Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 51 of 51

Thread: Разум или страст?

  1. #46
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by pininfarina View Post
    Ми най елементарното - няма ксенон например, парктроник също доколкото се сещам,няма ел.прибиране на огледалата и навигазия. Можеш да сравниш технологично и телефоните на двата автомобила. Като много те кефи тая немска волга купи си я и ни остави да си караме 166-ците кошници и да дерзаем
    Е защо очевидно бълваш грешна информация?
    Има си парктроник, дори и преден, където при 166-цата това е някаква химера, ксенон, огледала, но пък нещо при 166-цата ми липсва да кажем вентилация на седалките, памет и на пасажерската седалка, надуване на долната и горната част на седалката (регулируема опора), двузонов климатроник, който има функция за активно премахване на миризма, задна електрическа щора, задно електрическо прибиране на подглавниците, електрическо регулиране на волана, автоматично затъмняване на лявото - шофьорско огледало, мултифункционален графичен дисплей в арматурното табло, телевизия.
    Да не повдигам и темата, че има 400 коня двигател, задвижване на 4-те колела...
    Да не излезе накрая, че 166-цата ще излезе самолета, а в210 да се превърне в космическия кораб. хаха
    Last edited by BO; 01-07-2015 at 23:57.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  2. #47
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    35

    Default

    Навигация и тв мерцедесът със сигурност има. Поне съм виждал такива да се продават.
    Макар че реално колцина си ползват заводската навигация и гледат тв в колата?
    Аз, примерно, като имах навигация на лагуната, много рядко я ползвах.

  3. #48
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,786

    Default

    Quote Originally Posted by емо1975 View Post
    Навигация и тв мерцедесът със сигурност има. Поне съм виждал такива да се продават.
    Макар че реално колцина си ползват заводската навигация и гледат тв в колата?
    Аз, примерно, като имах навигация на лагуната, много рядко я ползвах.

    МИ значи прадполагам сме ти помогнали да се насочиш към точния за теб автомобил. Взимай си космическия кораб ( W210 ) и си свиркай

    ---------- Post added at 06:09 ---------- Previous post was at 06:04 ----------

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Е защо очевидно бълваш грешна информация?
    Има си парктроник, дори и преден, където при 166-цата това е някаква химера, ксенон, огледала, но пък нещо при 166-цата ми липсва да кажем вентилация на седалките, памет и на пасажерската седалка, надуване на долната и горната част на седалката (регулируема опора), двузонов климатроник, който има функция за активно премахване на миризма, задна електрическа щора, задно електрическо прибиране на подглавниците, електрическо регулиране на волана, автоматично затъмняване на лявото - шофьорско огледало, мултифункционален графичен дисплей в арматурното табло, телевизия.
    Да не повдигам и темата, че има 400 коня двигател, задвижване на 4-те колела...
    Да не излезе накрая, че 166-цата ще излезе самолета, а в210 да се превърне в космическия кораб. хаха
    Колега, дай някой линк към обяви за такъв W210 с по горе изброените от теб екстри. Хем може да е от полза и на емо1975.


    p.s. Сега се светнах че вие през цялото време ми говорите за първата очиларка а аз си мисля и пиша за предната Е класа ( 124-ката ), при нея няма спор че може да се мери по технологии със 166 - извинявам се че не съм разбрал, просто спорим за различни коли
    Като съм сгрешил си признавам
    Last edited by pininfarina; 02-07-2015 at 08:39.

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  4. #49
    Болен алфист Scrapera's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    София
    Posts
    1,268
    Blog Entries
    3

    Cool

    Може да си се объркал конкретно за коя Е-класа става дума, но за други неща не си се объркал изобщо.
    W210 няма две прости лупи на фаровете, дори при фейслифт, 4х4, 45000 коня, ВИП АМГ версията. Всяка умряла 166-ца базова туин спарк ги има. Бенца има едни пластмасови пожълтели фарове.

    Кажи нещо, което 166-цата има, а 210-ката няма.
    1996 164 Super TS LPG | 1997 164 Super TS

  5. #50

    Default

    Quote Originally Posted by емо1975 View Post
    Навигация и тв мерцедесът със сигурност има. Поне съм виждал такива да се продават.
    Макар че реално колцина си ползват заводската навигация и гледат тв в колата?
    Аз, примерно, като имах навигация на лагуната, много рядко я ползвах.

    Колега, изчетох доста внимателно мненията.. Всичките са прави. Има си и + и - на двете коли. Вярно,Мечо ако не е хубава бензинка с много екстри и да е фейслифт, не хваща окото много.

    За 166 .. Само ще кажа бусо ТИ.. Другото са празни приказки. Не си давам Луйджи за никви немски кощници. 6така си е 6так. Всички опции си има 166. Без да издребняваме..по-горе за ТВ се говореше.. Ти ще караш или ще гледаш!!! ...
    Скачай на 3.0 166 или ако имаш късмет,търпение и финанси на фейса 3.2. И никви мечки и аудита и бмв и всякви там глупости.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Virus Alfa

  6. #51
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    35

    Default

    Здравейте отново колеги...
    Не станах собственик на 166, но ми остава на сърце пустата голяма алфа. Може би някой ден ще си взема от 3.0 или 3.2, ако ми падне удобен момент и екземпляр.

    Сега съм на вълна сааб Накрая се метнах на 9-5 230 коня, турбо бензин, аеро.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •