Page 29 of 37 FirstFirst ... 192728293031 ... LastLast
Results 421 to 435 of 543

Thread: Италфест 2015

  1. #421
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by Turbo_A3 View Post
    Щом няма да се дава газ какво ще се прави? Семки и бонбонки ли? По-добре да се съберем на полянката на Витоша.
    Рали е едно фест е друго...
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  2. #422
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Sofia
    Posts
    135

    Default

    Добре ще попитам по друг начин. Кога и къде в календарната година дават газ някъде италиянките? На фест ли е, на събор ли е, на какво е?

  3. #423
    и аз алфист angelovi69's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Kazanlak, no ot Veliko Tarnovo
    Age
    54
    Posts
    784

    Default

    На трак дей. Тази година беше на 29-ти май. Ти къде беше? Що не знаеш? Само мяташ бомби из форума.
    Alfa Romeo 156 SW 122kW 2004 DISTINCTIVE
    Lancia Y 1,2 8V 60к.с. 2001g. - на щерката
    Skoda 100S-в пенсия и КлиоI,1,4 Energy-продадено Opel kadet 1,3 LS sedan 1989 44kW 4 скорости-по неволя-пръдливия Ханс-продаден 0878316296и 0893569553

  4. #424
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Sofia
    Posts
    135

    Default

    Имам предвид Драг, а не трак. Четох някъде из форума че имаше драг на някой от предишните италфестове. Затова под даване на газ имам предвид конкретно дисциплината ДРАГ и нищо друго

  5. #425
    фи фи перото coca-cola's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Кърджали
    Age
    46
    Posts
    236

    Default

    за драг си купи американка. Тук говорим за фест-кебап фест,кифте фест,шиш фест.За кара4и има трак дей.А ти беше ли

  6. #426
    започва да се пристрастява tancho's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Благоевград
    Posts
    90

    Default

    В момента се коментира феста,не драг,трак и други такива.И аз мисля че на феста карането не трябва да е основното,подкрепям колегата по-горе,да се обърне внимание на техническита част ,да се обменя опит,идеи,да си полафим ,да се позабавляваме и такива неща.

  7. #427
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Sofia
    Posts
    135

    Default

    Quote Originally Posted by coca-cola View Post
    за драг си купи американка. Тук говорим за фест-кебап фест,кифте фест,шиш фест.За кара4и има трак дей.А ти беше ли
    Не съм бил колега, защото няма драг! Аз карам единствено и само това. Обикновено на съборите на повечето марки има както тайм-атак, така и драг, и доста по-символични дисциплини (като майсторско шофиране, паркиране и какво ли още не), и също така хапването и пийването също е налице и не пречи на другото. Има игри за публиката, мивки и т.н. което прави един такъв събор привлекателен сам по себе си като мероприятие за всеки вкус.

    И само да кажа - не ме учи какво да си купувам за драг. Ако на теб единствената цел ти е да преядеш с кебапчета и да препиеш с бира - много жалко.

  8. #428
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default

    Quote Originally Posted by Turbo_A3 View Post
    Имам предвид Драг, а не трак. Четох някъде из форума че имаше драг на някой от предишните италфестове. Затова под даване на газ имам предвид конкретно дисциплината ДРАГ и нищо друго
    Еми тва, че можеш само на право да даваш газ, не значи, че всички разбират даването на газ под Драг. Те колите също могат и да завиват
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  9. #429
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Sofia
    Posts
    135

    Default

    Така е могат Въпроса е коя за какво е подготвена.

  10. #430
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Абе малко ли са ви светофарните глупости всеки ден? Толкова много занимания може да има че..., ако ще има каране, то нека е 2рия ден, така който не му е интересно може спокойно да си удари една разходка из околността.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  11. #431
    The same cool guy DJ Vladic's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Русе
    Age
    35
    Posts
    499

    Default

    Quote Originally Posted by Turbo_A3 View Post
    Не съм бил колега, защото няма драг! Аз карам единствено и само това. Обикновено на съборите на повечето марки има както тайм-атак, така и драг, и доста по-символични дисциплини (като майсторско шофиране, паркиране и какво ли още не), и също така хапването и пийването също е налице и не пречи на другото. Има игри за публиката, мивки и т.н. което прави един такъв събор привлекателен сам по себе си като мероприятие за всеки вкус.

    И само да кажа - не ме учи какво да си купувам за драг. Ако на теб единствената цел ти е да преядеш с кебапчета и да препиеш с бира - много жалко.
    Само искам да ти кажа, че ако Майсторското шофиране е "по-символични дисциплини" , Драга е нещо, което умът ми не може да приеме колко е елементарно!
    Alfa 155 1.8 TS 8V 129 hp '95 ....ех

    Alfa 156 SW 2.4 M-Jet '04

  12. #432
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Sofia
    Posts
    135

    Default

    Само да ти кажа, че не ме интересува какво мислиш!!! Щом го смяташ за елементарен драга, ела ми покажи как се справяш на чертата а не зад клавиетурата.

  13. #433
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by Turbo_A3 View Post
    Само да ти кажа, че не ме интересува какво мислиш!!! Щом го смяташ за елементарен драга, ела ми покажи как се справяш на чертата а не зад клавиетурата.
    Ти сега за нещо гениално ли мислиш стартирането ? Трага е тъп - ФАКТ. А за заставане на чертата се изисква да имаш съответната подготвена за драг кола в ръцете. Ако мислиш, че е трудно взимаш една бърза на драг кола, взимаш 20 човека със сходно тегло, слагаш ги в колата и им даваш да направят по 20-30 старта със една и съща кола. Ще имаш почти еднакви времена, с разлики от 2-3 десети.
    Ако обаче им дадеш на тия същите хора да въртят обиолки пак с една и съща кола, времената ще бъдат коренно различни, въпреки еднаквото трениране от примерно 30 обиколки.
    А драга е елементарен, всеки 20 годишен дришльо с малко повече от 150-160 коня кола е драгаджия на светофара всеки ден. Нагледали сме се на драгаджии. Този спорт е измислен в Америка, оттам нататък няма повече какво да се коментира. Интелигентна дисциплина, точно колкото и самите американци като цяло.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  14. #434
    Мечтае за напомпана печка ScuderiaItalia's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    298

    Default

    Quote Originally Posted by Bobi_33 View Post
    Ти сега за нещо гениално ли мислиш стартирането ? Трага е тъп - ФАКТ. А за заставане на чертата се изисква да имаш съответната подготвена за драг кола в ръцете. Ако мислиш, че е трудно взимаш една бърза на драг кола, взимаш 20 човека със сходно тегло, слагаш ги в колата и им даваш да направят по 20-30 старта със една и съща кола. Ще имаш почти еднакви времена, с разлики от 2-3 десети.
    Ако обаче им дадеш на тия същите хора да въртят обиолки пак с една и съща кола, времената ще бъдат коренно различни, въпреки еднаквото трениране от примерно 30 обиколки.
    А драга е елементарен, всеки 20 годишен дришльо с малко повече от 150-160 коня кола е драгаджия на светофара всеки ден. Нагледали сме се на драгаджии. Този спорт е измислен в Америка, оттам нататък няма повече какво да се коментира. Интелигентна дисциплина, точно колкото и самите американци като цяло.
    Много истина има в думите на Боби.. не знам какво толкова се пънете за тоя драг, като е толкова проста дисциплина.
    Alfa Romeo GT 1.9 16V JTD
    Lancia Musa 1.4i 16V Automatic
    Alfa Romeo 145 1.3 8V Boxer

  15. #435
    фи фи перото coca-cola's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Кърджали
    Age
    46
    Posts
    236

    Default

    Котьо ти АЛФА карал ли си.Не се заяждам тва е най тъпата кола за драг безмислено е.
    Last edited by coca-cola; 23-08-2016 at 22:59.

Page 29 of 37 FirstFirst ... 192728293031 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •