Results 1 to 15 of 4851

Thread: Ще остане ли Русия, след 10 год. единствено убежище за християни?

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Абе и аз искам да знам що Бахрейн купува 16 самолета за същите пари и що чехите ли бяха словаците ли вземат 12 за по малко пари.Да не говорим че Китай за 2 млрд купи 24 СУ 35, пък ние 8.И кво ще напрайм с тия 8 супер турбо дупер Вампири.Май по-щедрия печели конкурса.И не на последно място кой ще ги кара, то всъщност има кой да ги кара ама с 20-тина часа годишно мое само се вози не да воюва.И в крайна сметка ще имаме 8 самолета за возене както имаме едни вертолети без въоръжение само за пърхане над зрителите за деня на морето.

    Няма значение дали Грипен,Ф16 или друго железо.Въпросът е някой да каже каква е стратегията на армията, от какви типове самолети има нужда и да се купи съответната техника.Не да ми идва некъф от 10000 км и на другия ден - Ф16 е самальота.Първо ще ги платите, щот комисионните са дадениы после чекайте.А преди време един важно разправяше как никой не плащал самолети топтан а ми било на вноски и т.н. дрън дрън.Царе сме при пазарлъка за комисионната, народа да плаща.

    А има и нещо друго, доколкото разбрах ф-16 идва комплект с оръжието после прайшучебни стрелби изразходваш го и си купуваш пак и само от американците скъпо оръжие.Докато за грепена можеш да купиш от кой да е европейски производител и по евтино.Американците не дават лиценз за производство на оръжията а грипен след втората ли третата ли година дават.
    Last edited by dimitar_vd62; 04-03-2019 at 22:17.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •