Page 19 of 37 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast
Results 271 to 285 of 543

Thread: Италфест 2015

  1. #271
    Запален алфист injekciona's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    162

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Аз пич, тебе те хваща.....http://clubalfaromeo.com/forum/showp...nt=250....кави ми как догодина да ти отделя 3-400лв.....за да ми организираш италфест...))...ебати сигурно и това не си го давал, като пример...))
    п.п...нека тези който ни четата.....да преценят....кой не може да пие лимонада...
    Положението става трагикомично, не знам какво употребяваш честно!!!

    Добре усрахме темата с простотия...ЕВАЛАТА НИ...!!!
    Jet Black E46 M3
    ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
    Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT

  2. #272
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    що не се спрете !??
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  3. #273
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Преди известно време, с едни други модератори, щяхте половината да сте с наказания вече - а някои даже и с бан...

    Какъвто ни е форума (и хората в него...), такъв и феста - така че замислете се какво представлявате самите вие, преди да се жалвате защо нещо или някой не ви харесва!

    От толкова изписани страници видях едва няколко градивни мнения - било то като критика или като предложения за корекции занапред. Всичко останало е чиста проба простотия и прояви на селски манталитет.
    Да се сърди или засяга който иска, но това е горчивата истина! Колективния дух на взаимопомощ и добрия тон отдавна са бели лястовици в този форум

    А сега да кажа и за Феста - доволен съм, че се видях с много и все уважавани от мен хора, с които наистина няма как да се виждаме много често. Другото няма да коментирам, защото вече достатъчно се изписа по темата. Съжалявам за адското неудобство на хората, решили да се доверят на скапания турски хотел.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  4. #274
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by toki4a View Post
    що не се спрете !??
    Дърпам ръчната готин...ама тоя аватар на момчето много ме дразни...)).....виж, за какво ме подсеща...http://shou.bezcenzura.bg/kuchkova-na-kurs-po-mineti/
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #275
    Запален алфист injekciona's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    162

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Преди известно време, с едни други модератори, щяхте половината да сте с наказания вече - а някои даже и с бан...
    Ми май щеше да е по-добре... В крайна сметка се опитах да дам мнение и предложения за да може феста да стане по-добър и интересен, но ето го резултата. Когато някой има по-различно мнение и виждане за подобен вид събитие, никой не се опита аргументирано да каже с какво сегашния формат е по-добър. Обаче да си говориме за НИВО и да даваме обидни квалификации сме на първо място... Аз смятам темата за приключена и ще се радвам някой да зачисти простотията....
    Jet Black E46 M3
    ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
    Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT

  6. #276
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Който трябва - ще разбере какво си написал.
    За разчистване моля и аз!
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  7. #277
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Момчета, излагате се тежко, а най-тъжното че сред вас има хора от които не се очаква...

    А колегата Италиан, понеже продължава да се заяжда с колегата, чието Купе наистина е чудесно отново ще го помоля просто да приеме, че все още в тая република има хора, които предпочитат да дават пари за италиански коли по желание и въпреки, че имат пари за няколко 330ci. И да спре да налага неговите виждания по въпроса за какво трябва да си харчим парите.
    И не се подигравайте на човека с Фиата, че му лайквали снимките във фейсбук, щото в тая безумна група във фейсбук, момчето с фиата и колегата който е правил снимките са едни от малкото хора от които съм чул да кажат нещо умно. Без да ги познавам лично мога да го потвърдя.

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Преди известно време, с едни други модератори, щяхте половината да сте с наказания вече - а някои даже и с бан...
    Какъвто ни е форума (и хората в него...), такъв и феста - така че замислете се какво представлявате самите вие, преди да се жалвате защо нещо или някой не ви харесва!
    И щеше да е по-добре ако наказанията вече бяха раздадени. На моменти ми идва в повече тая демокрация.

    А на всички, които се оплакват от феста, сега да се върнат да прочетат последните страници и после да си зададат въпроса с това ниво на дискусията във форума, на какво ниво очакват да е феста?
    Last edited by Sm0k; 22-09-2015 at 04:13.
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  8. #278
    Вечно недоволен Lucky's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,161

    Default

    Quote Originally Posted by Majed_146 View Post
    Не знам какъв е този фест без елементи на състезания но как да е . ние пак ще дойдем
    Че защо трябва да има състезания?
    В Румънско не правят,в Сърбия също форматът е различен.
    Тази година ходих до Унгария на Алфа Сити,там бяхме над 900 коли.Също няма състезания.
    Въпрос на формат.Аз лично не смятам този с пистите за по добър.
    1995 Alfa Romeo 145 1.6 Boxer - ex
    2000 Alfa Romeo 166 2.4 JTD 136cv - ex
    1995 Alfa Romeo 164 Q4 3.0 V6 24V 232cv

  9. #279
    започва да се пристрастява mitaka_bg_pd's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Plovdiv.South Central
    Posts
    34

    Default

    Сега и аз да споделя мнение за италфест 2015.Много дълго време го очаквах,до последно не знаех дали ще участвам,поради нещата,който правих по колата.Според мен този фест беше слаб,миналата година гледахме много повече коли имаше няколко интегралета,на Немокар 131 фиат,абе липсваха си истински автомобили.Колкото до каране наистина малко дойде тайм атака на всички,но все пак е фест не е трак дей
    Нещото което ме подразни беше отношението към мен и моят автомобил от страна на организаторите.Малко ретроспекция всички,които участваха в дисциплината тайм атак се знаеше че има 2 класа стрийт и модифициран,също така се знаеше че една кола се определя за даден клас спрямо гумите и.Предварително се интересувах и питах кое е водещото една кола да е даден клас и в отговор получих гумите-ако си с нормални гуми си клас стрийт,ако си със сликове съответно модифициран,предполагам всички са били запознати ЕДИНСТВЕНО,само с това условие.След като направих най-доброто си време за деня ми се казва ти си на 2-ро място в клас стрийт,но просто няма как да бъдеш,понеже си олекотявал прекалено много.Тук искам да поясня,че само на мен това се каза при положение че голяма част от пилотите караха без седалки.По моята кола имаше липси на задни седалки 4-те кори на вратите.При което от страна на КАРБ ми се каза редно ли е ти да караш без седалки и колата ти да е олекотена.Тук в отговор на това никъде не беше опоменато за тази промяна,за което не се смятам за виновен,отговарях си напълно за клас стрийт като бях с 4 стрийт гуми единствено Понеже не се качих на стълбичката,което за мен не е голяма болка,ме преместиха в клас модифициран,при положение че карам с нормални гуми и колата ми е 111 коня (на мотора) мерена на дино.И така аз да задам въпрос към всички.Според вас редно ли е да карам с турбо коли който са 200к.с + оборудвани със сликове...Както казах на приятели и на всички който ме познават дойдох на Калояново да се видя с приятели,да хапнем,да се забавляваме и да разпуснем на пистата.Никога не ходя на писта с цел да се прибера със шампанско и медал.
    П.С След като ми се направи забележка за колата която нямаше седалки и кори на вратите,предложих да сложа задни седалки и да добавим някакъв товар вместо кори на врати и да дам време,но тук пак получих отказ.Защо ли?
    П.С2 И все пак искам да благодаря на всички приятели който ме подкрепиха на това мероприятие и поздравление на всички които се качиха да карат пистата
    П.С3 Да не си помислите че оставам с лоши впечатления от събора.Нищо лошо към никои

  10. #280
    Запален алфист popaay's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    395

    Default

    Феста мина супер! Мрънкачи и недоволни все ще има!
    Тайм атака е направен за хората, които искат да покарат и да усетят адреналина, а не да си мерят оная работа, както на опознавателната обиколка с пилотната кола, някои хора взеха да си избиват комплекси.
    Адмирации за хората провели събитието тази година ИТАЛФЕСТ 2015

  11. #281
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Е ти пък все едно не си чел от миналите години.
    Всички са надъхани, след това ще започнат оправдания на една част от населението. Ще хранят друга част от потребителите, защото света им е крив. След това ще мине всичко. Пак ще има хранилка, че на някой не му е харесало нещо. Други ще казват, че вече нищо няма да правят. Трети ще казват, че беше супер. И т.н. Това са си просто нормалните комуникации около всеки фест.
    Да си дойдем на думат.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  12. #282
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    Фест без състезания лично аз не съм виждал, може би съборите и авто-походите са това за което става дума
    Иначе съм бил на международните фестове на Порше и Мини Купър в Холандия на Писта Занфорд. Е, хората се скинАха от каране и на тайм-атак по самата писта, и на майсторско по едни странични плацове. Даже паралелно вървяха мероприятията, понеже имаше няколко стотин участника от цяла Европа. И Алфа фестове се правят там, просто не съм ги отцелвал.

    А иначе сега феста си мина доволно по програма, както си беше казано че ще бъде.
    Всеки си намира интересното за него си, покарахме малко, видяхме се с итал - сектантите и така
    Last edited by ICI; 22-09-2015 at 14:58.

  13. #283
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Quote Originally Posted by ICI View Post

    А иначе сега феста си мина доволно по програма, както си беше казано че ще бъде.
    Всеки си намира интересното за него си, покарахме малко, видяхме се с итал - сектантите и така
    Много точно написано Ици!
    Обещаната програма беше изцяло изпълнена.
    Т.е. за всеки е имало по-нещо интересно!!!

    Няма как всичк да останат 100% доволни!!!
    Ние сме много доволни!
    Дай боже да има повечко мероприятия през годината, та да се събираме и забавляваме повече пъти заедно.....

    Поздравления за организаторите и всички участници присъстващи на Феста!!!

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  14. #284
    Младши алфист
    Join Date
    May 2015
    Location
    Pernik
    Posts
    23

    Default

    Добре де вместо да спорите и да се нападате по-добре погледнете фактите, а те са че участвалите на пистата са доволни а всички останали не...Нима ще отречете, че още към обяд голяма част от паркинга се изпразни...Защо ли? Не разбирам защо толкова се притеснявате да признаете, че нещо не се е получило това не е шамар за марката, а също така не трябва да е и за организаторите.. Не е нужно да се караме по между си това никому не е нужно...нужни са идеи и желаещи да ги осъществят и да бъдат съпричастни...Държа да отбележа, че карам алфа защото това ми харесва, а не защото не мога да си позволя друга марка и изказванията на някои колеги са неуместни...

  15. #285
    Запален алфист Jimy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    153

    Default

    Поздравления за организаторите на ИТАЛФЕСТ 2015!!! Аз лично съм доволен, Хареса ми и даже се учудих на големият брой присъстващи фенове. Някои бехме и с не италянски автомобили, но фенщината е важна!
    Винаги ще има недоволни и колеги, които не одобряват някое събитие или мероприятие. Не знам как е в чужбината, но АВТОфест, без натискане на газ не мога да си представя. Имам предвид, че без състезателен елемент просто няма да се получи. Само с кецане около автомобилите няма как да стане.
    Тази година всичко се движеше по план и графика се спази, за разлика от миналата година, когато масово феновете мрънкаха, че драга се е опропастил ... щото линейката си тръгнала! Обаче пак има не доволни, що така?
    Прочетох някои мнения от миналогодишният фест ... ми там някои споменаха за пари и начина за осигуряването им. Искам да попитам в настоящия момент, като как се организира един такъв фест: ИТАЛФЕСТ в случая? С какви средства /парички/ и колко ВРЕМЕ струва на фенските клубове?
    Щото нали се сещате, че собственика на Дракон-а няма нищо против да вземем и 4/четирите/ празнични дни, стига да си платим. Пък тогава кеф ти драг, кеф ти миене на коли, кеф ти обиколка до Хисаря /крепости, минерални извори и тн/, кеф ти естетско "чоплене на семки" около автомобилите!
    Айде по-реално да си говорим, щото от 42676 регистрирани потребители имаме 18 члена в СФФБ! За КАРБ и клуб Ланчия, вероятно не е по различно положението и в резултат на това възможностите са ограничени. Само с карти за горива и други подобни също не става, трябва да се помисли, как да се притеглят младите фенове към съответният клуб, а не да присътват само като юзъри /супер българска думичка ... сори/!
    В тая връзка, който може да отдели 3-400лв на година за фест и желае да бъде такъв и онакъв, ми да стане пълноправен член! Плаща такса и участва активно в направията му /феста имам предвид/ !

    п.п. Имам малка критика, като организатори трябваше да срещнете на старта най-силните коли без значение дизел, бензин. Така или иначе винаги има спор между феновете, кое е по-добро нафта или бензин. И на пистата би било най-готино да се реши спора!?

Page 19 of 37 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •