Page 23 of 37 FirstFirst ... 13212223242533 ... LastLast
Results 331 to 345 of 543

Thread: Италфест 2015

  1. #331
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by tsvety View Post
    И това не помага. Преди не знам си колко страници и аз се опитах, ама........... явно акото трябва да стане по-голямо и да мирише по -силно
    Ами така е....като го карате като политиците....типично по български.....
    Усетете феновете.....те са масата......форума е маса.....ако успеете да я управлявате...ще постигнете много повече.....
    Какво наблюдавам от 2008 г....тези, който са членове....имат привилегия не само от отстъпки и вземане на решения относно там тем подобни събрания относно клуба...ами и в форума се ползуват от безнаказаност при дадени спорове .... в това отношение сте им създали кофти имунитет.....откъдето масата мрънка.......затуй има и блато....
    Ако аршина беше равен....нямаше да е така....
    п.п...лично мнение...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  2. #332
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    E как какво, бе Боби - биваме просветлени свише колко трошени и ненадеждни са италианските кошници ... Сега ако не си благодарен за осведомлението, не знам кога ще да е...

    Аз искам пак да питам : има ли тука модератори, или поне някакво подобие на такива - няколко потребителя вече открито заявиха желание за намеса от "поддръжката", и не разбирам защо не се прави нищо по проблема?!?

    П.П. Май схванах същината на проблема - явно трябва ЧЛЕН на клубЪ да се жалва, че да се намесят "модовете" ... мненията и желанията на простите потребители нямат значение.
    Ми да ни е честито!
    Не се чисти, да се вижда хорската простотия... да ЩЕ бъде забърсано, но простотията няма да спре да се лее...

    Цвети написа на всички ясно - Фестът е такъв, какъвто си го направите! Винаги има доволни и недоволни! Не може да се угоди на всички, а и не е това целта!


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  3. #333

    Default

    Хайде сега,да не спекулираме с хорската простотия.Грозно е.Особено при доказания факт,че членове на клуба безчинстват как си искат,само защото са си платили.Аз декларирам,че искам да платя двоен членски жнос,но искам и двойни права.Щом плащам повече,редно е да получавам повече.

  4. #334
    Старши алфист Член на клуба Gligan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    569

    Default

    Quote Originally Posted by Италиан View Post
    Хайде сега,да не спекулираме с хорската простотия.Грозно е.Особено при доказания факт,че членове на клуба безчинстват как си искат,само защото са си платили.Аз декларирам,че искам да платя двоен членски жнос,но искам и двойни права.Щом плащам повече,редно е да получавам повече.
    Alfa Romeo 164 2.0 TS/M1; V1 Medium `92; Matra Murena `83;
    Mercedes S 430 4 matic `02; Opel Corsa C XE 2.0 16V `05
    Peugeot Traveller `17 2.0 HDI 180 h.p.; Mitsubishi Pajero `94 2.5 TDI
    Iveco S 59 2.5 TDI; Peugeot Boxer 1.9 `95

  5. #335
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by Италиан View Post
    Хайде сега,да не спекулираме с хорската простотия.Грозно е.Особено при доказания факт,че членове на клуба безчинстват как си искат,само защото са си платили.Аз декларирам,че искам да платя двоен членски жнос,но искам и двойни права.Щом плащам повече,редно е да получавам повече.

    Почувствувах се като привелегирован абонат на местната кръчма!
    Давайте идеи за следващият фест и престанете да серете!
    Освен това добре сте се усетили, че това, което е позволено на свети Илия, не е позволение на Илия!
    Аз мога да тегля една майна на всеки от УС или член на клуба, както и те на мен, защото се познаваме лично и заедно сме преживяли много по събори, трак и драг , фестове и каквото друго се сетите.
    Ето и моите идеи за следващия фест:
    1: Стриктно разпределяне на колите по модели и марки. Без изключемия. особено за ония индивид Бобби!
    2: Да има обособен детски кът. Желаещи да забавляват децата ще има. Не са необходими никакви особени средства.
    3: Да се обособи технически център. Семинар по масла и горива. Имаме си инженер химик, който аз ще го уговоря! Съвети по диагностика и ремонт на автомобила. Да ги видим клавиатурните рацери. Имаме даже и строителен инженер, който вместо да търчи по чужди неща да обясни на всеки , който иска, как да си направи гараж с канал.
    4:Кулинарен кът! Тука да се привлече Румбата, а не някакви аматьори да развалят храната.
    5: Забавления за дамите. На един от фестовете на калояново имаше търкаляне на резервна гума. Два дена преди феста тренирах жената в тая дисциплина, ама нъцки. За това и съм разочарован.
    6: ... давайте вие на там!

    Изобщо възможно е да се организират много неща с малко средства.
    просто давайте идеи!
    Иначе е абсолютно наложително да се разделят пистите от феста!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  6. #336

    Default

    Аз като изчетох 4-7 страници от тия за феста и претеглих коментарите, съпоставяйки ги с преките ми впечатления от същите през годините когато съм бил на Фестове - може би малко ме е яд че го изтървах тая година.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  7. #337
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Хубави идеи никога не липсват, но трябва желание и хора за да се осъществят. Желаещи напоследък липсват (включително и аз заради пътуването посреднощ не ми е до търчане насам натам), а и все пак и някакъв стимул дайте за стюардите, ако трябва нека се вдигне входа на 10лв.
    Предлагам също, недоволните от феста нека се включат в организацията догодина, те явно знаят какво трябва да се направи.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  8. #338
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Аз като изчетох 4-7 страници от тия за феста и претеглих коментарите, съпоставяйки ги с преките ми впечатления от същите през годините когато съм бил на Фестове - може би малко ме е яд че го изтървах тая година.....

    Ти пък кога си идвал на фест
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

  9. #339
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Почувствувах се като привелегирован абонат на местната кръчма!
    Давайте идеи за следващият фест и престанете да серете!
    Освен това добре сте се усетили, че това, което е позволено на свети Илия, не е позволение на Илия!
    Аз мога да тегля една майна на всеки от УС или член на клуба, както и те на мен, защото се познаваме лично и заедно сме преживяли много по събори, трак и драг , фестове и каквото друго се сетите.
    Ето и моите идеи за следващия фест:
    1: Стриктно разпределяне на колите по модели и марки. Без изключемия. особено за ония индивид Бобби!
    2: Да има обособен детски кът. Желаещи да забавляват децата ще има. Не са необходими никакви особени средства.
    3: Да се обособи технически център. Семинар по масла и горива. Имаме си инженер химик, който аз ще го уговоря! Съвети по диагностика и ремонт на автомобила. Да ги видим клавиатурните рацери. Имаме даже и строителен инженер, който вместо да търчи по чужди неща да обясни на всеки , който иска, как да си направи гараж с канал.
    4:Кулинарен кът! Тука да се привлече Румбата, а не някакви аматьори да развалят храната.
    5: Забавления за дамите. На един от фестовете на калояново имаше търкаляне на резервна гума. Два дена преди феста тренирах жената в тая дисциплина, ама нъцки. За това и съм разочарован.
    6: ... давайте вие на там!

    Изобщо възможно е да се организират много неща с малко средства.
    просто давайте идеи!
    Иначе е абсолютно наложително да се разделят пистите от феста!
    Той и Христо Ботев е повел четата от кръчмата....но ги е обединил...за това намекнах за масата, за маса...ама не ме разбрахте........разгледай клиповете на всички фестове и виж, как със всяка измината година издишаме...
    Да едно време имаше известна дисциплина в форума, но не чак толкова адекватна...последвалата демокрация се развива, аналогично като и в нашата държава....))...изгубила се е тънката нишка ръководство- фенове...
    Единственият модератор който не се повлия от пристрастия е Тонов....моите уважения....макар, че го познавам много бегло...

    ---------- Post added at 21:40 ---------- Previous post was at 21:37 ----------

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Хубави идеи никога не липсват, но трябва желание и хора за да се осъществят. Желаещи напоследък липсват (включително и аз заради пътуването посреднощ не ми е до търчане насам натам), а и все пак и някакъв стимул дайте за стюардите, ако трябва нека се вдигне входа на 10лв.
    Предлагам също, недоволните от феста нека се включат в организацията догодина, те явно знаят какво трябва да се направи.
    Много добра идея......но много е трудно да накараш, някой дет мрънка да работи....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  10. #340
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    ....
    Боби, няма по-добър регулатор от личният пример. Просто давай пример...
    Между другото всеки това прави - дава пример.
    Лошото е, че се дава и лош пример за последование.
    А от това никой няма полза.

    Та...давай пример...и не само ти. Има още ценни хора дето могат да го правят.


    п.п. И макар и като послепис ще вляза в темата за Италфест. Това ми е вторият(май) фест, дето пропускам. Яд ме е и знам, че си е щях да си прекарам добре ако бях дошъл.
    Браво на всички, които се погрижиха това мероприятие да го има все още.
    Браво и благодарности!
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

  11. #341
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by bager View Post
    Боби, няма по-добър регулатор от личният пример. Просто давай пример...
    Между другото всеки това прави - дава пример.
    Лошото е, че се дава и лош пример за последование.
    А от това никой няма полза.

    Та...давай пример...и не само ти. Има още ценни хора дето могат да го правят.


    п.п. И макар и като послепис ще вляза в темата за Италфест. Това ми е вторият(май) фест, дето пропускам. Яд ме е и знам, че си е щях да си прекарам добре ако бях дошъл.
    Браво на всички, които се погрижиха това мероприятие да го има все още.
    Браво и благодарности!
    Ники, аз съм просто фен....винаги ходя на италфест с пълна кола от кандидат фенове.... и тая година го изненадах кукера.........
    Но за пример не ставам, защото съм антигерой у форума от самото си влизане в него...ти поне знаеш...))
    Е моята идея е.....допускайте на тези мероприятия всички желаещи, независимо каква кола притежават....и управляват в момента....дайте им възможност да седнат зад волана на италианката....той вируса от там се прихваща.....а не от думи....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  12. #342
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    .......може би малко ме е яд че го изтървах тая година.....
    Мен пък много ме е яд, че пропусна .

  13. #343
    започва да се пристрастява tancho's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Благоевград
    Posts
    90

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Ники, аз съм просто фен....винаги ходя на италфест с пълна кола от кандидат фенове.... и тая година го изненадах кукера.........
    Но за пример не ставам, защото съм антигерой у форума от самото си влизане в него...ти поне знаеш...))
    Е моята идея е.....допускайте на тези мероприятия всички желаещи, независимо каква кола притежават....и управляват в момента....дайте им възможност да седнат зад волана на италианката....той вируса от там се прихваща.....а не от думи....
    Много точно.Аз съм типичния пример как се запалих по алфа ромео.Качих се покарах и казах това ще е.

  14. #344
    Запален ланчист Peak1's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Пловдив, Кичука
    Age
    35
    Posts
    233

    Default

    Аз честно казано останах разочарован от феста.

    За хората, които не караха нямаше нищо особено. Нямаше ги Вентура, нямаше ги Екстрийм, нямаше го Ферариста, нямаше ги интегралетата, нямаше 4Ц, нямаше атракция, нямаше емоция.
    Тайм атак свърши изненадващо рано за мен и съвсем всичко за нормалния посетител приключи. После трябваше да гледаме драг от на майната си, а водещият за втора поредна година на моменти беше меко казано досаден.
    Ако не беше хубавата стара компания феста щеше да е загубено време.
    Alfa Romeo 166 2.4JTD /// Lancia Delta 2.0 16V GT

    ex Mercedes-Benz W124; ex Lancia Kappa

  15. #345
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Това наистина е така.
    Ако някой си купи Алфа целенасочено, това е добре. Въпроса е, че това са много малък процент от общо каращите Алфа.
    Докато тези, които си купуват БМВ е само заради марката...
    Quote Originally Posted by BO View Post
    Основната прилика реално между двете марки е фен групата. Несъмнено това е една обща страна - фенове на марката...
    Нека не обсъждаме това кой бил овчар и кой какъв избор имал. Въпроса е, че и двете марки са основно фанатизирани.
    Но наистина ако тук кажете 20 човека, че имате пари за доста по-скъпа марка автомобил, ама карате Алфа защото сте фенове, то в БМВ форума има 100 пъти по толкова, които са фенове на БМВ и го карат просто за идеята, за фанатизма. Точно от там идва и различното финансиране на двете мероприятия, съответно и разлика в качеството на крайния продукт.
    Но никой фен на марката няма да излезе и да каже, че не му харесало. Ей на тези няма да им харесва, които карат Алфа само и само защото са нямали пари да си купят БМВ, та решили насила да се присъединят към едно "общество", в което нямат работа. На сила хубост не става.
    Абе аз рядко се съгласявам с тебе, ама тоя път изглежда, че си прав до голяма степен. С толкова голям процент хора дето са на сила фенове и толкова малък твърди фенове, така ще е.
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

Page 23 of 37 FirstFirst ... 13212223242533 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •