чупила е мотор, като в момента всичко е оправено!

  2. #92
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Здравейте момчета...от 10 години откак съм в форума за пъри път пиша в тоя раздел...та дайте ми съвети за спайдер......с винтилираният спарк съм на ясно за проблемите му...интересува ме за какво да наблегна при оглед...окачване, гюрук и други специфични проблеми за модела......по мощният мотор също не ме интересува.....иде реч за 1.8 и 2.0....и там различните му фази 1..2.....
    Предварително Благодаря за инфото...

    ---------- Post added at 21:36 ---------- Previous post was at 21:23 ----------

    п.п...някой да знае нещо за тази...https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...2&slink=8kryuv
    ....?
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  3. #93
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Здравейте момчета...от 10 години откак съм в форума за пъри път пиша в тоя раздел...та дайте ми съвети за спайдер......с винтилираният спарк съм на ясно за проблемите му...интересува ме за какво да наблегна при оглед...окачване, гюрук и други специфични проблеми за модела......по мощният мотор също не ме интересува.....иде реч за 1.8 и 2.0....и там различните му фази 1..2.....
    Предварително Благодаря за инфото...

    ---------- Post added at 21:36 ---------- Previous post was at 21:23 ----------

    п.п...някой да знае нещо за тази...https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...2&slink=8kryuv
    ....?
    Нищо не знам за колата от обявата, ама като я гледам, няма какво да му се мисли - отивай и я взимай.

    Преди да съм си преразгледал концепцията, че не харесвам Spider и да съм я взел аз.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  4. #94
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    82

    Default

    Хубав и рядко срещан цвят е тази.
    Мисля че съм я виждал на Италфеста пред Метро в София.
    Добре изглежда количката.

    Успех с избора
    155 2.0 16v - ex
    GTV 2.0 16v

  5. #95

    Default

    По-добре търси 2.0.
    Карал съм 1.8, карам и 2.0, има си разлика.
    По-големия мотор има повече сила в ниските и ако си му е на място "третия ремък" работи много гладко и без никакви вибрации, като шестак.

  6. #96
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    По-добре търси 2.0.
    Карал съм 1.8, карам и 2.0, има си разлика.
    По-големия мотор има повече сила в ниските и ако си му е на място "третия ремък" работи много гладко и без никакви вибрации, като шестак.
    Колата е за дъщеря ми....не ми трябва бегачка!
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  7. #97
    Запален алфист SGB's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    151

    Default

    Quote Originally Posted by Odin View Post
    Хубав и рядко срещан цвят е тази.
    Мисля че съм я виждал на Италфеста пред Метро в София.
    Добре изглежда количката.

    Успех с избора
    Тази от Италфеста е моята . Тази от обява има разлика в задните панели, както и някои други забележки, но пък за тази цена си заслужава. Покрива е ръчен, общо взето там няма какво толкова да се прецака, електро-хидравличния е друга бира. Провери механизма за отключване на клапата на покрива дали работи, като хората. Задния прозорец (слюдата) е към 500 лв. (качествения, евтин вариант). Така, че можеш на това да обърнеш внимание, но като цяло покрива изглежда в прилично състояние.

  8. #98
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by SGB View Post
    Тази от Италфеста е моята . Тази от обява има разлика в задните панели, както и някои други забележки, но пък за тази цена си заслужава. Покрива е ръчен, общо взето там няма какво толкова да се прецака, електро-хидравличния е друга бира. Провери механизма за отключване на клапата на покрива дали работи, като хората. Задния прозорец (слюдата) е към 500 лв. (качествения, евтин вариант). Така, че можеш на това да обърнеш внимание, но като цяло покрива изглежда в прилично състояние.
    Благодаря за инфото.....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  9. #99
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    хасково-димитровград
    Posts
    66

    Default

    какво стана с този Spider доста време вече се продава някакъв проблем ли има?
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD `99 ex, new GTV 2.0 '97

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •