Page 18 of 37 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast
Results 256 to 270 of 543

Thread: Италфест 2015

  1. #256
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by Италиан View Post
    ...И не на последно място,ако господина имаше цифрите,щеше се е метнал на 330i Купе отдавна,ама ги нема и му личи от километри.
    Quote Originally Posted by injekciona View Post
    ...Сега колко ви излезе феста, че по мои сметки само бензин и ядене са ~150лв(без да съм карал на пистата и преспивал вечерта), обаче големия смях 400лв.... То не са ралита за богати, не е момчето с мизерния 20 годишен фЯт дет се пъне...
    И аз тва се замислих, че то от София да пътуваш, с гориво, ядене, евентуално спане, ено 100-150 лева ше ги похарчиш, да не говорим, ако си от Варна.

    И не разбирам, защо постоянно трябва да се натрапва, че всеки който има пари за БМВ, неминуемо би си купил 330i и не би подушил повече Алфа. В момента се сещам за редица хора от форума, които продължават да си купуват не знам коя по ред Алфа, и си плащали за Алфа суми с които могат да си купят Е92 330i или по пет Е46-ци 330i. Включително има автомобили произведени в изключително ограничен тираж, а за ретро колите Tipo 105/115 и други такива дори няма да отварям дума.
    Така, че все още, дори и в БГ има хора, които продължават да си купуват италиански коли, като личен, съзнателен избор и по собствено желание, а не щото такава им е изпаднала евтино на Горубляне. И във форума на Алфа, все пак би следвало да уважаваме избора на хората които искат да карат италиански коли, дори и на някой този избор да му се струва грешен.

    Quote Originally Posted by tsvety View Post
    injekciona - колега имаш много креативни идеи. От края на този фест ,вече се зароди идеята другия фест да е изчистен от към автомобилни състезания и да бъде проведен на просторно място, в близост до добър хотел и ресторант и насочен към състезания и надпревари със забавен характер. Другата година ще е 13-тия фест и ще е много много по-различен.
    quadrifoglioverde - ЗАЩО НЕ ПРИСЪСТВА АУТО ИТАЛИЯ???? И аз това питам. При положение ,че е говорено с тях. Защото им е слаб маркетинговия отдел, явно.
    Ауто Италия не обичат да си излагат колите на места от които не се очакват реални продажби, защото по техни думи кола стояла на изложение с много хора, после не ставала за нищо, щото всеки отварял и затварял вратите, мачкал тапицетията, крадяли подвижните пепелници, чупели интериора и т.н. Дали е така не знам, може и да има нещо вярно. При всички положения може би най-малкото събитието трябва да има някакво медийно отразяване за да се навият те специално. За други спонсори не знам.

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    На феста тази година официално са присъствали над 750 човека , без да се броят децата и 421 автомобила.
    Амбицията ни наистина е да изчистим феста от състезателните елементи. нещо което от години искаме но така и не се получава. Всички състезания ще бъдат в отдемни мероприятия. Догодина скара , шльокавица и сръбска музика или Паста, пица, кианти и бира))
    Ако трябва да съм честен, на мен винаги ми е било хубаво да ида на Италфест, независимо от мястото и програмата и тая година не съжалявам че отидох, пак ми хареса. Някви сериозни критики лично аз нямам и честно казано мисля, че това на което всяка година ставаме свидетели е безмислено - "ама що нямало това, ама що имало онова, ама що колите не са по модели, ама що нямало спонсори" е хейт в който просто хората се чудят за какво да се хванат. И както и да го направиш, пак ще намерят за какво. В края на краищата програмата се е знаела предварително, който е смятал че няма да му е интересно е могъл да прецени и да не идва. И наистина не трябва да забравяме, че хората които го организират отделят за това от личното си време, от времето което могат да отделят на семействата си и децата си и не е малко труд, за да може някои като нас просто в събота сутринта да станат да пият едно кафе и да отидат полюпят семки, след което да си уплътняват времето с предложения и критки които буквално са след дъжд качулка

    Ако обаче съзтезателните елементи отпаднат няма да ми липсват, даже има риск да се получи по-добре. Ако толкова ми залипсват и имам свободно време, винаги мога да ида на някой трак дей да люпя семки. И в интерес на истината, начина по който колегите примерно в Румъния (а и в други страни) си правят феста, на мен също ми се струва интересен, така че си заслужава и се радвам че се обмислят нови варианти.

    За пастата и киантито съм ол-ин.
    Last edited by Sm0k; 21-09-2015 at 21:33.
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  2. #257
    Сатанист Член на клуба Bodom's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Posts
    783

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Всичко е ОК......аз специално никога не съм мрънкал от такива сбирки....винаги съм бил доволен.....
    Ама това, дет го казваш...ела снеси, а след това мое те вземем под внимание....казано на шопски....не ми се нрави....
    Реално УС взима решенията и организира Италфест и някои други меропрятия, като се вслушва в исканията на членската маса. Ако наистина искаш да промениш нещо - УС е правилното място! Не мрънкане тук.
    Не разбирам как може да не си член на един авто клуб и да му даваш наклон на къде да се движи. Някак не е нормално.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm '07
    EX' Alfa Romeo 145 1.4TS '98

  3. #258
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by quadrifoglioverde View Post
    Питам, за да получа отговор. Отговорът за съжаление е точно какъвто очаквах. АутоИталия имат много много слаб търговски отдел. Имал съм сблъсък с тях в личен план, когато исках да снимам Maserati GT. След много добре изготвен план за снимачни дни, организиране на локации, екип, техника, транспорт и т.н. от моя страна те пък просто спряха да си вдигат телефона. Се тая, там е друга драма, но е факт, че са несериозни. НО! това си има оправяне - пише се официално писмо от името на клуба към FIAT. Ако държат на имената на марките си няма да останат безучастни. Винаги може да се направи нещо, винаги може да му се даде гласност. За мен този вносител трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ако не да организира, то поне да подкрепя такива мероприятия.

    Другите спонсори. Айде аз като човек, който знае какво има рекламния бизнес знам как да подходя, но един лайк най-лесно е да види на другите клубове мероприятията и да прецени дали Coca-Cola (Monster) или Девин (Red Bull) да бъдат спонсори (най-малкото Девин имат огромни шатри тип "звезди", та да не се пържиме на слънцето като грешни дяволи).

    Ами производители на масла, компоненити и т.н. Като им обещаеш медийно отразяване и намериш симпатяги, които да отразят с фотография и видео събитието ще си намериш и спонсори. Дори и символични да са, пак е нещо, защото се създават отношения и се гради имидж на самото мероприятие.

    Много неща могат да се направят. Но е въпрос на ОРГАНИЗАЦИЯ и ПОДГОТОВКА. А не на хленчене тук. А лошото е, че на мен и хората около мен няма да ни се занимава да убеждаваме никой в правотата си, ще организираме събитие и ще поканим всички, но таксите за участието няма да са 5лв и записването няма да е 15мин преди събитието.

    Поздрави и със здраве. Аз се изчерпах, от там нататък всеки от организаторите е готов да ми пише ако има нужда от идеи.

    ПС. Тази година не ми се идваше на фест, но го направих, за да снимам injekciona по пътя натам. Заслужаваше си, нищо, че кара стар, евтин фиат, чиито дизайнер определя като едно от двете постижения в кариерата си (а той всъщност оформи така желаните от всички 330Ci ).

    ПС2
    Колата ти е хубава, даже много хубава....но имам чувството, че страдаш от нарцисизъм...

    ---------- Post added at 18:37 ---------- Previous post was at 18:32 ----------

    Quote Originally Posted by Bodom View Post
    Реално УС взима решенията и организира Италфест и някои други меропрятия, като се вслушва в исканията на членската маса. Ако наистина искаш да промениш нещо - УС е правилното място! Не мрънкане тук.
    Не разбирам как може да не си член на един авто клуб и да му даваш наклон на къде да се движи. Някак не е нормално.
    Къде видя да давам наклон.......просто споделям....и то позитивно....
    Но от мен да знаеш....масата движи нещата......нали се сещаш, какво ти думам...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  4. #259

    Default

    Хубава,хубава,сега ако го попитаме колко пари е набил в нея и би ли го направил отново?

  5. #260

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Колата ти е хубава, даже много хубава....но имам чувството, че страдаш от нарцисизъм...
    имам чувството, че си малоумен, извинявай... надявам се просто да си пиян

    Quote Originally Posted by Италиан View Post
    Хубава,хубава,сега ако го попитаме колко пари е набил в нея и би ли го направил отново?
    premium class викаш? на мене ми мирише на мухъл и мизерия.
    Last edited by quadrifoglioverde; 21-09-2015 at 21:52.
    '45 QV 155hp

  6. #261
    Запален алфист seik00's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Varna
    Posts
    358

    Default

    хора що не я прекратите та тема, ясно стана че има недоволни и мрънкащи и защитаващи получилото се, важното е че се видяхме с хора които са далече, и се събрахме толкова коли на едно място.Мисля че няма смисал от тея глупави караници и простотии, дано догодина феста бъде по добър и всички да се поучат от дпуснатите грешки лека вечер на всички
    Alfa Romeo 145 1.9jtd ex / alfa romeo 156 2.4jtd ex / fiat coupe 1.8 16v ex / alfa romeo 156 2.4 jtd ex / alfa romeo 156sw 2.4 jtd ex / alfa romeo 145 1.9jtd ex/ alfa romeo 166 2.4jtd

  7. #262
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by quadrifoglioverde View Post
    имам чувството, че си малоумен, извинявай... надявам се просто да си пиян
    ))...мамин , сладък....ходи си разтълкувай аватара и какво означава този жест дет си го поснал....и тогава давай определението малоумен.....не се занимавай с мен....просто си ниска топка...опитай се да спориш, без да обиждаш.....и пиян да съм, знам как да се държа...ама на теб, като ти слушам обръщенията....на маса си изял първи боя....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  8. #263
    Запален алфист injekciona's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    162

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Колата ти е хубава, даже много хубава....но имам чувството, че страдаш от нарцисизъм...
    Първо темата не е за моята кола, второ не засегнах аз темата за моята кола, трето след като преди време ми бе натякнато в една друга тема, че колата не е алфа, лично аз не съм пускал повече снимки в този форум....Ако това да си правиш колата за личен кеф, да влагаш адски много от свободното си време, средства, нерви, любов дори, да си фен на автомобилната фотография за теб е нарцисизъм, комплексарщина и т.н. - ОК. Цитираш нечие мнение, говориш за други хора, няма значение...

    Quote Originally Posted by Италиан View Post
    Хубава,хубава,сега ако го попитаме колко пари е набил в нея и би ли го направил отново?
    Еми щом ти е толкова интересно проекта наближава 30 000. Дали бих го направил отново, да. За мен тази кола означава много повече от тези пари, но хора като теб никога не биха ме разбрали. Така, че си живей живота, карай си там премиум автомобилите и не ми прави сметка за какво си харча парите.
    Jet Black E46 M3
    ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
    Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT

  9. #264

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    ))...мамин , сладък....ходи си разтълкувай аватара и какво означава този жест дет си го поснал....и тогава давай определението малоумен.....не се занимавай с мен....просто си ниска топка...опитай се да спориш, без да обиждаш.....и пиян да съм, знам как да се държа...ама на теб, като ти слушам обръщенията....на маса си изял първи боя....
    че аз кога съм те обиждал? ти не можеш да включиш какво се случва, аз казвам какво изпитвам докато чета писанията ти, а ти го приемаш като обида - това си е твой проблем. На маса сядам, за да се нахраня, а не да подкрепям националния ни спорт. Боя знаеш за какви хора е забавление, нали? И бой още не съм ял от някой, който ме нарича "мамин".
    Лека вечер от ниската топка ; )
    '45 QV 155hp

  10. #265
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by injekciona View Post
    Първо темата не е за моята кола, второ не засегнах аз темата за моята кола, трето след като преди време ми бе натякнато в една друга тема, че колата не е алфа, лично аз не съм пускал повече снимки в този форум....Ако това да си правиш колата за личен кеф, да влагаш адски много от свободното си време, средства, нерви, любов дори, да си фен на автомобилната фотография за теб е нарцисизъм, комплексарщина и т.н. - ОК. Цитираш нечие мнение, говориш за други хора, няма значение...



    Еми щом ти е толкова интересно проекта наближава 30 000. Дали бих го направил отново, да. За мен тази кола означава много повече от тези пари, но хора като теб никога не биха ме разбрали. Така, че си живей живота, карай си там премиум автомобилите и не ми прави сметка за какво си харча парите.
    Е па защо я постваш, като не е за твоята........леко да избием комплекси.....лека вечер...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  11. #266
    Запален алфист injekciona's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    162

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Е па защо я постваш, като не е за твоята........леко да избием комплекси.....лека вечер...
    Ти май наистина си много неадекватен, в кой пост съм я постнал АЗ???
    Jet Black E46 M3
    ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
    Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT

  12. #267
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by quadrifoglioverde View Post
    че аз кога съм те обиждал? ти не можеш да включиш какво се случва, аз казвам какво изпитвам докато чета писанията ти, а ти го приемаш като обида - това си е твой проблем. На маса сядам, за да се нахраня, а не да подкрепям националния ни спорт. Боя знаеш за какви хора е забавление, нали? И бой още не съм ял от някой, който ме нарича "мамин".
    Лека вечер от ниската топка ; )
    Виж сега, не знам на колко си години....но обръщението ми "мамин" си е, май на място....и ти го доказа, като каза, че още не си ял бой.....какъв мъж си тогава....мама не дава да се случват такива неща...нали.....ама тая ниска топка, ако някой е ритне на високо....след това как ще тупка....
    Смятам, че се наприказвахме......нека още някой да сподели недоволството си......че не е както той си го представя....то и аз си представях живота по един начин...ама..))
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  13. #268

    Default

    Премиум,викам,премиум.Измий си.... и нема ти лъха

  14. #269

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    ....то и аз си представях живота по един начин...ама..))
    ама той се оказа сбирщина от евтиния, комплекси за малоценност, битов алкохолизъм и бой? и такива неща се случват.
    '45 QV 155hp

  15. #270
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by injekciona View Post
    Ти май наистина си много неадекватен, в кой пост съм я постнал АЗ???
    Аз пия, тебе те хваща.....http://clubalfaromeo.com/forum/showp...nt=250....кажи ми как догодина да ти отделя 3-400лв.....за да ми организираш италфест...))...ебати сигурно и това не си го давал, като пример...))
    п.п...нека тези който ни четата.....да преценят....кой не може да пие лимонада...

    ---------- Post added at 19:36 ---------- Previous post was at 19:33 ----------

    Quote Originally Posted by quadrifoglioverde View Post
    ама той се оказа сбирщина от евтиния, комплекси за малоценност, битов алкохолизъм и бой? и такива неща се случват.
    Не позна....ходи се прай на гадател по некоя долнопробна телевизия...... ходи на купон до сутринта и не ме занимавай ....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Page 18 of 37 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •