Page 34 of 37 FirstFirst ... 243233343536 ... LastLast
Results 496 to 510 of 543

Thread: Италфест 2015

  1. #496
    Старши алфист pyle's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    София, кв. Слатина
    Posts
    796

    Default

    Quote Originally Posted by popaay View Post
    Момчето попита за драг, вие го изядохте.
    Нещо такова...

  2. #497
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Sofia
    Posts
    135

    Default

    Quote Originally Posted by popaay View Post
    Момчето попита за драг, вие го изядохте.
    Опитват се да отклонят темата от драга и конкретно 1.8Т vs каквато и да е Алфа (за драг пак) която самите алфисти си подхванаха, на нещо друго с цел да ме подразнят, но няма как да се случи, просто защото каквато и да е друга дисциплина няма как да ме заинтригува по никакъв повод. Аз съм добър в едно и смятам че не трябва да се разводняват нещата с други примеси. И то е ДРАГА. Лошото е че повечето тук пишат без покритие, а същевременно няма с какво да отговорят. Лошо е за алфистите, за мене е добре. Ахаха. Други индивиди се опитват да внесат смут с некви небивалици от София-Варна, Малта-Швейцария, Азербайджан-Китай (такива приказки си спомням че си лафехме в 5-ти клас за бащите ни), други гледам на завои наблягат, на дрифт, или офроуд и честно да ви кажа "все ми е тая" - чета и го подминавам, щом е нещо различно от 0-400

    Давайте момчета некви алфи ако ще давате, и ако изобщо се местят и има живи из между тях, ако не мисля че това е точката на спора и мога да ви кажа приятно преяждане и препиване на събора и вместо да давате газ си говорете за украшения по колите, айнджел айс, лепенки по калниците, фолио и т.н. (това са топ темите измежду подрастващите и виждам че са интересни за мнозинството) и може би за размяна на картинки от турбо дъвки. Силовия тунинг виждам че не ви се отдава, ама донякъде и марката си предразполага към това. Не се напъвайте да ги тунинговате, но и недейте тогава да имате претенций че вървят. Иначе изпадате в сегашното положение да няма с какво да отговорите на едно 1.8Т направено за 2лв и 50 стотинки.

    Аз ви оставям и ако все пак някой се престраши да се изправи срещу 1.8Т-то ми пишете на колегата Pyle той ме познава и ще се разберем за старт.
    Last edited by Turbo_A3; 25-08-2016 at 20:34.

  3. #498
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    В мобиле има алфи бол. Ти тука искаш хората да ти ги дадат. Напъни се и си намери,че с тАвА алди е мъка.

    -----------
    Пай сеее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  4. #499
    Запален алфист injekciona's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    162

    Default

    Някакви новини около Италфеста има ли, че 3 страници само за някъв мноУ бърз голф с тЮнинг за 2.50 се говори ...
    Jet Black E46 M3
    ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
    Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT

  5. #500
    Старши алфист alfista 96's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Пловдив, Кичука
    Posts
    569

    Default

    Quote Originally Posted by Turbo_A3 View Post
    Опитват се да отклонят темата от драга и конкретно 1.8Т vs каквато и да е Алфа (за драг пак) която самите алфисти си подхванаха, на нещо друго с цел да ме подразнят, но няма как да се случи, просто защото каквато и да е друга дисциплина няма как да ме заинтригува по никакъв повод. Аз съм добър в едно и смятам че не трябва да се разводняват нещата с други примеси. И то е ДРАГА. Лошото е че повечето тук пишат без покритие, а същевременно няма с какво да отговорят. Лошо е за алфистите, за мене е добре. Ахаха. Други индивиди се опитват да внесат смут с некви небивалици от София-Варна, Малта-Швейцария, Азербайджан-Китай (такива приказки си спомням че си лафехме в 5-ти клас за бащите ни), други гледам на завои наблягат, на дрифт, или офроуд и честно да ви кажа "все ми е тая" - чета и го подминавам, щом е нещо различно от 0-400

    Давайте момчета некви алфи ако ще давате, и ако изобщо се местят и има живи из между тях, ако не мисля че това е точката на спора и мога да ви кажа приятно преяждане и препиване на събора и вместо да давате газ си говорете за украшения по колите, айнджел айс, лепенки по калниците, фолио и т.н. (това са топ темите измежду подрастващите и виждам че са интересни за мнозинството) и може би за размяна на картинки от турбо дъвки. Силовия тунинг виждам че не ви се отдава, ама донякъде и марката си предразполага към това. Не се напъвайте да ги тунинговате, но и недейте тогава да имате претенций че вървят. Иначе изпадате в сегашното положение да няма с какво да отговорите на едно 1.8Т направено за 2лв и 50 стотинки.

    Аз ви оставям и ако все пак някой се престраши да се изправи срещу 1.8Т-то ми пишете на колегата Pyle той ме познава и ще се разберем за старт.

    АЛИЛУЯ !!!!!
    Alfa Romeo 156 2.4JTD , 156 SW 2.4 JTD ,156 SW 1.9 JTD , 156 SW 1.9 JTD Q4 ,147 1.9 JTD

  6. #501
    Запален алфист seik00's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Varna
    Posts
    358

    Default

    Дано да е приключило с тая бъхлива а3ка ли е голф ли е ебахти глупостите,дано скоро да излезе нещо за феста
    Alfa Romeo 145 1.9jtd ex / alfa romeo 156 2.4jtd ex / fiat coupe 1.8 16v ex / alfa romeo 156 2.4 jtd ex / alfa romeo 156sw 2.4 jtd ex / alfa romeo 145 1.9jtd ex/ alfa romeo 166 2.4jtd

  7. #502
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Бах мааму и алди, Ентърпрайз казваш...?
    Та ако правилно съм разбрал, цепи мрака от 0-400 и всички Алфи са спреляци и нищо не става от тях, а когато някой те попита за състезание, завои или отсечка се измъкваш защото това не било твоята дисциплина и не те вълнувало. Допускаш ли че пък на повечето тук (да не казвам почти никой), драга не е тяхната дисплина и ги влекат други неща? А това пък с енджълайс или стикери пък беше върха, виж за Бмв и Фолксваген феновете съм склонен да го повярвам защото всяка 2ра кола от тия е с тЮнинг, ама за Алфистите някак не върви и просто показва културата и познанията ти относно марката.
    Та както и да е, жив и здрав да си, имаше едно по Дискавъри за некви хАмериканци с улични драг гонки с по няколко хиляди коне, вярвам го следиш с интерес, та като се понаиграеш с 15секундните си стартове и думне кочината ше се сетиш що никой не му се занимава с глупавия драг.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  8. #503
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Ма неговата кочина е вече думната

    -----------
    Пай сеее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  9. #504
    Запален алфист Jimy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    153

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    А някой най-сетне няма ли да разчисти темата, че ла*ната взеха да преливат вече?!?
    Нека наистина някой, по-свободен ... щот като гледам големи маси се стягат за италфеста и отговорните са заети, но все пак тая тема е за ключ отдавна!
    И евентуално да я разделите, защото въпреки всичко е адски интересна. Мерси!

    п.п. и понеже хем е по темата, хем не ... някой сеща ли се за ИТАЛФЕСТ на който да не се е търсил така "любимият ни" драг ... аз лично не!!! Винаги, винаги, ама наистина винаги драга е бил търсен, и някак си дори извън правилата усъществен! Ко се чудите тогава, че феновете си го искат, че и се перчат ... и в тоя смисъл А3-та е прав! Кебапи и мохабет винаги става, но фенско раздаване още повече на подготвена писта много рядко!

  10. #505
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Ми е хубаво, ма да земе си стегне алфата която може би има и да доде на фейса с драг или без драг.С алдито да си ходи на феста на алдитата.
    п.п.Тука във Варна има едно А3 1,8 към 400 к.с.Ма пича е налял към 12 к евра.Не го познавам лично виждал съм го покрай един приятел, ма е сериозен тип и не се дърли с другите марки.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  11. #506
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Ам ти очевидно не си наясно за какво е италфеста.Просто темата не е подходяща за страста ти ли, хобито ли или каквото е там.Направи си една тема ей тука - http://clubalfaromeo.com/forum/forumdisplay.php?f=11. Мен лично ми е през дъртия колко ти върви А3-ката, и съм наясно че има гоуфове и аудита и субарута и други дето вървят повече ма не това е стимулиращото за протежатела на такава кола, говоря за тези дето купуват алфа пак и пак а не за тези дето случайно са си купили некъф скраб.Тия дето скороста и дрифта са им в кръвта си имат раздел ма там нема те пуснат.
    п.п.Иначе много искам да те видя с А3-ката пред мене примерно на отсечката Мадан-Златоград или Варна-Зл.пясъци през Аладжата ако някой ден се засечем по пътищата.Щото преди месец един баварец много се заяждаше на равното ма на Шипка ми освети очите със стопове.Аз си падам по планинската каране и ако ми се скрийш зад завоя ти стискам ръката.Точно така неволно си направихме кефа с едно бургаско бмв миналата година из Еленския балкан, здраво караше пишлемето и мастойрски ми взе един завой без да ме хвърли в храстите.Добре ни дойде биричката в хотела.Позавиждахме си един друг кой кво му липсва дет другия го има и тъй.
    За Мадан-Златоград не ми говори. Там съм израснал и съответно познавам всеки камък и говедо Печинско е уникално.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  12. #507
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Стига бе хора ... младежа каза, че си бил направил "МУНИНГА" с "дет се вика с два и педесе" ...
    Направо го съжалявам да знаете ... поне да беше икономисал от една баничка, за да си купи и ментак спортен филтър от Илиенци за 5лв ... Щеше да е в Космоса излетЕл вече сигурно!!!

    А вас ви съжалявам как му се връзвате на говняните провокации просто ...

    Ама ся кат се замисля, що па да не му забия и аз един шамар?!?!

    Не че хваля нещо дъртите 155-ци ... ама да видите как една такава "кошница" РАЗМАЗВА БУКВАЛНО не А3, а S3 - дето нашия герой сигурно само го сънува в най-мокрите си сънища...

    Alfa Romeo 155 turbo vs Audi s3 Drag Racing Kiskunlachaza 2010

    "Спрелата" Алфа даже нема спортен спойлер дагое*а ... представяте ли си какъв кошмар и какво падение???

    Ако пък опонента ви се осмели да каже нещо - да му покажем как същия "боклук" мачка и Subaru Impreza WRX STI, дето кара аЛди А3 да си мисли, че е постоянно на опъната ръчна ... и то на задна скорост :

    Alfa Romeo 155 Q4 Turbo Vs. Subaru Impreza WRX STI Drag Race

    Ъъъ, и още едно ... ма от много близо :

    Няма да се повтарям, само да види "колегата"...

    И само да вметна - такива "драгаджии" кат колегата А3-нещо-си често ги виждам качени по стълбове, парапети, бордюри и т.н несъобразителни препятствия, имали дързостта да се изпречат на великия драг-гений на шофиращите подобни кошници... Та да обобщим темата :
    Със здраве всички, спете спокойно и си карайте колите с кеф и разумно най-вече - и да си изкараме добре на Феста!

    ---------- Post added at 02:09 ---------- Previous post was at 02:02 ----------

    Ъъъъ, 'звинете ме ...
    За да не ме обвини "колегата" в публикуване само на чужди клипове - ето ви нещо наше :

    Alfa Romeo 155 Q4 vs. Nissan GTR - в смисъл ... дъл великото А3 би се опънало на GTR???

    Alfa Romeo 155 vs Audi RS6 - или пък на RS6 ???

    И да не забравяме, че говорим за коли от съвсем различни поколения ...
    Ся вече ша дремна спокойно
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  13. #508

    Default

    излизаи с аудито срещто мен

  14. #509
    Старши алфист Член на клуба Zahari_'s Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    524

    Default

    Един организационен въпрос. Преди 239579832740921 поста имаше едно мнение, че тази седмица ще има инфо за Италфест 2016, бил той с драг или без. Искам да попитам дали има някакво инфо защото е невъзможно да прегледам всичкия спам от последната седмица.

    Мерси.

    Alfa User - готини клипчета мерси за линковете .

  15. #510
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Стига бе хора ... младежа каза, че си бил направил "МУНИНГА" с "дет се вика с два и педесе" ...
    Направо го съжалявам да знаете ... поне да беше икономисал от една баничка, за да си купи и ментак спортен филтър от Илиенци за 5лв ... Щеше да е в Космоса излетЕл вече сигурно!!!

    А вас ви съжалявам как му се връзвате на говняните провокации просто ...

    Ама ся кат се замисля, що па да не му забия и аз един шамар?!?!

    Не че хваля нещо дъртите 155-ци ... ама да видите как една такава "кошница" РАЗМАЗВА БУКВАЛНО не А3, а S3 - дето нашия герой сигурно само го сънува в най-мокрите си сънища...

    Alfa Romeo 155 turbo vs Audi s3 Drag Racing Kiskunlachaza 2010

    "Спрелата" Алфа даже нема спортен спойлер дагое*а ... представяте ли си какъв кошмар и какво падение???

    Ако пък опонента ви се осмели да каже нещо - да му покажем как същия "боклук" мачка и Subaru Impreza WRX STI, дето кара аЛди А3 да си мисли, че е постоянно на опъната ръчна ... и то на задна скорост :

    Alfa Romeo 155 Q4 Turbo Vs. Subaru Impreza WRX STI Drag Race

    Ъъъ, и още едно ... ма от много близо :

    Няма да се повтарям, само да види "колегата"...

    И само да вметна - такива "драгаджии" кат колегата А3-нещо-си често ги виждам качени по стълбове, парапети, бордюри и т.н несъобразителни препятствия, имали дързостта да се изпречат на великия драг-гений на шофиращите подобни кошници... Та да обобщим темата :
    Със здраве всички, спете спокойно и си карайте колите с кеф и разумно най-вече - и да си изкараме добре на Феста!

    ---------- Post added at 02:09 ---------- Previous post was at 02:02 ----------

    Ъъъъ, 'звинете ме ...
    За да не ме обвини "колегата" в публикуване само на чужди клипове - ето ви нещо наше :

    Alfa Romeo 155 Q4 vs. Nissan GTR - в смисъл ... дъл великото А3 би се опънало на GTR???

    Alfa Romeo 155 vs Audi RS6 - или пък на RS6 ???

    И да не забравяме, че говорим за коли от съвсем различни поколения ...
    Ся вече ша дремна спокойно
    Ти направо го прИбИ.


    -----------
    Пай сеее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

Page 34 of 37 FirstFirst ... 243233343536 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •