Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 91 to 95 of 95

Thread: Записване на тайм атак Италфест 2015

  1. #91
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Quote Originally Posted by Rado145QV View Post
    Момци днес разбрах ,че времето на Светльо(които ни беше на гости днес) е засечено с Реисхроно от телефона не с транпондер от пистата.Но Балкантон(тонката) каза че времето с транспондер и това от тел. било горе долу еднакво.Стига сте се дървили важно е че си защитаваме италианската марката по пистите и не отстъпваме по нищо на хондаджиите,хлопели,рена ,бмв, и др
    Не си правя колата да се драпам с италианките ,а да дразня германските марки като Ауди, Голф,Сеат,които хич НЕ уважавам от време оно

    Евала! и аз съм на това мнение !
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  2. #92

    Default

    Ами хайде де, че откакто Бобо не се взима в ръце и Ферариста не кара кола приличаща на алфа ми сипват отвсякъде за итал колите...

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  3. #93

    Default

    Тая година ще е така - догодина може би ще има промяна.....
    Макар че чух че шампиончето в клас стрийт над 2000сс във Bulgarian Endurance Championship бил с италианска кола.......така че пак не е без хич.......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #94

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Тая година ще е така - догодина може би ще има промяна.....
    Макар че чух че шампиончето в клас стрийт над 2000сс във Bulgarian Endurance Championship бил с италианска кола.......така че пак не е без хич.......
    НАтискай ти за Серес да си на ниво, че аз може и да не доладя. Радко и той ко си даде зор може и да бъде и най-бърз ама иска работа...... Бобо и той кола има да прави... СПИТЕ!!!!

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  5. #95

    Default

    не спиме споко деистваме

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •