Page 12 of 37 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 166 to 180 of 543

Thread: Италфест 2015

  1. #166
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Имам едни сликове Dunlop 205/580-16 за продаване, ако някой иска да се изявява на пистата!


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  2. #167

    Default

    Аз информативно да попитам някакво свободно каране ще има ли? Без засичане на времена и други екстри.Просто аматьорите да усетим какво е да врътнеш 1-2 обиколки на писта
    Uno 1.?i EX
    Tipo 1.?i

  3. #168
    Запален алфист Член на клуба Събев's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Димитровград/Европа
    Posts
    498

    Default

    Quote Originally Posted by white_shark View Post
    Аз информативно да попитам някакво свободно каране ще има ли? Без засичане на времена и други екстри.Просто аматьорите да усетим какво е да врътнеш 1-2 обиколки на писта
    Баце всички сме аматъори на това мероприятие, всичко е за кеф! Ако имаш мерак и възможност не му мисли много!
    Alfa romeo 33 1.7 8V - the monument and Alfa Romeo 156 1.9JTD

  4. #169
    Запален алфист Jimy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    153

    Default

    Quote Originally Posted by Събев View Post
    Баце всички сме аматъори на това мероприятие, всичко е за кеф! Ако имаш мерак и възможност не му мисли много!
    Напълно подкрепям!!! А кефа е голям ... след това няма спиране!

  5. #170
    Старши алфист Член на клуба Zahari_'s Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    524

    Default

    Повече никакво записване за вечерта, до София в 22:00, а не ми се мисли за хората от по-далече!

  6. #171

    Default

    Quote Originally Posted by Zahari_ View Post
    Повече никакво записване за вечерта, до София в 22:00, а не ми се мисли за хората от по-далече!
    Защо бе колега, какво се обърка?
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  7. #172

    Default

    Този Италфест ще го помня дълго.В такова задръстване с часове,не съм висял от времето, когато Автомагистрала Тракия стигаше до Плодовитово,после Оризово.А оттам до морето мъка голяма.По 5 леки катастрофи задължително.Тук там средно тежка.

  8. #173
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Аз за това вдигнах гълъбите през Подбалканския. Май стигнах за същото време, но без изнервяне по тапите!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  9. #174
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Никъде не съм се нервил, беше хубаво аз доволен !

  10. #175
    Старши алфист Член на клуба Zahari_'s Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    524

    Default

    Магистралата си е екстра нямаше задръствания и проблеми(но след 10 вечерта посока София трудно) но... Само се чудя от тези които останаха някой намери ли си хотел?

  11. #176
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Следобяд като си тръгнах посока Бургас имаше 7км тапа
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  12. #177

    Default

    Е аз бях в тапата.Тръгнах в 11.00 и пристигнах в 14.30

  13. #178
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    На тръгване сутринта към феста към 8 лбез нещо нямаше никакви тапи, нито катастрофи, спокойно си държах темпо с около 150-160. Имаше коли, но не беше трудно за каране. Следобяд към 5 и нещо тръгнах от Калояново към София, пак си беше ОК, държах си същото темпо. Аз съм соволен, феста не беше добре, но вежното е, че се видях с доста хора, които ги виждам рядко.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  14. #179
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    Италфест 2015 - приключи.

    Ще има доволни, ще има недоволни хора. Всеки ще остане с някакви спомени от събитието.

    Ретроспекцията през моите очи: Мероприятията на пистата се получиха. Имаше много усмихнати фенове. Нямаше сериозни инциденти. Всичко мина гладко и по план.
    Вечерта ВЕЧЕРТА!!!! Въпреки хилядите уверения на ПСЕВДО ХОТЕЛА. Въпреки десетките разговори които проведох с хотела - излагацията беше пълна. НО..... благодарение на хора които ще спомена по-долу се събрахме в ресторант ДИЯНА и успяхме да се видим на по чашка /кола, ракия и т.н./ Постарахме се, да намерим къде на спят хората при НОРМАЛНИ условия. Благодарение на колегата Мирослав, част от хората отидоха в хотел Родопи - Пловдив. Други останаха в хотел ДИЯНА, трети намериха друг вариант. ЗНАМ, че ще търпим много критики за хотела и ресторанта. НО повярвайте ми, обещанията от страна на хотела бяха големи. МНОГО големи. В този ред на мисли. БЛАГОДАРЯ, на всички колеги , които се бяха записали за нощувка и вечеря, че запазиха положителното си настроение, че успяхме да се съберем заедно на едно място, че проявиха разбиране. ЧЕ БЯХА ИСТИНСКИ ХОРА И ФЕНОВЕ. Поклон пред вас хора, страхотни сте!!!!
    Аз ще положа всички усилия, това нещо да не се получава вече.
    Постарахме се, раздадохме се, търпяхме проблеми , които не зависеха от нас, СПРАВИХМЕ се /донякъде/ с проблемите, въпреки че се действахме в движение.
    Но този проблем ми показа едно - КОГАТО си помагаме и когато подхождаме с разбиране, нещата се случват.

    Сега и още благодарности:
    ШОКСИ - страхотен професионалист си!!! БЛАГОДАРЯ ти за всичко. С твоя помощ, програмата се движеше както трябва. С твоя помощ, ставаше забавно и весело. С твоя помощ се търсеше изгубено дете, търсеха се ТРАНСПОНДЕРИ / трудната дума/. БЕЗЦЕНЕН СИ!!!
    Цецо, Калин, Цвети, Пачо и стюардите. БРАВО ОТБОРЧЕ!!! Страхотни сувенири, страхотна организация.
    Радослав - благодаря ти душка за безценната помощ, при драга по телефона, за подреждането, за тичането в различни посоки по задачите които трябваше да се случат.
    Димитър Русков - Леандро - Приятелю, БЛАГОДАРЯ ти за помоща и информацията. СТАНА
    РАДОСТИН - шапки долу, Радоо БЛАГОДОРЯ ти, за намерения ресторант, за усилията които положе за да се съберем и да има къде да спят част от хората, вкл аз и Ради.
    Със сигурност ще пропусна някой на който да благодаря.
    Затова благодаря на всички, които дадоха нещо от себе си, които помогнаха с каквото могат.
    БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ФЕНОВЕ , КОИТО ОТДЕЛИХА ЧАСТ ОТ ВРЕМЕТО СИ ЗА ДА ДОЙДАТ НА МЕРОПРИЯТИЕТО.

    ИТАЛФЕСТА Е ТАКЪВ, КАКЪВТО ХОРАТА ПРИСЪСТВАЩИ НА НЕГО ГО НАПРАВЯТ

    Честито на победителите в различните дисциплини. Евала момчета !!!! А за момчетата от СПРИНТ АУТО - супер, страхотно представяне!!!

    Ще обобщя резултатите и ще ги качвам в съответните теми.

    Това е от мен!!!

    До скоро!!!
    Last edited by tsvety; 20-09-2015 at 14:29.
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  15. #180
    Запален алфист
    Join Date
    May 2010
    Location
    София; Банишора
    Posts
    107

    Default

    Колеги едно голямо БРАВО от мен и приятелите ми които докарах и едно голямо БЛАГОДАРИМ за прекрасните мигове,..... за магистралата незнмам вие как пътувахте, но ние със светлозелената алфа 145 с оранжевия покрив и другата синята със сивия покрив тръгнахме с групата от 1-ви километър на тракия след Пешко с неговата 164-ка и почти до края си се возехме след него, че на приятелката ми алфата е 1.3 боксер и на 160 малко бавно настигахме групичката но нямаше никакви задръствания, супер пътувахме, даже няколко пича с черни 156-ци си караха и те зад нас не сме разкъсвали малката ни колонка която образувахме. Тръгнахме си в 16:07 от пистата и 17.45 бяхме в София, кв. Банишора, (а повтарям че бяхме с 1.3 боксер) никой нямаше на пътя . Момичето което доведохме със синята 145 ца каза че е било адски готино на този фест и хората страшно усмихнати и добри и мисли за догодина и тя да докара нещо по италиянски на феста ...... да добавя тая волга ми е$а майката да я бутам

Page 12 of 37 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •