Page 1 of 324 1231151101 ... LastLast
Results 1 to 15 of 4851

Thread: Ще остане ли Русия, след 10 год. единствено убежище за християни?

  1. #1
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    2,238

    Default Ще остане ли Русия, след 10 год. единствено убежище за християни?

    Чудя се аз?
    Чий е този пъклен план, Европа да се ислямизира?
    а) на Барак
    б) на "Барозо"
    с) на Бойко))))
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  2. #2
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    На Путин, не разбра ли че Русия е виновна за всичко.http://www.imperiyanews.ru/details/0...5-96fa8d85e8a4
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  3. #3
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    А ние християни ли сме или само така се наричаме? Нещо не виждам вярата в хората.
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  4. #4
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Християнството вече е мода не вяра, макар че съм атеист и би трябвало да ми е все тая предпочитам да се прекръстя отколкото да се дупя.Ма общо взето като се разприказваме най-големия проблем е ракията и виното за зимата.Туй за нас, за на запад там ги е обхванала някаква сълзлива еуфория за горките бежанци.В тоя смисъл въпросните бежанци що не се хванат да си оправят държавите ми бягат на готовото.От друга страна европейците пък трябва да изискат да се спазват обичаите законите и религиата в страната в която отиваш демек който ще се дупи да го прави в къщи като не му изнася да се връща там отдето идва.А най-правилното е на корабите и обратно.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  5. #5
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Оградите на концлагерите стоят ли още?
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  6. #6
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Quote Originally Posted by Liminat View Post
    Оградите на концлагерите стоят ли още?
    Там огради не им трябват , свободен си да бягаш......целият Сибир е пред тебе
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  7. #7
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    Руската империя е уникална. В нея се изповядват всички религии, като всякакви протестантски секти са силно притискани от обществото.
    В Якутия има духовно училище, университет за шамани.
    Толерантността към другите религии е уникална. Стига да се вписваш в общия морал на държавата. Иначе жална ти майка. Никакви еврогейски ценности не могат да те спасят. По тия въпроси нямат различия и православната църква и джамията и шаманите и атеистите.
    Религията е най-силна, когато обществото има сериозни проблеми и тя го сплотява и му дава надежда.
    Когато обществото е презадоволено, то то се противопоставя на ограниченията на религиозния морал.
    Проблемът е, че това води до общ упадък и революция в системата.
    Така идва Содом и Гомор, св. Константин, Вартоломеевата нощ, разгромът на тамплиерите, френската революция, Хитлер....
    Общите признаци са половите извращение и фалистичните култове.
    Те идват от САЩ и северна Европа. Последният бастион на традиционалния морал са Русия,Индия, Китай и арабските държави.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  8. #8
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Саркози предложи да се обособят центрове за задържане на емигрантите в периферията на Европа, като България, Сърбия...ПЕРИФЕРИЯТА! А някои още живеят с илюзията че сме в Европа.
    Last edited by dimitar_vd62; 06-09-2015 at 14:38.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  9. #9
    БКАР - тиняк извейняк Член на клуба pa4ito's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    834

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Руската империя е уникална. В нея се изповядват всички религии, като всякакви протестантски секти са силно притискани от обществото.
    В Якутия има духовно училище, университет за шамани.
    Толерантността към другите религии е уникална. Стига да се вписваш в общия морал на държавата. Иначе жална ти майка. Никакви еврогейски ценности не могат да те спасят. По тия въпроси нямат различия и православната църква и джамията и шаманите и атеистите.
    Религията е най-силна, когато обществото има сериозни проблеми и тя го сплотява и му дава надежда.
    Когато обществото е презадоволено, то то се противопоставя на ограниченията на религиозния морал.
    Проблемът е, че това води до общ упадък и революция в системата.
    Така идва Содом и Гомор, св. Константин, Вартоломеевата нощ, разгромът на тамплиерите, френската революция, Хитлер....
    Общите признаци са половите извращение и фалистичните култове.
    Те идват от САЩ и северна Европа. Последният бастион на традиционалния морал са Русия,Индия, Китай и арабските държави.
    Иво, нали знаеш, че християнството е наложено с цел да смени господстващия дотогава култ към жената? И че всички останали простотии са натъкмени на Никейския събор? А както добре знаем всички, религията е едно много добро средство за управление на масата. Но всичко зависи как се представя от средствата за масова "дезинформация". И за да е още по-забавно, ако някой не спазва догмите го обявяват за вещица(или какъвто там аналог се сетиш) и заминава на топло на кладата.
    "Морал" е съвкупност от правила, които едно общество е възприело мълчаливо или не и спазва докрай, като учи всяко следващо поколение и то да спазва тези правила. При нас това се счупи към края на '80-те години, когато масово започна да се издига в култ сръбската и турската музика и да се копира масово. Когато хората изведнъж попаднаха в "мътни води" и някои "другари" станаха "бизнесмени". Това беше началото на упадъка. Не са ни виновни западняците. Просто случихме на "добро" управление, което лека-полека започна да "затъпява" народа. Ама това е разговор на много дебела софра...
    И като погледнеш глобуса, май единствените хорица, които спазват някакъв морал са тибетците. Всички останали нямат нищо общо с "Последният бастион на традиционалния морал", защото не спазват грам от традициите си. Да не говорим, че понятието "морал" отдавна не съществува в Русия и при арабите, а в Китай, Индия и никога не е съществувало...

    Ама може и да бъркам и Далай Лама да е в основата на ислямизацията на стария континент...
    145, 1.6 boxer
    156, 2.4 JTD - ex
    Giulietta, 2.0 JTDm

  10. #10
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Е кво, да ходим в Тибет ли.Не става въпрос за ценностите на религията, аз богове нямам и не ме бърка но на фона на ислямизацията на Европа където се подхожда много толерантно Русия ще си остане бастион на христеянството и може би Южна Америка.Щото тия чалми не бягат от войната, те идват съвсем целенасочено и когато станат 25-30 % от обществото на Европа и в частност Германия като най-силна икономика ще почнат да искат джамии забрадки и прочие религиозни абсурди.Щото превземат ли Германия, сърцето на Европа останалата част е лесна, особено балканите.В Русия не подхождат толкова меко, искаш да живееш в една страна ше спазваш порядките в нея като не ти изнася самолета, камиона фащаш жп линията в съответната посока и да те няма.Я иди в мосюлманска държава и изяви претенции за втори език, за новини на български жена ти да носи минижуп или монокини на плажа в Дубай да речем.Нашите репортери като ходят в мюсулмански страни виждал ли си как слагат забрадки а на мъжете не им дават да интервюират жени.Не ти говорая за европейска Турция.Тъй че тва е някакво харакири което Европа сама си прави.Щото зарад медийната свобода ма в смисъла не да можеш да кажеш каквото искаш ма да е истина, а тая сводабода дето всеки си прави гледаемоста на предаването със сензационни "истини" и ако Германия не приеме бежанци ще излезе фашистка а ако ги приеме след време ще са ебати балъците.И нейната не е лесна ма така е в либералната демокрация.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  11. #11
    БКАР - тиняк извейняк Член на клуба pa4ito's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    834

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Е кво, да ходим в Тибет ли.Не става въпрос за ценностите на религията, аз богове нямам и не ме бърка но на фона на ислямизацията на Европа където се подхожда много толерантно Русия ще си остане бастион на христеянството и може би Южна Америка.Щото тия чалми не бягат от войната, те идват съвсем целенасочено и когато станат 25-30 % от обществото на Европа и в частност Германия като най-силна икономика ще почнат да искат джамии забрадки и прочие религиозни абсурди.Щото превземат ли Германия, сърцето на Европа останалата част е лесна, особено балканите.В Русия не подхождат толкова меко, искаш да живееш в една страна ше спазваш порядките в нея като не ти изнася самолета, камиона фащаш жп линията в съответната посока и да те няма.Я иди в мосюлманска държава и изяви претенции за втори език, за новини на български жена ти да носи минижуп или монокини на плажа в Дубай да речем.Нашите репортери като ходят в мюсулмански страни виждал ли си как слагат забрадки а на мъжете не им дават да интервюират жени.Не ти говорая за европейска Турция.Тъй че тва е някакво харакири което Европа сама си прави.Щото зарад медийната свобода ма в смисъла не да можеш да кажеш каквото искаш ма да е истина, а тая сводабода дето всеки си прави гледаемоста на предаването със сензационни "истини" и ако Германия не приеме бежанци ще излезе фашистка а ако ги приеме след време ще са ебати балъците.И нейната не е лесна ма така е в либералната демокрация.
    Митак, в голяма заблуда си. Русия отдавна не е толкова религиозна. Там на власт са парите. А немците имат достатъчно опит с гастарбайтерите, та ще се справят и с рязаните ако тръгнат да надигат глас. Не смятам, че баба Меркел ще се помайва много-много. А вярвам помниш, как франсетата хич не си поплюваха с месния циганор, дето съвсем резонно протестираше заради убитото хлапе. Кофтито е, че в ИД-то се приплитат много интереси и явно на никой не му е изгодно да ги ликвидира. Но ако тръгнат с простотийте, ми се струва, че Нострадамус и баба Ванга ще излязат прави за антихриста идващ от изток и следващото световно, безумно боричкане...
    145, 1.6 boxer
    156, 2.4 JTD - ex
    Giulietta, 2.0 JTDm

  12. #12
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Що бе нали бяха бедни с умираща икиномика.Руснака е преди всичко християнин и патриот.Нещо което ви е трудно да разберете.За Баба Ванга не знам, не ме интересуват недомлъвките и които излизат наяве чак като се случат, ма сега гледаме сеира на западното безумие.Да ти припомня ли че едно време гастарабайтерите ходеха в Либия а сега либийците тичат в Германия.И сирийците си стояха в Сирия.Аре 25 години се нагледах и наслушах на обещания, за пари и обещания сме готови отново да сложим фесовете.Посрещайте си чалмите с топла супа и одеяла и не ми обеснявайте как запада ще ни донесе светълл живот.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  13. #13
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Що бе нали бяха бедни с умираща икиномика.Руснака е преди всичко християнин и патриот.Нещо което ви е трудно да разберете.За Баба Ванга не знам, не ме интересуват недомлъвките и които излизат наяве чак като се случат, ма сега гледаме сеира на западното безумие.Да ти припомня ли че едно време гастарабайтерите ходеха в Либия а сега либийците тичат в Германия.И сирийците си стояха в Сирия.Аре 25 години се нагледах и наслушах на обещания, за пари и обещания сме готови отново да сложим фесовете.Посрещайте си чалмите с топла супа и одеяла и не ми обеснявайте как запада ще ни донесе светълл живот.



    Гастарбайтерите навремето ходеха и в Съюза Тоест Русия. Наще бяха там 10 години аз 3, и се живееше много по добре от колкото при бай Тошо

  14. #14
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default

    Quote Originally Posted by pa4ito View Post
    "Морал" е съвкупност от правила, които едно общество е възприело мълчаливо или не и спазва докрай, като учи всяко следващо поколение и то да спазва тези правила. При нас това се счупи към края на '80-те години, когато масово започна да се издига в култ сръбската и турската музика и да се копира масово. Когато хората изведнъж попаднаха в "мътни води" и някои "другари" станаха "бизнесмени". Това беше началото на упадъка. Не са ни виновни западняците. Просто случихме на "добро" управление, което лека-полека започна да "затъпява" народа. Ама това е разговор на много дебела софра...
    По-голяма глупост скоро не бях чувал. Абе някои хора си мислят че всичко се ограничава с техния светоглед. През 80те докато някои са издигали в култ турската и сръбска музика(между другото разликата между двете е значителна) други са слушали и са се радвали на песните на Щурците, Сигнал, ФСБ, Спринт, Тангра, Импулс, АХАТ, Контрол, Васил Найденов, Братя Аргирови, Лили Иванова, Тоника СВ и много много други български музиканти които правиха качествена музика за разлика от сегашната чалга която в голяма степен е копие на сръбски и турски майнета скалъпени от посредствени музиканти. Е така е , разни хора, разни идеали.

  15. #15
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Quote Originally Posted by Orm View Post
    Там огради не им трябват , свободен си да бягаш......целият Сибир е пред тебе
    Tам не ти трябват... Но германците доказано имат известен опит с разни навлеци.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

Page 1 of 324 1231151101 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •