Page 224 of 324 FirstFirst ... 124174214222223224225226234274 ... LastLast
Results 3,346 to 3,360 of 4851

Thread: Ще остане ли Русия, след 10 год. единствено убежище за християни?

  1. #3346
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Доста - няма как. Стига да говорим за тия които си спасяват живота. То няма да се мине и без внос на икономически, само че не по тая схема.
    С теб мислим май еднакво. По принцип те всички си спасяват живота.Но и едните,и другите в голямата си част ще си останат социопати,дори и да се реализират на трудовия пазар.А следващото ги поколение ще има и права,каквито те нямат.Ще има капсулирани общности от етнически и ралигиозен характер, които от своя страна ще провокират като естествена защитна реакция създаването на крайно десни формации. Абе Прасето има донякъде основание да задава въпроса в заглавието на темата по този начин,дано не е прав.
    Що се отнася до Сирия след Асад, след напускането на качествения материал ,там ако ще и Господ или Аллах да организира и най-честните избори в човешката история,резултата ще е оле-мале. Власта ще е в някоя пеликанско-религиозно-външнозависима шайка, евнтуално две-три опозиционни още по-пеликански банди ще красят пейзажа за да има плурализъм и за капак ще си имат и един сериозен външен дълг за да им е пълно щастието. Но първо има да се нарадват на вниманието на великите .
    Last edited by 546; 11-04-2017 at 06:11.

  2. #3347

    Default

    Абе мили русофилистичета, дето сте налазили и в този форум, я обяснете кому го дири Путин в Крим? И не ми излизайте с номера "ми той Крим си е бил руски", щото по тази логика ще се окаже, че и Кърджалийско си е на Ергоганя.

  3. #3348
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by ДТИванов View Post
    Абе мили русофилистичета, дето сте налазили и в този форум, я обяснете кому го дири Путин в Крим? И не ми излизайте с номера "ми той Крим си е бил руски", щото по тази логика ще се окаже, че и Кърджалийско си е на Ергоганя.
    След продължителни, задълбочени анализи, стигнахме до заключение, че си го взе понеже може. А и да не го вземат хамериканците, щото на САЩ много им трябва база, която не могат да ползват.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  4. #3349
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Хехе,Първия по време е първи по право. Путин в случая май нямаше кога да прави постановки,граби смело,пък квото стане. Но пък нашата позиция е твърда,спираме износа на стерилизирани краставички заради тази му агресия.

  5. #3350
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    Хехе,Първия по време е първи по право. Путин в случая май нямаше кога да прави постановки,граби смело,пък квото стане. Но пък нашата позиция е твърда,спираме износа на стерилизирани краставички заради тази му агресия.
    Това с краставиците, беше отговорът на Путин. Нашата твърда позиция, касае определени фирми и личности. Тъкмо поради това, все още си внасяме алуминий от Русия. Както и газ, както и нефт. Интересно е да се отбележи, че алуминият не го купуваме на почти двоийна цена. Даже напротив. Което ме кара да се замисля защо. Сега пък, трябва да отбележа, че алуминият е за частна фирма, която може да си купува от поне още три доставчика, което май прави отговорът очевиден.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  6. #3351
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Верно така беше с краставичките. Но Президента се изказа ,че не се прави така.
    И ако се замисля от времето на Александър Македонски това с краставичките е новост.Значи светът търпи някакво развитие все пак.
    Last edited by 546; 12-04-2017 at 00:16.

  7. #3352

    Default

    Ти знаеш ли какво наказание е да се пие без кисели краставички?

    ---------- Post added at 09:44 ---------- Previous post was at 09:43 ----------

    Еле па ко тряа се пие лосион за вана!!!

  8. #3353
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default

    Quote Originally Posted by ДТИванов View Post
    Абе мили русофилистичета, дето сте налазили и в този форум, я обяснете кому го дири Путин в Крим? И не ми излизайте с номера "ми той Крим си е бил руски", щото по тази логика ще се окаже, че и Кърджалийско си е на Ергоганя.
    Въпросът с Крим е приключен, хората си направиха избора. Напразно се хабиш да питаш или пък може лично в Севастопол да отидеш и да питаш.

  9. #3354

    Default

    С помощта на зелените човечета лесно се прави "правилен" избор. Вие като сте толкова отворен, що щете във Флорида, а не сте в слънчевия Крим?

  10. #3355
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default

    Quote Originally Posted by ДТИванов View Post
    С помощта на зелените човечета лесно се прави "правилен" избор. Вие като сте толкова отворен, що щете във Флорида, а не сте в слънчевия Крим?
    Това не е твоя работа. Ходи да си задаваш въпросите в Крим.
    Last edited by pavlin; 12-04-2017 at 18:57.

  11. #3356
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    След продължителни, задълбочени анализи, стигнахме до заключение, че си го взе понеже може. А и да не го вземат хамериканците, щото на САЩ много им трябва база, която не могат да ползват.
    И що да не могат да я ползват.Тогава чий го дирят в Украйна.Или ще кажеш че Русия не може да ползва Куба за база.Вече знаем как реагираха краварите навремето.Само не ми разправяй че са се загрижили за горкия украински народ за евроцености и прочие олигофрении.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  12. #3357
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    И що да не могат да я ползват.Тогава чий го дирят в Украйна.Или ще кажеш че Русия не може да ползва Куба за база.Вече знаем как реагираха краварите навремето.Само не ми разправяй че са се загрижили за горкия украински народ за евроцености и прочие олигофрении.
    Ами щото Митак, Крим е морска база, пък май знаем колко време може да стои щатски кораб в акваторията. И те тъй, Путин взе Крим, за да не го вземат САЩ, въпреки че те не могат да ползват базата там. Въобще няма да споменавам че има достатъчно натовски бази в акваторията. Упс! Споменах го!
    А като се сетим, примерно, каква беше уговорката за ползване на базата от руснаците, и като се сетим за олелията околу прословутата газова тръбичка.....
    Ама що дирят САЩ в Украйна...... не питай мен. Мен ако питаш - искат да заграбят ресурсите на Русия и да я съсипят. В Украйна де. А, да, и да си направят база в Крим. Обаче вече не могат(май), но пък много им трябва.

    Мога да ти покажа що е то олигофрения, но нямам желание. И няма да ми дойде такова, надявам се. Модераторите са ми симпатични.
    Last edited by ivan dimitrov; 12-04-2017 at 19:05.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  13. #3358
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by ДТИванов View Post
    С помощта на зелените човечета лесно се прави "правилен" избор. Вие като сте толкова отворен, що щете във Флорида, а не сте в слънчевия Крим?
    Беше очевидец ли или така ти казаха от Вашингтон и Брюксел.Май Крим не прилича на Ирак, Либия, Сирия, Афганистан.Тука избора как го направиха, щото там поне референдум имаше, такъв онакъв ма имаше.А тука некво проскубано оцъклено еврейче насила ни приши към НАТО.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  14. #3359
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Ами щото Митак, Крим е морска база, пък май знаем колко време може да стои щатски кораб в акваторията. И те тъй, Путин взе Крим, за да не го вземат САЩ, въпреки че те не могат да ползват базата там. Въобще няма да споменавам че има достатъчно натовски бази в акваторията. Упс! Споменах го!
    А като се сетим, примерно, каква беше уговорката за ползване на базата от руснаците, и като се сетим за олелията околу прословутата газова тръбичка.....
    Ама що дирят САЩ в Украйна...... не питай мен. Мен ако питаш - искат да заграбят ресурсите на Русия и да я съсипят. В Украйна де. А, да, и да си направят база в Крим. Обаче вече не могат(май), но пък много им трябва.

    Мога да ти покажа що е то олигофрения, но нямам желание. И няма да ми дойде такова, надявам се. Модераторите са ми симпатични.
    И какво общо има тръбичката с Крим.Тя не тръгва от там.Ще ми се Путин да върне крим да видя дали случайно САЩ ще откаже база там , че сда видя после какво ще приказваш.После пак ще си го вземе.
    Attached Images Attached Images
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  15. #3360
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Беше очевидец ли или така ти казаха от Вашингтон и Брюксел.Май Крим не прилича на Ирак, Либия, Сирия, Афганистан.Тука избора как го направиха, щото там поне референдум имаше, такъв онакъв ма имаше.А тука некво проскубано оцъклено еврейче насила ни приши към НАТО.
    Тука имаше избори. Тия които съвсем недвусмислено заявиха какво е бъдещето на тая страна, бяха избрани. Ако тогава, имаше куража да заявиш публично, че искаш да правиш национализация и да връщаш държавната собственост, като нищо тълпата "демократично" да те беше линчувала. На всичко отгоре, съвсем скоро пак имаше избори, твоите хора вече са в парламента(в правителството ще бъдат). Искаш ли да се обзаложим, че нито от НАТО ще излезем, нито от ЕС.

    Митре, условията Русия да ползва базата в Крим, беше Украйна да получава евтин газ. После дойде свадата за собственоста на тръбата. И....в Крим имаше референдум.
    Last edited by ivan dimitrov; 12-04-2017 at 19:32.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

Page 224 of 324 FirstFirst ... 124174214222223224225226234274 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •