Page 13 of 37 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 181 to 195 of 543

Thread: Италфест 2015

  1. #181
    Заблуден дизелджия RoMeO_156_GTA's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Велико Търново
    Posts
    1,726

    Default

    Аз пък искам да благодаря на теб, Цвети! Удовлетвори желанието ни за смяна на ресторанта и хотела. Грижеше се всеки, който ще остава, да има къде да нощува. Благодаря и на Радо поморийския, че бързо намери близък ресторант. Много хубаво и спокойно местенце. Изкарахме си много добре там!

    През деня всеки е имал различни очаквания. Аз отидох основно да се видя с приятели, които рядко срещам. Имаше доста липсващи, които очаквам на следващото мероприятие Пътните и климатичните условия, магнитните бури и влиянието на луната няма как да се предвиди от организаторите. Недоволни винаги ще има.
    AR GT Face 1.9 JTD 16v Nero Carbonia
    AR 146 Face 1.9 JTD 8v Grigio Martora / Fiat Punto Mk1 1.2
    Ex: 147 1.9 JTD Proteo Red; 147 1.9 JTD Nero; 147 1.9 JTD Grigio Africa; 156 Face 1.9 JTD Blue Notte; 147 Face 1.9 JTDm Nero; E61 530 Xi

  2. #182
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Радвам се че успях да помогна с нощувката, ресторанта също беше на ниво и дори се радвам че нямаше "гюрлутия" и че можахме да си говорим и позабавляваме, аз също си изкарах супер.
    Всъщонст моята почивка продължава до утре благодарение на пловдивската група, евала момчета и момичета СТРАХОТНИ СТЕ
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  3. #183

    Default

    Личното ми мнение е, че присъствах на доста скучно събитие. И то е такова, защото ако не си участник в надпреварите на пистата, нямаш какво да правиш.

    Към организаторите имам сериозни забележки за подредбата на колите. На Лесново видяхме много по-адекватна организация.

    И защо за Бога трябваше да слушаме този хуморист от високоговорителите?
    '45 QV 155hp

  4. #184
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Е, нищо..., другия път ще викнат клоуни, спИцЯлно ...
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  5. #185
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by quadrifoglioverde View Post
    Личното ми мнение е, че присъствах на доста скучно събитие. И то е такова, защото ако не си участник в надпреварите на пистата, нямаш какво да правиш.

    Към организаторите имам сериозни забележки за подредбата на колите. На Лесново видяхме много по-адекватна организация.

    И защо за Бога трябваше да слушаме този хуморист от високоговорителите?
    Другият път ще ти дадем микрофона на теб....
    п.п...не го познавам Шоксса лично, даже съм го хранил в форума.....но според мен има дар слово и се справя много добре, а ти с тоя аватар не знам как ще държиш микрофона...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  6. #186
    Запален алфист injekciona's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    162

    Default

    И за мен феста беше доста скучно мероприятие. Моето мнение е, че трябва да има 2 типа събития. Track day и отделно фест. Като феста да не е мероприятие тип "димитровградски пазар". Тази година мислех да карам на тайм атак, но поради някои технически проблеми в последния момент, се наложи да се откажа...И така като 90% от посетителите, които не взимат участие в карането на пистата, честно казано умрях от тъпотия. Добре, че бях с приятна компания и се запознах с доста съмишленици, обаче това можеше да стане и в доста по-приятна обстановка... Защо поне една година не вземете пример как се провеждат мероприятия извън пределите на нашата мила родина? Има толкова хубави пътища и места, където може да се проведе събитието. Да, ще струва доста повече, обаче не мисля че за истинския фен, който влага голяма част от свободното си време, средства и любов за колата си ще са проблем 3-400лв на година за едно наистина добро мероприятие, което да му остави хубави спомени.
    Jet Black E46 M3
    ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
    Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT

  7. #187

    Default

    Еее,скучно било събитието.Не съм съгласен.Аз лично заради задръстването закъснях,още влязох е веднага около колата ми се събраха,хора които не познавам.Около час разговори и Газ къд друга среща.Нито съм гледал коли,нито мероприятия.Не ме оставиха просто,но съм присъствал.И на колегите,които плюят иска да кажа,че тези от БМВ не са по глупави,че да си правят от години,само там съборите.Един път само решиха да експериментират,точно по тази схема ден събор и ден тракдей,и сбъркаха.Една голяма част от събитието,зависи от присъстващите,всички ние.
    И колеги, няма как да е различно при положение,че 80% от хората тук,са се регистрирали,не поради факта,че са фенове,а поради факта,че са имали проблем с чупливите си Италианки.В тази връзка,ако някой сравнява Италфест с БМВ събор-много се е объркал.Но пак този,който сравнява,нека първо си промени мисленето.Имало далеч по-хубави места?Дали, и къде са?Не е споделил,но за критика сме първи.Ако зависи от мен,този го натирвам да ходи в Опел,или Дайхацу форум,че за по-долни,се не сещам.

  8. #188
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by injekciona View Post
    И за мен феста беше доста скучно мероприятие. Моето мнение е, че трябва да има 2 типа събития. Track day и отделно фест. Като феста да не е мероприятие тип "димитровградски пазар". Тази година мислех да карам на тайм атак, но поради някои технически проблеми в последния момент, се наложи да се откажа...И така като 90% от посетителите, които не взимат участие в карането на пистата, честно казано умрях от тъпотия. Добре, че бях с приятна компания и се запознах с доста съмишленици, обаче това можеше да стане и в доста по-приятна обстановка... Защо поне една година не вземете пример как се провеждат мероприятия извън пределите на нашата мила родина? Има толкова хубави пътища и места, където може да се проведе събитието. Да, ще струва доста повече, обаче не мисля че за истинския фен, който влага голяма част от свободното си време, средства и любов за колата си ще са проблем 3-400лв на година за едно наистина добро мероприятие, което да му остави хубави спомени.
    Къде видя бит пазар....то беше заложено...ама не се получи....а и да знаеш Митко Пайнера си е оплел кошницата точно на димитровградски пазар....
    Ае другия път се хвани у ръце.... и ти го направи...да видим ко ще се получи...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  9. #189
    Запален алфист Член на клуба Събев's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Димитровград/Европа
    Posts
    498

    Default

    Аз мога да кажа че съм доволен от феста въпреки проблемите които ми се появиха с колата и на Тайм Атак завъртях само 5 обиколки, но за моя радост успях да отстраня проблема и карах и на драга! В случая не ми остана много време да го карам като зрител така че немога да кажа от гледната точка на тези който не са участвали как е било! Като цяло мина добре с организацията за карането според мен!
    Last edited by Събев; 20-09-2015 at 21:56.
    Alfa romeo 33 1.7 8V - the monument and Alfa Romeo 156 1.9JTD

  10. #190

    Default

    Беше си добре,не слушайте човек,който би отделял 400 лв за едно мероприятие.Само тези думи звучат смешно.Че видяхте ли колите колеги,те половината бензинки там са за дебитомери,кабели и свещи,а дизелите за дюзи,съединител с маховик ЕГР,турбина.Караме скрабове,но 400 не са ни проблем.И не на последно място,ако господина имаше цифрите,щеше се е метнал на 330i Купе отдавна,ама ги нема и му личи от километри.

  11. #191
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Той събира за М-ка, така че не го мисли
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  12. #192
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Всичко си беше ОК...само драга ми беше малко далеч от погледа ....може би, защото съм остарял и недовиждам...))
    Ефекта на драга е да си на метри от него...но на пистата нямаше как да стане......защото нямаше нужното обезопасяване....така, че ..
    Last edited by Бобби; 20-09-2015 at 21:41.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  13. #193
    Запален алфист injekciona's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    162

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Къде видя бит пазар....то беше заложено...ама не се получи....а и да знаеш Митко Пайнера си е оплел кошницата точно на димитровградски пазар....
    Ае другия път се хвани у ръце.... и ти го направи...да видим ко ще се получи...
    Имах съвсем друго предвид с димитровградския пазар, но както и да е.....
    И да, бих помогнал за организирането на събитие, което отговаря на вижданията ми за фест... Обаче се съмнявам, че който и да е от 3-те клуба би подкрепил такъв вид мероприятие(от чисто финансова гледна точка). Така, че явно фестовете ще продължът да са си в същия формат и за напред, а като някой изкаже негативно мнение, както винаги ще следва "направи го ти" и те така....



    Quote Originally Posted by Италиан View Post
    Беше си добре,не слушайте човек,който би отделял 400 лв за едно мероприятие.Само тези думи звучат смешно.Че видяхте ли колите колеги,те половината бензинки там са за дебитомери,кабели и свещи,а дизелите за дюзи,съединител с маховик ЕГР,турбина.Караме скрабове,но 400 не са ни проблем.И не на последно място,ако господина имаше цифрите,щеше се е метнал на 330i Купе отдавна,ама ги нема и му личи от километри.
    Ти не ми смятай финансите. Ама ако ти е много смешно, миналта година дадох 3000+лв за посещение на мероприятие, пък карам Coupe. Ама колата ми не е кенеф като на средностатистическия собственик на талянска кола и не я карам защото не мога да си позволя 330-ка...
    Jet Black E46 M3
    ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
    Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT

  14. #194
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    Quote Originally Posted by injekciona View Post
    Имах съвсем друго предвид с димитровградския пазар, но както и да е.....
    И да, бих помогнал за организирането на събитие, което отговаря на вижданията ми за фест... Обаче се съмнявам, че който и да е от 3-те клуба би подкрепил такъв вид мероприятие(от чисто финансова гледна точка). Така, че явно фестовете ще продължът да са си в същия формат и за напред, а като някой изкаже негативно мнение, както винаги ще следва "направи го ти" и те така....
    Няма да се в същия формат. Следващия фест ще е култова изненада за всички. От сега се знае, но има време за всичко!!!
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  15. #195
    Старши алфист alfista 96's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Пловдив, Кичука
    Posts
    569

    Default

    Мога само да поздравя и БЛАГОДАРЯ на Цвети и всички взели участие в подготовката и провеждането на мероприятието.Аз си изкарах чудесно,въпреки дребни болежки по-бабата.Видях се с много познати,с други се запознах.Вечерта се посъбрахме и повеселихме.Малка маса,но сърцати хора около нея
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 12006118_1051799244839463_2249811711724566581_n.jpg  
    Alfa Romeo 156 2.4JTD , 156 SW 2.4 JTD ,156 SW 1.9 JTD , 156 SW 1.9 JTD Q4 ,147 1.9 JTD

Page 13 of 37 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •