Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23

Thread: Поредно скърцане

  1. #16

    Default

    Благодаря, ще го имам в предвид, че тази седмица ще я закарам на преглед след заплата Странното е, че когато пуснах темата скърцането беше непоносимо, а сега почти не го усещам.

  2. #17

    Default

    Да си минавал през локви, автомивка?



  3. #18

    Default

    Ами... днес точно я закарах на автомивка Но и от преди това беше доста по-добре последните няколко дни.

  4. #19

    Default

    Направо колега, ако може кажи от какво се получава да дам леки насоки на човека, който ще гледа колата. Благодаря!

  5. #20

    Default

    Ами от някои томпон(и) ще да е, но от кои - божа работа, най-добре в сервиз да се види. При мен си мислех, че е от стабилизиращата щанга - всеки път като валеше или минех през автомивката и се намокреха наставаше тишина.
    Като свалиха долните носачи обаче (на единия шарнира беше заминал и за това се наложи), се оказа че именно от техните тампони е скърцало в купето и със смяната им се оправи.

    Най-добре в сервиз да и хвърлят едно око за да избегнеш излишни разходи, които може и да не разрешат проблема.

    Успех



  6. #21

    Default

    Така и ще направя, в четвъртък я карам да я погледнат. Благодаря и дано мина възможно най-леко!

  7. #22
    Болен алфист Ivanov_'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София/Берковица
    Age
    33
    Posts
    1,058

    Default

    90% от случаите са тампоните на горните носачи

  8. #23

    Default

    Колега ако може проверете тампоните на стабилизиращата щанга... моите бяха здрави и скърцаха все едно горния носач скърца...! Махнах щангата докато си намеря ладови тампони, но сега се замислям дали да я връщам тая пущина... не карам като Шумахер все пак и не ми направи впечатление колата да е по нестабилна... само повечко се накланя в завой, но пък возията е по-мека без щангата!
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 115 к.с. + remap + straight pipe ~ 150к.с.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •