Page 310 of 324 FirstFirst ... 210260300308309310311312320 ... LastLast
Results 4,636 to 4,650 of 4851

Thread: Ще остане ли Русия, след 10 год. единствено убежище за християни?

  1. #4636
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Много добре обяснява момчето какво е MIPS. Много добре обяснява, ама като взе да обяснява за шпионската част, нещо взе да казва че не знае. Та, похарчиха се едни пари, за да се произведе една отживелица, която няма как да се продаде. Едноплатков компютър казва тоя, и сравнява с нещо което е поне 3 пъти по малко в завършен вид и поне 2 пъти по производително. Е, ами-и-и...... да. Родното Руско производство представлява лицензно ядро по 2, произведено от жълтите. Иначе е родно и ....... скъпо. Но родно. Да в телефонът и телевизорът който ползва тоя юнак, почти сигурно има процесори с тая архитектура, но хем вероятно са по мощни, хем цената им заедно е същата. На завършените изделия! Та... за какво ще се ползва това!?
    Ами като му добавиш оперативна и потребителска памет и.......
    Тоя е маскиран, щот е напълно готов да застане зад думите си. Има вероятност да е "специалист".
    Едно е вярно - пълно е с профани.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  2. #4637
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Несъществуващата руска техника върви по потъналия мост, който е потънал и не съществува...
    https://m.youtube.com/watch?v=jTmy_w9dUSs
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  3. #4638
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    А - па му отива да кара КАМАЗ

    Ама пък нашият кара изстребител - пукни се от яд!

    Кои ли са тези? Путин им е шофьор.

    Last edited by ecotronic; 15-05-2018 at 20:01.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  4. #4639
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    А - па му отива да кара КАМАЗ

    Ама пък нашият кара изстребител - пукни се от яд!

    Кои ли са тези? Путин им е шофьор.

    Това е Степан - собственика на моста и баща му
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  5. #4640
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Понеже явно съм пропуснал доста, ще се изкажа неподготвен. Гледам Орм има подозрения във връзка с атомната "енергетика" и развитието. Нека бегло му напомня че Северна Корея активно се занимава с тия "напредничави" технологии.
    Кюри!
    Фукушима и Чернобил накараха "изгнилият" "запад", да си сложи "зелените" очила. Много кавички, ама - няма как.
    С това ли "великата" Русия ще се хвали!? Путин кара камаз по мост!?
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  6. #4641
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Понеже явно съм пропуснал доста, ще се изкажа неподготвен. Гледам Орм има подозрения във връзка с атомната "енергетика" и развитието. Нека бегло му напомня че Северна Корея активно се занимава с тия "напредничави" технологии.
    Кюри!
    Фукушима и Чернобил накараха "изгнилият" "запад", да си сложи "зелените" очила. Много кавички, ама - няма как.
    С това ли "великата" Русия ще се хвали!? Путин кара камаз по мост!?
    То ти си все незадоволен, нито АЕЦ ти прави впечатление, нито орбиталната станция, нито най дългия мост в Европа, нито хиперзвукови хвърчила..... (списъкът е дълъг). Абе не е ли АПЪЛ - не става...
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  7. #4642
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by Orm View Post
    То ти си все незадоволен, нито АЕЦ ти прави впечатление, нито орбиталната станция, нито най дългия мост в Европа, нито хиперзвукови хвърчила..... (списъкът е дълъг). Абе не е ли АПЪЛ - не става...
    Какво е хиперзвуково хвърчило?
    Аз ако не бях задоволен, щях да пищя че цял свят е срещу Русия, пък тя е най великата сила в познатата и не до там вселена.
    Вместо това, ми е интересно - за какво ще служи Байкал и питам.
    АЕЦ ме впечатлява, силно при това. Нали две гръмнаха, няма как да не се впечатли човек. При това - едната от човешка грешка, другата от природно бедствие. Тук... да, темата е друга.
    Не зная за какъв мост е поредната драма, но някой правят мостове, други тунели. Кой от каквото се нуждае.
    Аз съм последният, който ще спори че Русия не може да построи мост. А колко е дълъг, зависи от началната и крайната точка. Технологично е все тая. Освен ако не виси в двете си крайни точки. Сигурно има и подродности, но...
    Орбитална станция още СССР май имаше, или греша. И да - постижение си е. Е, и!? Те и китайците имаха една, дето - ооооопс. И!? Какво!?
    Поглеждаш коя икономика, какъв ръст отчита, пардон - произвежда и......
    Китай расте, а Русия?
    Може още в рамките на моят живот, изкопаемите горива да останат в миналото. Как я виждаш Русия тогава?
    Ще произвежда обещания и заплахи!? Ами... кой ще ги купува?
    Или ще пуска клипове на маскирани юнаци, обясняващи че бялото е черно.
    Не съм ползвал продукти на Ейпъл, не зная стават или не.
    Социализмът ме ползваше обаче, зная че не става.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  8. #4643
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Ей ся западняците да се учат от руснаците, как се снабдява област, намираща се на вражеска територия. А те се измъчиха със западен Берлин. Подозирам, че за това накараха руснаците да съборят стената.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  9. #4644
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Смешковци, руснаците сами я събориха тая стена, никой не ги е накарал. А и самата Германия в момента съществува само заради СССР, че демократите Чърчил и Рузвелт много държаха да я затрият...

    Ванка, по твоята логика немските коли са убили повече народ от двете централи взети заедно а и в пъти повече са замърсили природата.
    А това че не правиш разлика между мост 19км през морето и Орлов мост си е странно....
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  10. #4645
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by Orm View Post
    Ванка, по твоята логика немските коли са убили повече народ от двете централи взети заедно а и в пъти повече са замърсили природата.
    А това че не правиш разлика между мост 19км през морето и Орлов мост си е странно....
    Ами по твоята това не е ли вярно? То само у нас вероятно цифрите са по големи. Обаче не ме питаш дали немските коли ме впечатляват. Искаш да се впечатля от ядрени централи. Ами.... ей го на, впечатлен съм. Обаче... ядрените централи все още не са нова технология, остават си стара и май,май.....
    Айде обясни ми от гледна точка на технологията, каква е разликата м/у мост 3км и такъв 19? Разлика в цената естествено ще има, но... какво друго? Да, ако виси в двете си крайни точки, ще е изумително.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  11. #4646
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Ами по твоята това не е ли вярно? То само у нас вероятно цифрите са по големи. Обаче не ме питаш дали немските коли ме впечатляват. Искаш да се впечатля от ядрени централи. Ами.... ей го на, впечатлен съм. Обаче... ядрените централи все още не са нова технология, остават си стара и май,май.....
    Айде обясни ми от гледна точка на технологията, каква е разликата м/у мост 3км и такъв 19? Разлика в цената естествено ще има, но... какво друго? Да, ако виси в двете си крайни точки, ще е изумително.
    Аз не съм те питал и за моста дали те впечатлява. Твърдеше се че руснаците не могат и не правят нищо освен да продават нефт, аз ви дадох примери. Орбитална станция работеща в момента има една и основния модул е руски, този пример го дадох защото е нещо уникално, направено в Русия. Хиперзвуковото хвърчило също, освен Русия тази технология я няма никой (за сега). А това дали ти или аз се впечатляване или не, си е друг въпрос.
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  12. #4647
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    За разлика от ядрените централи, мостът не ме впечатлява.
    Понеже ти изглежда странно, реших да обясня - защо. Та от технологична гледна точка е все едно дали ще е 19км или по малко. Само за путинофилите е важно че е по дълъг с 2 километра от някой друг мост. Китайската стена е толкова дълга, щото толкова дълга е била необходима.
    Твърдението беше, че икономиката на Русия е основана на продажбата на природни ресурси. Едва ли някой мисли че не си произвеждат мотики, примерно. От всички дето ги изброи, само това хиперзвуковото хвърчило вероятно представлява нова технология. Вероятно, щото не зная за какво иде реч. Сега, въпросът е - колко хвърчила са продали и на каква цена. Ако се окаже че е някой байкалоподобен проект, пак няма да съм впечатлен.
    Когато някой каже че руснаците технологично са изостанали, разбирай - технологично. Тоест - отсъства развиването на нови технологии. Не скъпи, нови. Тоя проблем е наследен от непазарната(плановата) икономика. Непутинофилите, очаквахме след разпада на СССР Русия рязко да дръпне напред в това отношение. Обаче се оказа че путинофилите са многооо.
    И като така - ще се налага от време на време, някой маскиран да обяснява на либерастите що руският процесор е най великият.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  13. #4648
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Orm View Post
    Смешковци, руснаците сами я събориха тая стена, никой не ги е накарал. А и самата Германия в момента съществува само заради СССР, че демократите Чърчил и Рузвелт много държаха да я затрият...

    Ванка, по твоята логика немските коли са убили повече народ от двете централи взети заедно а и в пъти повече са замърсили природата.
    А това че не правиш разлика между мост 19км през морето и Орлов мост си е странно....
    Да, сами я събориха, както и сами разтуриха СИВ, ВД и накрая СССР.

    Ама това няма никаква връзка със запада.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  14. #4649
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Верно ли бе Орм!? Верно ли пак занимавате аудиторията с празни приказки!?
    Реших да видя, като какво ще да е това хиперзвуково хвърчило и ми отхвърча шапката. Въпреки че не ползвам такава.
    Отново новини в бъдеще време! Ще,ще,ще.....
    Някакъв казал че руснаците тествет ракета, която развива max8 и се почва....
    Ами то... Уелс каза че марсианците ни нападат преди..... и аз не помня колко години вече. И аз чакам ли чакам, наще да дойдат.
    Ужаст! Всички западняци са в шок, по всички западни медии само за това приказват, и в същото време - мълчат.
    Както в случая с "Кук".
    Е, после стана ясно че то не било мерцедес, ами москвич....ама... на кой му пука.
    Важното е да плашим....гаргите.
    Мааалко по назад ти пуснах пример, за руските новини в бъдеще време.
    Няма смисъл да припомняме парадът и танка....
    Уупс!

    Така - допуснал съм грешка. В постът си съм написал че руската платка е 3 пъти по голяма от това с което я сравнява маскираният. Не е верно, само веднъж е.
    Last edited by ivan dimitrov; 17-05-2018 at 21:10.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  15. #4650
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Quote Originally Posted by Orm View Post
    ..... А и самата Германия в момента съществува само заради СССР, че демократите Чърчил и Рузвелт много държаха да я затрият...
    И аз имам подобни подозрения

Page 310 of 324 FirstFirst ... 210260300308309310311312320 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •