Page 321 of 324 FirstFirst ... 221271311319320321322323 ... LastLast
Results 4,801 to 4,815 of 4851

Thread: Ще остане ли Русия, след 10 год. единствено убежище за християни?

  1. #4801
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    След 10 г вероятно Великобритания и Франция ще са напуснали EC. Това ще е добре дошло за САЩ, но да видим, дали ще успеят да попречат на Русия да влезе в него. Това е истинският им кошмар.
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  2. #4802
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Ти напи ли се бре, другарю хамерикански разузнавач?
    Като си иде Путин, ако на негово място дойде някой по-трезвомислещ и либерален, точно това ще се опита да направи, защото това е единственият шанс за Русия да се противопостави на САЩ.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #4803
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by Orm View Post
    Как успя да омешаш всичко в една каша?!??!!?! До колкото разбрах най важния ти въпрос е как ще се развиа Бг следващите 10г. Отгоеора е елементарен, както кажат господата, таке ще се развиваме или деградираме.... Ще си изберем Бойко за още 15 мандата и ще сочиме с пръст към руснаците че живеят под Путиновото иго, ще купуваме газ 2 пъти по скъпо от господата (просто щото е по-демократична газ). Абе, каквото ни кажат, това ще изпълняваме.

    PS. Моята цел е да изпуша една демократична цигарка и да си сипя малко от контрабандното вино на баджанака....
    Много ми е лесно да забъркам кашата, защото ако не си забелязал, всичко е свързано.
    Кои господа очакваш да ти кажат как ще живееш?
    Демократичната газ ще е по скъпа, докато не се появи и друг доставчик, или не договорим нови цени. Ти да видиш, след като дойде момент за предоговаряне, се оказа че тръбичката можело и да "кривне" леко. Ама то май можело и по вечко да кривне.....
    Сега трябва да "отгатнем" - от какво зависи.
    Мислиш ли че плюенето по западът ще промени нещо? Какво точно(щото не намирам друго обяснение за подобно поведение) очакваш да се промени? Като изберем Корнелия и ..... какво?
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  4. #4804
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    ...,
    Напускаме ЕС и НАТО, затваряме границите и се присъединяваме към Руската федерация?!
    ......
    Няма ли да е по-правилно да се присъединим към ОАЕ? А най-добре е да ги анексираме или те нас.
    И тогава и американците и руснаците и ЕС ще има да ни дишат праха.

  5. #4805
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Много ми е лесно да забъркам кашата, защото ако не си забелязал, всичко е свързано.
    Кои господа очакваш да ти кажат как ще живееш?
    Демократичната газ ще е по скъпа, докато не се появи и друг доставчик, или не договорим нови цени. Ти да видиш, след като дойде момент за предоговаряне, се оказа че тръбичката можело и да "кривне" леко. Ама то май можело и по вечко да кривне.....
    Сега трябва да "отгатнем" - от какво зависи.
    Мислиш ли че плюенето по западът ще промени нещо? Какво точно(щото не намирам друго обяснение за подобно поведение) очакваш да се промени? Като изберем Корнелия и ..... какво?
    По никой не съм плювнал още... Констатирам факти. Кое не е така от това което съм написал? МОжеш ли да го опровергаеш? Можеш ли да се сетиш за последното самостоятелно решение на Боко през коя година се състоя? Аз до колкото се сещам последното такова е решението да подари куче на Путин.
    Газта ще кривне ако ни разрешат свише. Защо приемащ жест на добра воля като слабост? Какво губят или печелят руснаците ако кривне или не кривне тръбата? Капацитета е същия.
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  6. #4806
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by Orm View Post
    По никой не съм плювнал още... Констатирам факти. Кое не е така от това което съм написал? МОжеш ли да го опровергаеш? Можеш ли да се сетиш за последното самостоятелно решение на Боко през коя година се състоя? Аз до колкото се сещам последното такова е решението да подари куче на Путин.
    Газта ще кривне ако ни разрешат свише. Защо приемащ жест на добра воля като слабост? Какво губят или печелят руснаците ако кривне или не кривне тръбата? Капацитета е същия.
    Е как искаш да взимаш самостоятелни решения, като си част от общност. Когато се решават въпроси засягащи общото, решенията трябва да са общи. Инак, последното самостоятелно решение на Боко е да вдигне данъците на старите автомобили.
    Не можем да се разберем за добрата воля и слабостите нещо.
    Сега ми кажи, какво щеше да се случи, ако не ни бяха забранили да строим ЮП и Путин прекара тръбичката на Ердоган и на гърците. Толкова ли е трудно да се проумее че няма логика да строиш тръба, по която друг да си продава газта. Или някой все още не е прозрял, че Газпром всячески иска да избегне плащането на транзитни такси и конкуренция. То си е логично де , нелогично е обаче да искаш сам "да се закопаеш".

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    Няма ли да е по-правилно да се присъединим към ОАЕ? А най-добре е да ги анексираме или те нас.
    И тогава и американците и руснаците и ЕС ще има да ни дишат праха.
    Късничко е за това струва ми се. Докато реализираме "проектът" и ... електромобили.
    Last edited by ivan dimitrov; 08-12-2018 at 00:06.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  7. #4807
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Е как искаш да взимаш самостоятелни решения, като си част от общност. Когато се решават въпроси засягащи общото, решенията трябва да са общи. Инак, последното самостоятелно решение на Боко е да вдигне данъците на старите автомобили.
    Не можем да се разберем за добрата воля и слабостите нещо.
    Сега ми кажи, какво щеше да се случи, ако не ни бяха забранили да строим ЮП и Путин прекара тръбичката на Ердоган и на гърците. Толкова ли е трудно да се проумее че няма логика да строиш тръба, по която друг да си продава газта. Или някой все още не е прозрял, че Газпром всячески иска да избегне плащането на транзитни такси и конкуренция. То си е логично де , нелогично е обаче да искаш сам "да се закопаеш".
    Те за това немците се борят със зъби и нокти за тая тръба, баба ти Меркел дори си счупи самолета за да не се среща с Доналд Дък...
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  8. #4808
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by Orm View Post
    Те за това немците се борят със зъби и нокти за тая тръба, баба ти Меркел дори си счупи самолета за да не се среща с Доналд Дък...
    Това не го разбрах. Ако е намек за Северен поток, то имаме точната поговорка за случаят - "видяла жабата че подковават коня и тя вдигнала крак". Турция, Германия и Газпром имат интерес от тия тръби. Когато се озовем в ситуацията на Германия и Турция по отношение на Газпром и аз ще искам тръбичка. За сега съм благодарен че я спряха.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  9. #4809
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  10. #4810
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Много по-лесно за едни властимащи е да изродят формата под която масата хора иска нещо, отколкото да удовлетворят исканото нещо.
    Това сме го виждали вече.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  11. #4811
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Кефи ме как преди всяко що годе важно решение ни посещават представители на висшата раса и ние рязко разбираме колко сме се лъгали и си сменяме мнението.....
    IwAR0qI6EB0lg1lGMVZL5DbSvcr2nn0Lvg0gsG0jwg7JVd0lUa 9qIltPPjJ1o

    ПП: Да са ви джингълнати белсите!
    Last edited by Orm; 25-12-2018 at 05:57.
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  12. #4812

    Default

    Нито при съветите, нито сега имаме кой знае какъв избор- целият ни военнопромишлен комплекс работеше за производството на руско оръжие и руснаците определяха нашият дял в общото военно производство на СИВ както и пазарите на които ни позволяват мда изнасяме и сега е същото.

    Ако не правят това което отърва на американците, няма да изнасяме наше оръжие и боеприпаси от военните заводи за Саудитска Арабия, останалите арабски съюзници и Украйна и САЩ няма да плащат част от тази продукция, тоест ще има съкращения и безработица в тези населени места в които да заводите...

    Е, аз лично считам че Грипен бешр по добрият за нас вариант, но ББ си има своите политически съображения...

    Все още считам, че дори и да закупим Ф-16 няма пречка да купим и Грипен.На по-късен етап.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  13. #4813
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Orm View Post
    Кефи ме как преди всяко що годе важно решение ни посещават представители на висшата раса и ние рязко разбираме колко сме се лъгали и си сменяме мнението.....
    IwAR0qI6EB0lg1lGMVZL5DbSvcr2nn0Lvg0gsG0jwg7JVd0lUa 9qIltPPjJ1o

    ПП: Да са ви джингълнати белсите!
    Разбирам те. Ако правителството предпочете сделка с БМВ вместо с Алфа Ромео, и аз ще мрънкоря

    Сега сериозно.....

    Подобен избор се базира на огромен брой фактори и те далеч не са само технически. Съществуват множество явни и неявни мотиви. Подобен избор предполага и огромен брой гледни точки и тълкования.
    Съвсем нормално е, подобен избор да бъде повод и за много сериозни политически атаки.
    На този, който е "на пангара" му се е "паднала честта" да го извърши и е съвсем нормално, "кучетата да си лаят".
    Last edited by ecotronic; 25-12-2018 at 13:08.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  14. #4814
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Поздрав за русофилите:



    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  15. #4815

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Поздрав за русофилите:

    И във връзка със заглавието на темата:
    https://www.faktor.bg/bg/articles/ru...t-vragovete-mu
    Жалко,че на нашите вещици Корнелия, Илияна и Елена не им запалили метлите и закъснели за този изключителен християнски форум
    Боже, тези са съвсем изтрещели.

Page 321 of 324 FirstFirst ... 221271311319320321322323 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •