Page 22 of 37 FirstFirst ... 12202122232432 ... LastLast
Results 316 to 330 of 543

Thread: Италфест 2015

  1. #316

    Default

    Колега,моите уважения към 1.7 боксер,но сме 2015-та година.Какво ти е ежедневието?

  2. #317
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Quote Originally Posted by Италиан View Post
    Колега,моите уважения към 1.7 боксер,но сме 2015-та година.Какво ти е ежедневието?
    А каква е връзката на така сериозно повдиганата от теб "дискусия" с Италфест 2015??? Всички тия въпроси и дебати са за съвсем друга тема, и съвсем друг раздел... Което ме подсеща пак да повдигна въпроса аджеба има ли модератори в тоя форум, или не?!?
    И ако няма модератори - то къде са тогава администраторите???
    И ако няма и администратори - да ви таковам и анархията безбожна - тоя форум верно е умрЕл... Точно кат' феста!
    Last edited by Alfa User; 23-09-2015 at 23:06.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  3. #318
    и аз алфист angelovi69's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Kazanlak, no ot Veliko Tarnovo
    Age
    54
    Posts
    784

    Default

    Аз съм доволен.
    Много мога да напиша, ама няма, за да не повлека много антипостове след написаното. Благодаря на организаторите. Догодина - пак. Ама първо да минем през пролетна среща, тракдей и тогава фест.
    Alfa Romeo 156 SW 122kW 2004 DISTINCTIVE
    Lancia Y 1,2 8V 60к.с. 2001g. - на щерката
    Skoda 100S-в пенсия и КлиоI,1,4 Energy-продадено Opel kadet 1,3 LS sedan 1989 44kW 4 скорости-по неволя-пръдливия Ханс-продаден 0878316296и 0893569553

  4. #319
    Запален алфист Triptih's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Пловдив
    Posts
    357

    Default

    Ежедневието ми си е супер,не се оплаквам като за 2015г бива.А то е работа,семейство,приятели,природа,хобита и така нататък.Но най–важното е че аз съм си го избрал да бъде такова.Както съм избрал да снимам с лентов фотоапарат или да карам стара алфа,да нямам фейсбук,да имам мотор.....защото така искам.
    Аз съм избрал да съм фен на тази марка автомобили.Затова и пиша в този форум и вярвам че алфите са едни много добри коли.Или си фен и вярваш в това или не си.Всеки си избира сам.Интересно ми е колега ти какво си избрал,и какъв е твоя идеал за човека и битието му през 2015г.

  5. #320
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Към Италиан:
    Колега, 33-ката е като мотоциклета. Има един куп недостатъци, но феновете им са твърди. Иди попитай някой рокер, защо кара тая кошница и не чакай отговора, а бягай!
    Да говориш с пренебрежение към боксера е не само проява на лош вкус, но и явно незнание. Двигателите от началото на деветдесетте са достатъчно технологични дори и днес. Даже се наблюдава връщане назад при други марки. Инжекциона Вебер-Марелли се използува и днес масово. Много малко са му промените.
    Всеки ден изминавам с моята кола около 100 километра и едва ли щях да я търпя, ако нямаше нужните качества. Със старите и посестрими три пъти съм ходил до езерото Ван. По Европа не ги броя, защото я няма оная тръпка. Дори дъщеря ми, която още няма четири годинки, предпочита в Алфата, а не във Фиата, който е значително по-комфортен.
    Виждам, че очакваш да те питаме, а ти каква кола караш, но няма да се хванем в капана на словоблудието.

    по темата:
    Считам, че трябва да сме цивилизовани хора, а не диваци.
    Гостът е свещено нещо. Защо трябва да гоним гостите си?!
    Ние не сме затворена секта, а автомобилен клуб. Редно е да има паркинг за гостите, както и да им се обърне особено внимание. Няма нужда да се затваряме. Затварят се и пазят тайни само престъпниците. Нека дойдат, да видят, да ги привлечем с качества, а не да ги отблъснем с високомерие и арогантност!
    Цвети, нека влизат! Какво толкова. Помисли малко! Ти поне имаш с какво.
    Нека влизат, нека гледат, нека се заразяват с алфа вируси!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  6. #321
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    ........... некой има ли да ми развали три лева уе

    четаа чета . и ша зема да рода багер вече та тва е темата за фестъа веееее
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  7. #322

    Default

    Quote Originally Posted by toki4a View Post
    ........... некой има ли да ми развали три лева уе

    четаа чета . и ша зема да рода багер вече та тва е темата за фестъа веееее

    БАЯ багер ще да е тоз....

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  8. #323

    Default

    Имах предвид,че за Хоби автомобил е перфектна занимавка.За семеен също,но за основен-АБСУРД.И практиката го показва.Тук там някой Фиат с мотор 1,3jtd,който доказано е по ненадежден от 1,4 на Пежо,Ситроен,Форд и от 1,5 да Дачия и Рено.

  9. #324
    фи фи перото coca-cola's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Кърджали
    Age
    46
    Posts
    236

    Default

    аре драйвер пали аемгето и на 2000 км е германето стига ръси мозък и пиля акъл

  10. #325
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by Италиан View Post
    Имах предвид,че за Хоби автомобил е перфектна занимавка.За семеен също,но за основен-АБСУРД.И практиката го показва.Тук там някой Фиат с мотор 1,3jtd,който доказано е по ненадежден от 1,4 на Пежо,Ситроен,Форд и от 1,5 да Дачия и Рено.
    Това с надежността сигурно ти си го доказал предполагам. Особено Пежо малолитражния дизел е недостижимо надежден. Той е дошъл от друга планета най-вероятно.

    Обаче все още не захапвам това какво общо има с Италфеста.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  11. #326
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Как какво общо, колегата се е набутал с някой талянцки дрънгел на петстин хиляди километра и ся всички сме му виновни че...., заеби, не ми се занимава да ти обяснявам даже. Вземи прочети малко и ще разбереш колко грешно разсъждаваш. Забележи, не казвам че другите автомобили са лоши, трошливи и т.н., аз харесвам всякакви марки, но на сърце ми е тази.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  12. #327
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Quote Originally Posted by Bobi_33 View Post
    ...
    Обаче все още не захапвам това какво общо има с Италфеста.
    E как какво, бе Боби - биваме просветлени свише колко трошени и ненадеждни са италианските кошници ... Сега ако не си благодарен за осведомлението, не знам кога ще да е...

    Аз искам пак да питам : има ли тука модератори, или поне някакво подобие на такива - няколко потребителя вече открито заявиха желание за намеса от "поддръжката", и не разбирам защо не се прави нищо по проблема?!?

    П.П. Май схванах същината на проблема - явно трябва ЧЛЕН на клубЪ да се жалва, че да се намесят "модовете" ... мненията и желанията на простите потребители нямат значение.
    Ми да ни е честито!
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  13. #328
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    Изчетох цялата тема,евала за активноста.на следващия фест вярвам ще ударите по едно рамо .
    И не се ебавайте с баварките,щот ако фалира алфа те са единствената алтернатива.
    Виж сега...алтернативата е Алфа....просто тя е мода.....ти виждал ли си добре облечена германка, без италианско участие....?))....я си задай въпроса, ако фалира БМВ....?...те и вагините купиха Ламбо...и какво развитие му направиха...?....никакво....само на некой друг мотор на Ауди слагат надпис ламборгини...за да впечетляват....
    А бе я ги заеби....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  14. #329
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post

    П.П. Май схванах същината на проблема - явно трябва ЧЛЕН на клубЪ да се жалва, че да се намесят "модовете" ... мненията и желанията на простите потребители нямат значение.
    Ми да ни е честито!
    И това не помага. Преди не знам си колко страници и аз се опитах, ама........... явно акото трябва да стане по-голямо и да мирише по -силно
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  15. #330
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Bobi_33 View Post
    Аз се спрях като дете още. Баща ми имаше 33-ка още в далечната 92-ра година. За тогава беше извънземна кола на фона на тогавашния автопарк. Така започна всичко. Иначе към днешна дата работя в автосервиз, има мвъзможността да пробвам много и различни коли, та мога да преценявам и претеглям нещата. С ръка на сърцето ти казвам, че БМВ-тата са ми неудобни като цяло. изключвам най-надървените и най-скъпите им модели, но съм пробвал, не е толкова извънземна кола като цяло.

    Иначе има много добри коли за пътуване, все италианки. Примерно на дизелова 166-ца ти ми кажи кое и е гадно за пътуване. И с какво съответно я сравняваш от тези години в нейния клас, от което тя да по-зле.

    Въобще тая дискусия не е за тук, за този раздел. Тук се обсъжда Италфест 2015.
    Адаш, аз пък точно обратното..баща ми величаеше Мерцедес и БМВ....аз излезнах издънката .....ама бог да го прости, човека ми купи Алфа...и за това моите уважение към него, че не само,че ме е направил...а и ми е угодил)
    Аз не виждам, защо трябва да има дискусия за италфест....който иска ходи, който не иска не ходи.....а който е отишъл и мрънка, се е преебал...))
    Last edited by Бобби; 25-09-2015 at 00:40.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Page 22 of 37 FirstFirst ... 12202122232432 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •