Page 35 of 37 FirstFirst ... 253334353637 LastLast
Results 511 to 525 of 543

Thread: Италфест 2015

  1. #511
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Quote Originally Posted by Leandro View Post
    излизаи с аудито срещто мен
    Евала, смачкай го колега, искаме и клип.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  2. #512
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Sofia-Slatina
    Posts
    760

    Default

    Абе хора вие знаете ли как върви 10 сек кола на 400м , че чак и такива коментари има....
    ps.а това да пускаш някви клипчета от тубата на чужди коли, го оставям без коментар
    Last edited by murdera; 26-08-2016 at 10:35.

  3. #513
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Тва фърчило А3 ли е ?
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 2016-08-26 10.53.39.jpg  
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  4. #514
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Quote Originally Posted by murdera View Post
    Абе хора вие знаете ли как върви 10 сек кола на 400м , че чак и такива коментари има....
    ps.а това да пускаш някви клипчета от тубата на чужди коли, го оставям без коментар
    Кое е чуждо?!!!

    http://m.vbox7.com/play:18eb098f

    Това си е на Лесново

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  5. #515
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Ще е интересно и срещу Интегралето от по-предния фест, като видях как се разцепваше на правата...
    Жалкото е тия тупалки отдавна не се мяркат.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  6. #516
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Е в моите постове поне имаме картинка и звук, а не само буквички по екрана
    А и какво като не са мои клиповете - аз не съм твърдял, че моята кола прави 3.5 сек на драг, нали???

    Ма както и да е, аз също апелирах за разчистване (и разделяне) на темата, ма явно няма кой да се затрогне.
    Иначе има отделна тема за Италфест 2016, ма там никой не пише...
    Последното инфо беше от преди една седмица, и гласеше, че след една седмица ще има подробности
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  7. #517
    Старши алфист pyle's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    София, кв. Слатина
    Posts
    796

    Default

    Quote Originally Posted by Leandro View Post
    излизаи с аудито срещто мен
    С каква кола ще дойдеш?

  8. #518
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Айде стига с ла*ната в темата бе ...

    Ако искам, и с Трабант ще изляза - келеша не може да ми вземе първите 200м посмъртно, ако ще да е 1000 коня!!!
    Темата е за друго, стига срахте в нея!!!

    Опитах се да ви предизвикам с по-предния си пост, ама вие просто нямате спирачки - по-зле сте и от селянчето с прословутото А3-турбо-или-не!!!

    Срам ме е вече от тоя форум, заслужавате си всичките презрителни нападки от другите форуми на 100% !!!

    ---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 22:27 ----------

    Дее*а и заспалите модератори ...
    Едно време ни плюеха всички, но ред в тоя форум имаше!
    Една такава тема щеше да е отдавна в небитието, заедно с ред банове и предупреждения ...


    (да, бях модератор преди време, и не ме е срам за всичко, което съм сторил за доброто на форума... за разлика от сега)

    Сега какво имаме???
    - оплакващи се от обидите потребителчета ...
    - лесно палещи за тъпотии селянчета...
    - и самозабравиУи се раЦери, дет не траят нЕкой да им казва, че колите им са спреляци

    ЗАСРАМЕТЕ СЕ ... ПО ЦЯЛ СВЯТ АЛФА-ФЕНОВЕТЕ СА НА ПОЧИТ ЗАРАДИ КУЛТА ИМ КЪМ КРАСИВОТО И ИСТОРИЯТА НА АВТОМОБИЛНИЯ СПОРТ!
    А В КАКВО СЕ ПРЕВЪРНАХТЕ ВИЕ??? ШЕПА КОМПЛЕКСИРАНИ КАРАЧИ ... ДЕТО ПОЗВОЛЯВАТЕ НА СЕЛСКИ БЕК С КАРУЧКАТА НА ДЕДО СИ ДА ВИ ОБИЖДА И ЗАСЯГА???
    ТОВА ЛИ Е АЛФА ФОРУМА В БЪЛГАРИЯ ВЕЧЕ???


    С Р А М ! ! !

    Дано поне част от написаното от мен ви почеше гладките мозъчета ...
    Да, имаше няколко сериозни мнения в темата, за което уважавам написалите ги, ама масата ме притеснява ... даже направо ме плаши!!!

    И не за друго, ами защото все по-често виждам КЕЛЕШИ с Алфа Ромео да правят същите идиотщини по пътищата, като оплюваните от всички голфаджии и т.н. селяни ...

    Замислете се по дяволите ... уж сте фенове на марка с вековна традиция ... претендирате да сте нещо повече ... а какво показвате???????
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  9. #519
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default

    Quote Originally Posted by Turbo_A3 View Post
    На думи си доста силен - ела на чертата с 1.9JTD само с чип срещу а3-ката ми само с чип, да те фотографирам. Първокурсничките в студентски явно не ти връзват и се чудиш как да си избиеш комплекса, но това си е твой проблем. Оправяй се...[COLOR="Silver"]
    След като ми фотографираш стоповете и тея нискобюджетните в студентски няма да обърнат внимание на насъбралата се мъка в теб :/
    На чертата излизам само с хора, които не крият и не лъжат модификациите по автомобила им, затова винаги ще си останеш с фантазиите, че няма по-бързо jtd от твоя голф
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  10. #520
    Старши алфист 156's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    692

    Default

    Приятелю "Турбо Аз",
    Не знам дали си наясно, но Алфа Ромео никога не е имала претенциите да прави кола силна за драг, ето защо повечето от собствениците на Алфа Ромео не са фенове на драга. Друг е въпросът, че често такава недрагаджийска кола, особено когато говорим за по-базовите мотори се оказва по-бърза от такива "самолети" като алуди а3 или бмв 316, дето струват 2-3 пъти повече от съответната алфа а са също толкова пъти по-спрели. И кво става тогава? Ауди и БМВ са кенефи, а пък алфа рулз. Забавно е като си на найсе години, ама доколкото си спомням ти си мааалко над тази възраст.

    Иначе ти много добре знаеш, че е много важно за силови проекти да имаш ПОПУЛЯРЕН двигател с много афтърмаркет производители и части втора употреба и не на последно място голямо community! Тук 1.8Т бие всеки един италиански двигател, Факт. Това не значи че 2.0 20в турбо или 2.0 16 турбо или дори 1.4 8в са по-лоши и боклукчиви от великия 1.8 те.
    Поздрави и без лоши чувства.
    '05 166 V6
    '98 156 2.0 TS ex ...

  11. #521
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Тоя пост ми хареса ... най-сетне ...
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  12. #522
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Sofia
    Posts
    135

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Допускаш ли че пък на повечето тук (да не казвам почти никой), драга не е тяхната дисплина и ги влекат други неща?
    имаше едно по Дискавъри за некви хАмериканци с улични драг гонки с по няколко хиляди коне, вярвам го следиш с интерес, та като се понаиграеш с 15секундните си стартове и думне кочината ше се сетиш що никой не му се занимава с глупавия драг.
    Тука гледам ви оставих за неколко дни и ви е станало широко около врата. Бех ви свил в миша дупка мишки смотани. Че чак и селянин ми викате галоши скапани. Сега съм на море и ще ви нагласа всичките един по един и на чертата накрая, ама вие подмолни мухльофци нема да се веснете.
    Та по цитата малко че се отклоних .... Като не тяхната дисциплина каква им е работата да взимат мнение, пък после хленчат.
    ХХаха 15 сек давах преди 10 години а бегачката като думне я права и изобщо не я мисля и пак съм на чертата след 3 дни. Само който не дава газ той не прави. Аз си обичам колата и си я карам и правя с кеф

    ---------- Post added at 23:40 ---------- Previous post was at 23:38 ----------

    Quote Originally Posted by italfen View Post
    След като ми фотографираш стоповете и тея нискобюджетните в студентски няма да обърнат внимание на насъбралата се мъка в теб :/
    На чертата излизам само с хора, които не крият и не лъжат модификациите по автомобила им, затова винаги ще си останеш с фантазиите, че няма по-бързо jtd от твоя голф
    Ела тука да ти обърна огледалата страхливец. Заставай да те вида как ще ти вида стоповете

  13. #523
    scarico diretto bobi1997's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    София
    Age
    26
    Posts
    375

    Default

    положението вече става колкото смешно, толкова и трагично и абсурдно...

    п.п. и колега А3, не знам какво само се пънеш. Със сигурност опитът ми е по-малък от твоя и никога не съм имал кола за драг, но съм се возил много пъти в 1.8Т, возил съм се и в стокова Делта II 2.0 турбо и трябва да ти кажа, че без проблем ще стъпи на чипосана 1.8Т...Друг въпрос е, че са рядкост тия коли, но ги има и не знам що си мислиш, че 1.8Т е светия граал. Върви много да, но не само то...
    Last edited by bobi1997; 27-08-2016 at 23:55.
    Alfa Romeo 145 1.6 i.e. Boxer -Ex
    Alfa Romeo 146 1.3 i.e. Boxer -Ex

  14. #524
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Sofia
    Posts
    135

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Айде стига с ла*ната в темата бе ...

    Ако искам, и с Трабант ще изляза - келеша не може да ми вземе първите 200м посмъртно, ако ще да е 1000 коня!!!

    Опитах се да ви предизвикам с по-предния си пост, ама вие просто нямате спирачки - по-зле сте и от селянчето с прословутото а3

    Сега какво имаме???
    - оплакващи се от обидите потребителчета ...
    - лесно палещи за тъпотии селянчета...
    - и самозабравиУи се раЦери, дет не траят нЕкой да им казва, че колите им са спреляци
    Келеш значи ми викаш а ти какво си бе путко заспала помярска.
    Селянче ми викаш а? Селски бек викаш ...
    А ти гражданино що не се веснеш на чертата да те вида как ще ми вземеш 200-те метра че ми стана много интересно мухъл сбръчкан.
    Пускаш ми некви долнопробни клипчета с неква прогнила алфа. Твоя ли е и ако не е ти какво караш та плямпаш какво си направил и какво имаш зад гърба си в момента моторния спорт келеш смотан. Давай го тва jtd да му паднат огледалата и на него и да ви приключвам вече. Изобщо нема ама грам да ви бава педалчета насрани.

    Не ми е удобно да пиша от телефона ама ще ви нагласа по натам 15 годишни госпожички

  15. #525
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Оле мале..., 2 мнения и 20 обиди, е що тъй, уж говорихме за коли пък стана лично. Оставил ни бил 2 дни, ти нормален ли си, на сериозно ли се взе, всъщност ти кой беше ? Така както продължаваш ще имаш много кандидати за драг (и не само), тъй че малко внимавай с тона. Я тури клипче да видим тоя космически кораб, понеже нещо скочи на предните клипчета, та да те видим и тебе.

    Пс Забелязваш ли че не те обиждам никъде, съобразявай се ?
    Last edited by mirchozo; 28-08-2016 at 08:34.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

Page 35 of 37 FirstFirst ... 253334353637 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •