Page 320 of 324 FirstFirst ... 220270310318319320321322 ... LastLast
Results 4,786 to 4,800 of 4851

Thread: Ще остане ли Русия, след 10 год. единствено убежище за християни?

  1. #4786
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Ти гледа ли разговорите на Путин с Оливър Стоун?


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  2. #4787
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Ти гледа ли разговорите на Путин с Оливър Стоун?
    Не съм, ама знам че тоя е доста про руски настроен
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  3. #4788
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by Orm View Post
    Не съм, ама знам че тоя е доста про руски настроен
    Изгледай го, ще ти хареса. Долавя се нюанс на проруско настроение, но обективизмът и безпристрастието са доста повече.
    А и ще научииш доста интересни подробности от устата на Путин, като например тази, че договор (черно на бяло) за неразширяването на НАТО на изток не съществува и никога не е съществувал.

    Накратко - и пропаганда да е, е няколко класи над соловьовата
    Last edited by ecotronic; 06-12-2018 at 17:49.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  4. #4789
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,621

    Default

    Това с договора да не е мерак да се присъединят към алианса?

  5. #4790
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    Това с договора да не е мерак да се присъединят към алианса?
    И такова нещо е имало, според Путин, но хамериканците са го отхвърлили.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  6. #4791
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    "А как се превежда това на руски"!?
    Не е важно кой какво говори.
    Важно е кой какво прави.
    "По делата ще ги познаете".
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  7. #4792
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Знам че не имало договор за това, но има видео с обещание за това. Още преди години , преди Крим и всичките истории Путин им предлагаше да участват и те в евро - ПРО-то, отказаха му. Не е трудно дори за дете да си направи изводите. Човека си защитава държавата срещу доста по силен враг (мисля че вече е ясно че е враг а не противник). Слугите на САЩ се опитват да навият руснаците да се отпуснат и да се наслаждават на изнасилването, както го правят те (и ние), ама те не искат. Това е цялата история.
    Имам 2 лели, които от 25 години живея там и ми гостуваха миналия месец. Не съм виждал подобни зомбита. САЩ е рай, САЩ иска всички да живеят добре, кога си виждал САЩ да воюва с някой, защо Путин уби Скрипал (нищо че Скрипал е жив), оооо и вие имате КИА - това също е американско...... Расказваха как братовчед ми като чуе руски му призлява, мразел руския език.... Аз си мълчах заради семейните връзки.... не исках да им развалям малкия рай в главите..... Това са хора, които не са се родили там, представям си какво им е в главата на истинските американци....
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  8. #4793
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Ми той и наш Павлинчо, като ваш'те лели

    Стремежът към материалното на никого не прощава.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  9. #4794
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Ми той и наш Павлинчо, като ваш'те лели

    Стремежът към материалното на никого не прощава.
    Са четох че арестували дъщерята на хуйуей ли хайвай ли .... и се радвали че ще я изплзват срещу Китай..... Скоро страната на свобадата ще се превърне в опасно място за всеки един НЕамериканец ...
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  10. #4795
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Мхм аз пък чух, че и за антихамериканска пропаганда вече щели да пращат на електрическия тиган.
    Щели да започнат от Флорида


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  11. #4796
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by Orm View Post
    Не съм виждал подобни зомбита.
    Не се ли бръснеш поне?
    Светът е такъв - какъвто го възприемаш.
    Очаквах нещо за Крим да обясниш, нещо за една "Тънка червена линия". А то....... пак за "Извечният Враг" ставало дума.
    Приказките за изнасилване може би нямат нужда от коментар. Тъкмо сега, когато се заговори за създаването на единна европейска армия, от подобни простотии няма да събереш дивиденти.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  12. #4797
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Не се ли бръснеш поне?
    Светът е такъв - какъвто го възприемаш.
    Очаквах нещо за Крим да обясниш, нещо за една "Тънка червена линия". А то....... пак за "Извечният Враг" ставало дума.
    Приказките за изнасилване може би нямат нужда от коментар. Тъкмо сега, когато се заговори за създаването на единна европейска армия, от подобни простотии няма да събереш дивиденти.
    Мактон заговори за европейска армия.... Париж беше чудесен последната седмица. Вместо елхи палеха коли
    А какво има за обясняване за Крим? Ако имаш предвид украинските корита, то не е станало в Крим а баш в руските води дето още преди Крим бяха руски. Това ако бяха американци дали щяха да си играят с тея тъпанари 7 часа за да няма жертви? Нещо ми подсказва че на 2та минута щяха да са на дъното на морето...

    ---------- Post added at 19:29 ---------- Previous post was at 19:21 ----------

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Мхм аз пък чух, че и за антихамериканска пропаганда вече щели да пращат на електрическия тиган.
    Щели да започнат от Флорида
    Ще ги правят на палачинки ?!? Нищо чудно
    Last edited by Orm; 07-12-2018 at 22:27.
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  13. #4798
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by Orm View Post
    Вместо елхи палеха коли
    Това ли е целта ти? Да се палят коли вместо елхи?
    Ако очакваш че след протестите там, ще настане социализъм - заблуждаваш се. Въпреки че точно Франция май е най ляво ориентираната страна в ЕС. Това което може да се случи, е това което се случи в Обединеното Кралство. Което е - да дойдат на власт хора, чийто поглед е не по малко замъглен от твоят.
    Ако и германци, французи и ингилизи да могат да оцелеят самосиндикално, в настоящите икономически условия, останалите европейски страни - не могат. Добре де, малко е крайно, нека да е възможно оцеляването, но в условия от преди век.
    Постоянно демонстрираш неприязън към щатите, и като ти се напомни че ЕС е замислен като опонент тъкмо на тях, се правиш на ударен. Това че междувремено се появи нов опонент на изток и той налага съвместно с щатите "умуване", изобщо не означава че конфликтът е решен.
    Не-е-е. Не става въпрос за Русия. Путинова Русия е "бита карта". Путин освен война, нищо друго не може да донесе на светът. На него винаги му е необходим враг, щото освен "да пази страната си" друго не умее. Аз се чудя обаче - кой ще опази Русия от него. Но това си е въпрос на който отговорът не ми е важен.
    Ей го на един въпрос, който ми е важен - как си представяш развитието на България в идните 10г? Най общо.
    Напускаме ЕС и НАТО, затваряме границите и се присъединяваме към Руската федерация?!
    Или палим коли по улиците, купуваме си калашници, изтрепваме всички които не ни кефят, с надеждата че така животът ни ще се подобри. Упс! Това вече е пробвано.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  14. #4799
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Това ли е целта ти? Да се палят коли вместо елхи?
    Ако очакваш че след протестите там, ще настане социализъм - заблуждаваш се. Въпреки че точно Франция май е най ляво ориентираната страна в ЕС. Това което може да се случи, е това което се случи в Обединеното Кралство. Което е - да дойдат на власт хора, чийто поглед е не по малко замъглен от твоят.
    Ако и германци, французи и ингилизи да могат да оцелеят самосиндикално, в настоящите икономически условия, останалите европейски страни - не могат. Добре де, малко е крайно, нека да е възможно оцеляването, но в условия от преди век.
    Постоянно демонстрираш неприязън към щатите, и като ти се напомни че ЕС е замислен като опонент тъкмо на тях, се правиш на ударен. Това че междувремено се появи нов опонент на изток и той налага съвместно с щатите "умуване", изобщо не означава че конфликтът е решен.
    Не-е-е. Не става въпрос за Русия. Путинова Русия е "бита карта". Путин освен война, нищо друго не може да донесе на светът. На него винаги му е необходим враг, щото освен "да пази страната си" друго не умее. Аз се чудя обаче - кой ще опази Русия от него. Но това си е въпрос на който отговорът не ми е важен.
    Ей го на един въпрос, който ми е важен - как си представяш развитието на България в идните 10г? Най общо.
    Напускаме ЕС и НАТО, затваряме границите и се присъединяваме към Руската федерация?!
    Или палим коли по улиците, купуваме си калашници, изтрепваме всички които не ни кефят, с надеждата че така животът ни ще се подобри. Упс! Това вече е пробвано.
    Как успя да омешаш всичко в една каша?!??!!?! До колкото разбрах най важния ти въпрос е как ще се развиа Бг следващите 10г. Отгоеора е елементарен, както кажат господата, таке ще се развиваме или деградираме.... Ще си изберем Бойко за още 15 мандата и ще сочиме с пръст към руснаците че живеят под Путиновото иго, ще купуваме газ 2 пъти по скъпо от господата (просто щото е по-демократична газ). Абе, каквото ни кажат, това ще изпълняваме.

    PS. Моята цел е да изпуша една демократична цигарка и да си сипя малко от контрабандното вино на баджанака....
    Last edited by Orm; 07-12-2018 at 23:39.
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  15. #4800
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    След 10 г вероятно Великобритания и Франция ще са напуснали EC. Това ще е добре дошло за САЩ, но да видим, дали ще успеят да попречат на Русия да влезе в него. Това е истинският им кошмар.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

Page 320 of 324 FirstFirst ... 220270310318319320321322 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •