Page 17 of 24 FirstFirst ... 71516171819 ... LastLast
Results 241 to 255 of 350

Thread: Екстрийм сервиз от старите ленти ;)

  1. #241
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by DerMeister View Post
    Забравили сте си една отверка в колата. И тва дето ми свири при 6000об и като дойдох не свиреше, пак почна да свири, та скоро ще мина пак да видите и да ви върна инструмента.
    Добре че е свирнала да има за кво да ми донесеш отверката
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  2. #242
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    презацепване + смяната на водна помпа, ремонт вариатор + всички ролки и ремъци е 150 лева труд.

    Стандартна диагностика е 30 лева.
    тва само труда аз питам за всичкото матриал от вас бре човек общонещо тоя алкохол зле ти влияе явно като идвам ще трябва да донеса нещо качествено
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  3. #243

    Default

    Quote Originally Posted by BillyBoy` View Post
    тва само труда аз питам за всичкото матриал от вас бре човек общонещо тоя алкохол зле ти влияе явно като идвам ще трябва да донеса нещо качествено

    шматко не пиа от 4 месеца

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  4. #244
    пристрастен KLM's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    76

    Default

    При Бобо съм ходил досега два пъти.И двата пъти останах доволен.Диагностицира се проблема,сменя се дефектиралата част и всичко това става за отрицателно време.Няма мърморене,пазарлъци от сорта:"Ела днес,ела утре...".Човека дори обяснява подробно какъв е проблема.Ами...който може си го може.Засега това определено остава моят сервиз.
    Alfa Romeo 156 1.8 TS '2003
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm '2008

  5. #245

    Default

    Какво не пиеш па ти бе....вода от пералнята ли?

    ALFA ROMEO 146 1.9JTD
    Fiat Punto 1.9JTD

  6. #246
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    шматко не пиа от 4 месеца
    Неооо... 3-4 пъти го препрочетох брат... и все още не мога да повярвам че си го написал....

  7. #247
    Запален алфист bobaka's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    pleven
    Age
    39
    Posts
    303

    Default

    колко че ми струва една спънка отпред за алфа 145 1.7 16в боксер
    алфа 145 1,7 16v Turbo

  8. #248

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    шматко не пиа от 4 месеца
    хахахаха ... хахаха

  9. #249

    Default

    Колко ще ми струва при Вас нови кабели и лули за свещите +труда.Благодаря

  10. #250
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by frameframe View Post
    Колко ще ми струва при Вас нови кабели и лули за свещите +труда.Благодаря

    Би ли ни казал каква е колата все пак
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  11. #251
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    А колко ще струва турбиниране на Алфа 156 1.8 ТС? Части + работа и срок за изпълнение?
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  12. #252
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    А колко ще струва турбиниране на Алфа 156 1.8 ТС? Части + работа и срок за изпълнение?
    Ухааа, имаш ли идея колко много пари искаш да вкараш в такъв проект. Щото освен, че ще имш примерно 260-280
    коня на колелта, нищо не свършва просто дотам. После ще ти трябват по - сериозни скорости, за предпочитане със шпер, по - сериозни спирачки, по - сериозен съединител , по - стабилно окачване и ощи много други. Като краен резултат ще имаш и по-висок разход и по-скъпа поддръжка. По-малко проходима кола и по-голяма вероятност нещо да се счупи.
    Ако си сериозен трябва да дойдеш в сервиза и да се обсъдят нещата на място според евентуалния бюджет от твоя страна
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  13. #253
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by Bobi_33 View Post
    Ухааа, имаш ли идея колко много пари искаш да вкараш в такъв проект. Щото освен, че ще имш примерно 260-280
    коня на колелта, нищо не свършва просто дотам. После ще ти трябват по - сериозни скорости, за предпочитане със шпер, по - сериозни спирачки, по - сериозен съединител , по - стабилно окачване и ощи много други. Като краен резултат ще имаш и по-висок разход и по-скъпа поддръжка. По-малко проходима кола и по-голяма вероятност нещо да се счупи.
    Ако си сериозен трябва да дойдеш в сервиза и да се обсъдят нещата на място според евентуалния бюджет от твоя страна
    A, не може ли турбото да не надува много? Искам да имам да речем 40 коня от горе и да си карам колата нормално, а не на 1-вата година да правя ремонт на мотора.

    Ако може ориентеровачна оферта да получа на ЛС и срок на изпълнение, защото ако ме устрои цената мога да дойда до София, да спя някъде за времето през което ше се прави колата и да кисна в сервиза при Вас (да, помагам с гледането и в пиенето на бира )...

    Искам да си карам колата всеки ден и да и се радвам с малко повече мощност. Но ме интересува цената дали ще си заслужава заради тази "малко" повече мощност.
    Last edited by oem; 28-02-2009 at 21:36.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  14. #254
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    A, не може ли турбото да не надува много? Искам да имам да речем 40 коня от горе и да си карам колата нормално, а не на 1-вата година да правя ремонт на мотора.

    Ако може ориентеровачна оферта да получа на ЛС и срок на изпълнение, защото ако ме устрои цената мога да дойда до София, да спя някъде за времето през което ше се прави колата и да кисна в сервиза при Вас (да, помагам с гледането и в пиенето на бира )...

    Искам да си карам колата всеки ден и да и се радвам с малко повече мощност. Но ме интересува цената дали ще си заслужава заради тази "малко" повече мощност.
    Дали 40 или 100 коня да се вдигат работата и частите са едни и същи. Иначе работата е минимум 2 седмици и повече.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  15. #255
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    A, не може ли турбото да не надува много? Искам да имам да речем 40 коня от горе и да си карам колата нормално, а не на 1-вата година да правя ремонт на мотора.

    Ако може ориентеровачна оферта да получа на ЛС и срок на изпълнение, защото ако ме устрои цената мога да дойда до София, да спя някъде за времето през което ше се прави колата и да кисна в сервиза при Вас (да, помагам с гледането и в пиенето на бира )...

    Искам да си карам колата всеки ден и да и се радвам с малко повече мощност. Но ме интересува цената дали ще си заслужава заради тази "малко" повече мощност.
    що реши че ще правиш мотора след 1 година,според мен като се турбинкира,не е лошо да му се направи ревизия
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

Page 17 of 24 FirstFirst ... 71516171819 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •