Results 1 to 7 of 7

Thread: Алфа 166 навигация

  1. #1

    Default Алфа 166 навигация

    Здравейте приятели, за първи път пиша в сайта - отскоро съм собственик на Алфа 166 2,4jtd 185кс. 2007 година - от последните произведени. . . Колата е супер, но нямам диск за навигацията - всъщност имам един оригинален, за 166-ца, но от 2001г. за западна Европа е, а и ми иска някакъв код - inpud code. . . Помогнете да си намеря диск за България, аз съм от Варна - някой ако има инфо нещо. . . . .

  2. #2
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Мисля, че няма да намериш, защото такъв никога не е произвеждан за тази навигация.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #3

    Default

    А има ли връзка липсата на диск и това, че трипа не ми отчита нищо - на RANGE пише 539, а на всички други данни просто по две чертички и. . . нищо. . .

  4. #4
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    TRIP компютърът работи без навигация, но може нещо да е забил, ако си правил проби с разни дискове. Не слагай диск в навигацията и рестартирай целия ICS с откачане на акумулатора за минута. Напомням, че за целта трябва да му знаеш отключващия код, защото след откачането на акумулатора вероятно ще ти го поиска.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  5. #5

    Default

    Нямам го този код - като взех колата и CD-то за навигацията над чейнджъра в багажника беше изключено - включих го и оттогава все ми иска този код през две минути - много дразнещо. . . И така как мога да разкодирам. . . . .

  6. #6
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Ако изключиш навигацията, не се ли оправя?


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  7. #7

    Default

    И аз мислех за по-нова версия на навито. Имам западна Европа до Австрия. Има ли въобще версия с цяла Европа
    Virus Alfa

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •