Page 31 of 37 FirstFirst ... 212930313233 ... LastLast
Results 451 to 465 of 543

Thread: Италфест 2015

  1. #451
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Sofia
    Posts
    135

    Default

    Bobi_33 Първо да кажа че на никой не набивам в главата нищо. Ако ти така се чувставаш си е твой проблем. Къде видя да кажа "че съм прав, а другите не". Ти на каква възраст си БАТКо и как прецени че съм на 20 и защо мислиш че на 40-50 години няма да ме вълнува драга.

    Alfista 96 - На първия въпрос ще ти отговоря - ЗАБАВЛЯВАМ СЕ мога да си пиша в който форум си искам. Има ли проблем?
    Къде видя да убеждавам някой колко е зле. Просто констатирам факти без да ги изопачавам. Незнам кой визираш като комплексар, ама ако се отнася за мен те съветвам да ми го кажеш лично, а не зад клавиетурата.

    Ами някой не допуска ли че може би и аз имам алфа и затова съм се регнал тук, а не от любов към спреляците
    Last edited by Turbo_A3; 24-08-2016 at 19:57.

  2. #452
    Старши алфист alfista 96's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Пловдив, Кичука
    Posts
    569

    Default

    Quote Originally Posted by Turbo_A3 View Post
    Bobi_33 Първо да кажа че на никой не набивам в главата нищо. Ако ти така се чувставаш си е твой проблем. Къде видя да кажа "че съм прав, а другите не". Ти на каква възраст си БАТКо и как прецени че съм на 20 и защо мислиш че на 40-50 години няма да ме вълнува драга.

    Alfista 96 - На първия въпрос ще ти отговоря - ЗАБАВЛЯВАМ СЕ мога да си пиша в който форум си искам. Има ли проблем?
    Къде видя да убеждавам някой колко е зле. Просто констатирам факти без да ги изопачавам. Незнам кой визираш като комплексар, ама ако се отнася за мен те съветвам да ми го кажеш лично, а не зад клавиетурата.

    Ами някой не допуска ли че може би и аз имам алфа и затова съм се регнал тук, а не от любов към спреляците
    Ми как може да допуснем че имаш Алфа ,като говориш само за супер дупер А3 формат . Пък ако дойдеш на феста ,и се запознаем ,щети кажа че се държиш като комлексар .Това проблем ли е? Това в червенкото потвърждава мнението ми . Надявам се не е заплаха ?
    Alfa Romeo 156 2.4JTD , 156 SW 2.4 JTD ,156 SW 1.9 JTD , 156 SW 1.9 JTD Q4 ,147 1.9 JTD

  3. #453
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Еее не му е за първи път.

    -----------
    Пай сеее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  4. #454
    Мечтае за напомпана печка ScuderiaItalia's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    298

    Default

    Quote Originally Posted by Turbo_A3 View Post
    Добре няма да споря - на мен аудито ми харесва повече във всички аспекти, на теб алфата. Мир да е няма смисъл да спориме. За вървежа там спор мисля че няма. Мен основно второто ме влече и бих карал бърз кош, отколкото лускозна примерно бавна кола, без да искам някой да обидя (лично за мен се отнася). Просто ми харесва като дам газ нещо да се случва, да мога да изпреваря когато си поискам и който си поискам. А това че има там доукраски и нещо си дрънкало на средната конзола ли беше не ми пречи щом колата е на гръмотевица. Ето едно от клипчетата ми на 1.8Т-то с човек в колата и доста грешки в карането ми http://www.vbox7.com/play:fa752df3ab километража тук не работи
    Е добре, няма да спориме, всеки има различен вкус. Но пак разказваш леки вицове. "За вървежа там спор мисля, че няма." В кое по-точно няма спор? В двулитровия мотор, дето препарира всички години напред в ралитата или кое по-точно? Реално погледнато ВАГ групата освен 1.8T, който в стоково състояние e нищо. Все още не съм виждал стоков или чипосан 1.8Т, който да върви много. Имам много приятели, които са Опелджий и въобще не се държат, като тебе. Има толерантност.. Един от тях има Бертоне турбо сток и много лошо е наплескал чипосан 1.8Т Голф. Не виждам що "играеш" така против италианците, като имат доста мотори, в които има хляб: 2.0 8V Turbo, 2.0 16V Turbo, 2.0 20V Turbo, 145 QV не е слаба атмосферка. Има също така доста напомпани дизели 1.9 и 2.4... Не казвай R32, щото GTA бяга повече. Напомняш ми на младеж, който е взел книжка онзи ден и си е купил кола. Неговата е повече от всички други.
    Last edited by ScuderiaItalia; 24-08-2016 at 20:55.
    Alfa Romeo GT 1.9 16V JTD
    Lancia Musa 1.4i 16V Automatic
    Alfa Romeo 145 1.3 8V Boxer

  5. #455
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Колега Турбо А3, все пак кажи каква е идеята ти за писането тук в нашия форум ? Щом пишеш тук нещо те гризе отвътре, все пак има нещо свързано с Алфите, признат грях половин грях ? Коя Алфа те натупа, я кажи сега ))
    Е на, мен не ме интересува Ауди форума и нищо свързано в момента с марката, въпреки че я уважавам доста, първата ми кола беше Ауди 80, само хубаво мога да кажа за нея, честно казано харесвам тия агресивните муцуни, чийто създател всъщност е дизайнера на Алфа 156, Валтер Да Силва ако не се лъжа. Все пак не ми е в природата да се дразня с другите фенове, всеки си усеща нещата както си знае, в което няма нищо лошо разбира се. Та зарови томахавката и да си говорим като пораснали хора.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  6. #456
    scarico diretto bobi1997's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    София
    Age
    26
    Posts
    375

    Default

    Гризе го че има Алфа, ама в началото го били накантарвали 306-ци и Саксо-та и после яко тунинг, ама т'ва АР е скапана кола и не става от нея и трЕбва да просветим всеки непросветен да си знае...
    Alfa Romeo 145 1.6 i.e. Boxer -Ex
    Alfa Romeo 146 1.3 i.e. Boxer -Ex

  7. #457
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Що го не пратят при кученцето с волвото.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  8. #458

    Default

    Едно чипнато 1.8Т ще разпори задника на една каквато и да била чипната 1.9JTD, говоря за чипнати коли, а не за силов тунинг. Особено 180-коньовата версия на 1.8Т, което след чип отива на около 230 коня.
    Last edited by dansguardian; 24-08-2016 at 22:53.
    Former Alfa owner.

  9. #459
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Sofia
    Posts
    135

    Default

    Аааа Колегата над моя пост ВИ го каза. Благодаря dansguardian. Лелелеле излезнах за 2-3 часа, връщам се и са ме налазили 17 алфисти. Какво става бе хора толкова ли ви дразна или смех да става?

    ---------- Post added at 23:16 ---------- Previous post was at 23:09 ----------

    Стоков чипосан 1.8Т ще пръсне мозъка на всяка една сток алфа чипосана. Кое не разбрахте от цялото изречение? А3-ка е ниска 15-ка до висока 14-ка/400м
    С3-ки повечето са в 13-ките. Коя от стоковите чипосани алфи ще запише същото или по-добро време та приказвате глупости момчета?

  10. #460
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by dansguardian View Post
    Едно чипнато 1.8Т ще разпори задника на една каквато и да била чипната 1.9JTD, говоря за чипнати коли, а не за силов тунинг. Особено 180-коньовата версия на 1.8Т, което след чип отива на около 230 коня.
    Ако 1.8т не е пипано/правено доста, си е куц кон.
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  11. #461
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Sofia
    Posts
    135

    Default

    Куци коне са и двете сток съгласен съм. 1.8Т със софтуер също си е куцо, но алфичка със софтуер е още по-куца.

  12. #462
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Братко пиЙ си хаповете и бегай на ОМВ Бояна да се дървиш на таралежите с тази кошница

    -----------
    Пай сеее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  13. #463
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by Turbo_A3 View Post
    Куци коне са и двете сток съгласен съм. 1.8Т със софтуер също си е куцо, но алфичка със софтуер е още по-куца.
    Сравняваш турбо бензин с турбо дизел...
    Алфа 145 QV 2.0 16V (не е турбо) може да дава 14-ки...
    Горе долу знам кое колко върви... Лошото е че няма запазени екземпляри от Алфите за разика от другите марки...
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  14. #464
    Старши алфист alfista 96's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Пловдив, Кичука
    Posts
    569

    Default

    Аз в крайна сметка не разбрах ,тук за ИТАЛФЕСТ ли става дума или за представяне на А-3 формуляри .
    Alfa Romeo 156 2.4JTD , 156 SW 2.4 JTD ,156 SW 1.9 JTD , 156 SW 1.9 JTD Q4 ,147 1.9 JTD

  15. #465
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Sofia
    Posts
    135

    Default

    Mimouzunov - Изобщо не визирам 145QV. Сравнявам направо 156 с 3.2+чип vs 1.8T с чип. Подчертавам колите сток, only чип на 400м времена. Принципно 3.2-то трябва да се сравнява с 2.0Турбо, така че тук срванението е в ощърб на 1.8Т-то

Page 31 of 37 FirstFirst ... 212930313233 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •