Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 61 to 75 of 95

Thread: Записване на тайм атак Италфест 2015

  1. #61
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    И какво излиза?
    Че най-доброто за пистата е печката.
    Пък после ходете и разправяйте как печката била само за отопление. Та дори това твърдение е точно обратното, ама хайде.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  2. #62
    Запален алфист Член на клуба Събев's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Димитровград/Европа
    Posts
    498

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Тъй като пропуснах карането на Италфеста, (много ми се идваше, но не бях в БГ), беше ми много любопитно да направя една съпоставка м/у моята кола и колите, които са карали и дадените времена....





    Иииииии като стана въпрос за темпо...

    Днес отидохме да покараме на свободното каране на писта Дракон Състава беше: две 3-литрови 75-ци (Зашев и Венци) + една 75 2.0ТС (Балкантон), моя ФИАТ и тръбарката на Феро

    На стрийт гуми, с пълен интериор (седалки и прочие) и почти стоково окачване, моето най-добро време (карах общо 3 сесии) беше 1:13 на новата дълга конфигурация


    Останах приятно изненадан
    Ми излиза така, че ако беше дошъл на феста щеше да удариш всички в земята със стрийт гумите както си, супер време мисля че е! Под каране с някакво темпо имах предвид че все още опознавах новата конфигурация и само две обиколки съм давал повече газ, идеята ми беше за втората сесия да видя какво ще направя сам в колата защото возих и жена си тогава и доста по-внимателно ставаха нещата! Далеч съм от мисълта за подобно време със стоково окачване и спирачки точно на 33-ка със 100 коня кола, но си мисля че под 1.20 щях да падна със сигурност! Ти колко обиколки навъртя днес?
    Alfa romeo 33 1.7 8V - the monument and Alfa Romeo 156 1.9JTD

  3. #63
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    3 сесии = 30 обиколки, от които 5-6 наистина бързи. Другото съм "грял" гуми и съм охлаждал....

    п.с. И аз днес сефте опознавах новата конфигурация, а на Калояново последно съм карал преди 4 години с бившата ми 147-ца

    ---------- Post added at 23:35 ---------- Previous post was at 23:34 ----------

    Quote Originally Posted by BO View Post
    И какво излиза?
    Че най-доброто за пистата е печката.
    Пък после ходете и разправяйте как печката била само за отопление. Та дори това твърдение е точно обратното, ама хайде.
    Ти май проспа поста преди теб
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  4. #64

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    И какво излиза?
    Че най-доброто за пистата е печката.
    Пък после ходете и разправяйте как печката била само за отопление. Та дори това твърдение е точно обратното, ама хайде.
    М най-добре си е турбо биндЗина, гледам по временатА.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  5. #65
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    М най-добре си е турбо биндЗина, гледам по временатА.
    Е то ако се повози Нено със 75-цата на Йордан, да не излезе, че е най-добре атмосферен бензин.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  6. #66

    Default

    Quote Originally Posted by Bobi_33 View Post
    Е то ако се повози Нено със 75-цата на Йордан, да не излезе, че е най-добре атмосферен бензин.
    Ми да я изкарва на стриит гуми и КУТУ даде по добро време, обявяваме бендзин хатмосвер на задно, че е хай хай хай и готово.


    Освен това Зашев каза че им е хвърлил ръкавица на Нено и на Гиги а те са дриснали
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  7. #67
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Ти май проспа поста преди теб
    Въобще не съм го проспал.
    Има класирането на предишната страница, чета и правя заключение.
    Ти какво си бил направил някога мен не ме интересува.

    Да беше дошъл на Феста да беше направил показно. Само 10 градуса температура надолу може да са ти дали тази една секунда уж по-добро време.
    Успех.

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    М най-добре си е турбо биндЗина, гледам по временатА.
    Ами аз като гледам най-добро време в класирането е на дизел. Не знам, може да не скивам добре.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  8. #68
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Posts
    462

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    Ми да я изкарва на стриит гуми и КУТУ даде по добро време, обявяваме бендзин хатмосвер на задно, че е хай хай хай и готово.


    Освен това Зашев каза че им е хвърлил ръкавица на Нено и на Гиги а те са дриснали
    Махни-махни...единия прави римейк на филма "баш Майстора" и се учи да лепи плочки, другия лъже ML с масло М 10-Д, което му е подарил някой старшина склададжия през 1988г...ти поне беше свидетел
    [QUOTE=digitalundgrd;1443868]3 сесии = 30 обиколки, от които 5-6 наистина бързи. Другото съм "грял" гуми и съм охлаждал....

    п.с. И аз днес сефте опознавах новата конфигурация, а на Калояново последно съм карал преди 4 години с бившата ми 147-ца [COLOR="Silver"]

    QUOTE]

    Мога да кажа като свидетел вчера - Светльо си кара супер, даде екстра време и има пълно основание да е доволен от себе си и от колата на 110% А това кой, кога, къде и с какви гуми е показал нещо си е безкрайна и безсмислена тема...Видял е някакви времена на новата писта от преди две седмици - нормално да са му някакъв ориентир все пак. Направи ли си вчера кефа Светулков - абсолютно! Не виждам смисъл от други "ако...", "понеже защото..." и т.н.

  9. #69
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    Ми да я изкарва на стриит гуми и КУТУ даде по добро време, обявяваме бендзин хатмосвер на задно, че е хай хай хай и готово.


    Освен това Зашев каза че им е хвърлил ръкавица на Нено и на Гиги а те са дриснали
    Какво е хвърлил Зашев ?????
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  10. #70
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Ти какво си бил направил някога мен не ме интересува.

    Да беше дошъл на Феста да беше направил показно. Само 10 градуса температура надолу може да са ти дали тази една секунда уж по-добро време.
    Успех.
    Хехе Естествено, че няма да те интересува, щото не ти отърва на тезата

    Като искаш класирания, ето ти класирания от последните 2 години на Серес





    Разлика между стрийт гума и слик правиш ли и как тези 10 градуса "ееевентуално" биха повлияли на сцеплението?

    А относно показното... Когато съм имал възможност да присъствам на дадено събитие винаги го правя (Серес, драг, Италфест итн). Последно имах възможност да присъствам с тази същата кола на Италфест-а в Хасково 2013г и станах 1ви на драга в най-силния клас.

    Ти къде беше тогава и къде беше тази година на феста?

    Не ми отговаряй - естествено, че си бил в публиката с пакетче семки в ръка

    Така, че точно ти и твоите "заключения" не са никакъв сериозен довод кое и какво е по-добре за писта

    Лек и успешен ден
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  11. #71
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Нещо много се надъхваш.
    Резултатите са на предишната страница. Да си бил там, да си показал.
    Дизела беше там и показа.
    Тя и Джулия е направила най-доброто време на Нюрбургринг-а, ама я нямаше на Италфеста, за да покаже какво може. хаха
    Много ако-та стават. Спокойно. Дишай.
    Last edited by BO; 05-10-2015 at 13:10.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  12. #72
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    При мен "ако-та" няма. Всичко е ясно

    Я сподели ти като дизелов корифей какви резултати и класирания имаш с твой дизелов автомобил, за да си направим и ние балъците заключенията
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  13. #73
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    ние балъците заключенията
    Явно така се чувстваш, щом го казваш.
    Аз не съм казал нищо на никой, че балък.
    Просто обърнах внимание на класирането.
    Успех с надъхването.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  14. #74
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Поредния лаладжийски пост.

    Ясен си
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  15. #75

    Default

    Бързите дизели на пистата са като добрите жени шофьори - има ги, съществуват, но много нарядко и то най вече за да потвърдят правилото че дизела не е за писта........
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •