Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 17 of 17

Thread: 156 - 2.5

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by dansguardian View Post
    Здачи не са ти балансирани гумите, прее*ал се е реглажа или налягането на гумите е различно. Или и трите изброени накуп. Напомпай гумите с азот и виж как ще е.
    За налягеното не се доверявам на гумаджиите, за това веднага след смяната ходя да си ги проверя на първото място дето имат компресор. От тогава съм ги мерил още 3 пъти. Баланса едва ли е проблем защото няма никакви вибрации при каквато и да е скорост. За реглажа е възможно, от миналата седмица е с нови долни носачи и спря да тегли, тая събота ще мина да го погледнат че сутрин е сложна работата.

    При всички положения като правдоподобен тест за удар и/или усукване на шасито не е удачно.



  2. #17
    Запален алфист tur4in's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Асеновград
    Posts
    475

    Default

    абе човек. бягай от тая кола. кво да се обоснова. ти си прочети първия пост и сам си прайви изводите. баща ми кара по 50 км на ден с дачия 1.4 на газ и му се струва скъпо да плаща за гориво. камоли по 10 литра бензин на ден да харчиш. замисли се колко ще е изгодно. данъка сигурно е 300 лева. застраховката е скъпа. незнам колко ти е заплатата. но моята е с четири цифри и ми е скъпо да си карам моя дизел дето харчи 6 ! освен тва са съмнявам да е в добро състояние мотора и да го продава щото е в добро състояние
    JTDm 170+

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •