Page 27 of 37 FirstFirst ... 172526272829 ... LastLast
Results 391 to 405 of 543

Thread: Италфест 2015

  1. #391
    ИзРуД V@K@T@'s Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,661

    Default

    То и да има фест аз вече се отказах да ходя ... Ше ми го изтропат 1 седмица предварително и пак ще почна да се чудя как да се сменям ко да прая че да отида и като отида няма да видя нищо ново или различно. Ми то ако ше е само за да се видя с близките приятели мое им звънна и да се съберем да са нальокаме и без фест

    33-(1.3),(1.5 TI),(1.7 8V),(1.7 16V),145-(1.4TS),(2.0TS),(1.7 16V Boxer),146-(1.4TS),155-(1.7 TS),156-(2.4 JTD),(1.9JTDm),164-(2.0 V6 Turbo), 159-(2.4 JTDm)
    Само черна Алфа може да бие друга черна Алфа

  2. #392
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Фест се организира минимум месец. Горе долу месец - два. За да го организираш трябва да знаеш 1 къде ще е. Дори и днес да се каже къде е феста, то трябва месец и половина преди да се случи.

  3. #393
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Е има още шанс за коледен фест, ше докарам и Снежанки няколко броя
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  4. #394
    Старши алфист Член на клуба Zahari_'s Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    524

    Default

    И след много изписани постове се връщаме на моето предположение за октомвро-ноемврийски фест и едномесечно предизвестие.
    +1 за по-ранни номера и реклама, а не на входа. До сега май само веднъж бяха разпратени номера по клубните сервизи (пример), магазините където клуба има отстъпка и тн..., както и всеки който желае можеше да ги вземе от някой "представител" (който се навие да вземе за съответния град - винаги се намира).

    Поздрави на всички!

  5. #395
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Бе то ного неща могат да станат, ма желание няма. Сички искаме наготоо да идем да погледаме сиир, да издем пу две кибапчита и топла бира, после хутела, маса, хапка, пийка, некоя друга игра с публиката и сабален пу жиу пу здрау. Ма таз гудина и тва нема да има, ебахму и управителния савет начи, Алфити ли си пурдадаа, счипиа ли са, що тей стана ?
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  6. #396

    Default

    Е, ти пък сега "Управителен съвет"... Да си чул колхоз или ТКЗС с управителен съвет? У БКАР са само звеноводи, бригадири и ударници многомашинници.
    Former Alfa owner.

  7. #397
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default

    И аз се надявах на Италфест, ама не издържах накрая затова взех баварец
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  8. #398
    Запален алфист Jimy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    153

    Default

    Едното не пречи на другото ... според мен!

  9. #399
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Дет се казва хора на години сме. Ако не сме се усетили до момента, че фест няма да има...кво говори тва за нас?

  10. #400
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    ...че има още такива, които вярват в дядо Коледа
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  11. #401
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Бе то сме се усетили отдавна, ама въпроса е принципен, защо се крият и нищо не казват управляващите.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  12. #402
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Ми в интерес на истината може би, щото не са на заплата осигурена от форумните "тигри" или от членовете на клуба. Според мен не са и длъжни при това положение да се отчитат на когото и да било...

    Или казано по друг начин : плащам за кино прожекция - имам право да мрънкам, ако по средата на филма ми го спрат.

    Ако вляза гратис и пак го спрат по средата - ставам и си заминавам без да имам право да мрънкам, за каквото и да било!

    Като има тука 10тина фенове айляци с идеи и възможности, които държат да има Италфест тази година, ами давайте организирайте нещо!

    Така или иначе до сега организаторите + "персонала/стюардите" се брояха на пръстите на двете ми ръце
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  13. #403
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Е защо да е гратис, нали всеки посетител си плаща вход. Колкото по-интересно е събитието, толкова повече посетители и събрани пари.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  14. #404
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Това с гратиса го написах по отношение на това, че реално никой не е длъжен да се обяснява или да дава отчет на никой, защото в нашия случай всичко се прави от организаторите на "добра воля" за едно "мерси" или "беше супер" в края на мероприятието било то италфест, итал тракдей итн.

    Ама където има една приказка "аз мерси не ям" , още повече че даже 90% от отзивите са негативни накрая и все така никой не се наема да помага дали финансово, дали с губене на време и нерви по организационни въпроси итн. И в един момент всеки ше си каже "я майната му на всичко".

    Таа така че извода според мен е, ако има фест супер - ходиш, виждаш се с хората, които са ти приятни, ядеш кибапчитъ/ кифтеа и пиеш биришка.

    Ако няма кой да се наеме да го прави - чудо голямо...не ходиш никъде и си кротуваш.

    Реално погледнато никой не е вложил нищо от себе си, за да се случи Феста - не виждам причина да се негодува, за това че едва ли не някой друг е бил длъжен да организира нещата, така че на човека Х да му е готЕно, докато е бил на Италфеста, или за това че не дава отчет що аджеба не е организирал кОпона
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  15. #405
    "Ходи му се на Италфест" myrko's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Варна
    Age
    34
    Posts
    118

    Default

    Прав си колега digitalundgrd , че "гладна мечка хоро не играе" ама тея хора като са се цанили за тия "постове" им е било ясно какво е дереджето много преди това, аз една тема не видях в тоя раздел, където се дискутират финансови, организационни и каквито и да било други проблеми.

    166 JTD- Ex. 164 T.S.-Ex. 145 T.S.-Ex.
    Lancia Lybra SW 1.8
    Mercedes Sprinter 213
    Toyota Prius+

Page 27 of 37 FirstFirst ... 172526272829 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •