Results 1 to 3 of 3

Thread: мошеник Венелин Василев Чамов от гр.Пловдив

  1. #1

    Exclamation мошеник Венелин Василев Чамов от гр.Пловдив

    Здравейте,всички познати и непознати.
    Не знам това ли е мястото,където трябва да напиша това,дано все пак съм уцелил

    Ако някой се интересува все още от лицето-измамник,
    Венелин Василев Чамов,давам пълно инфо,къде можете да го откриете,който има нужда,да ми пише на имел-razor6544@mail.bg, а може и тук

  2. #2
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Еми чети бе - "Представете се Представете себе си и Вашата Алфа Ромео" какво общо има със раздела.

    Модерата ако може да разчисти, моля.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  3. #3
    алфата666 alfata1971's Avatar
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Асеновград
    Posts
    34

    Default

    Quote Originally Posted by ql mu poparata View Post
    Здравейте,всички познати и непознати.
    Не знам това ли е мястото,където трябва да напиша това,дано все пак съм уцелил

    Ако някой се интересува все още от лицето-измамник,
    Венелин Василев Чамов,давам пълно инфо,къде можете да го откриете,който има нужда,да ми пише на имел-razor6544@mail.bg, а може и тук
    Ако казваш всичко това за да го оклепаш то вече е сторено.Но ако със нещо те е завлекъл поне кажи.А като гледаме всички пишат нещо за него обаче си крият имената.Нещо май не е както трябва.А разор да си каже името .Що се крие а??? Лично аз съм поразпитал тук там и трябва да ви кажа ,че всичко много по различно от това което се пише.Всъшност,един човек с който са лежали преди 10 год го е наклепъл,и тъй като всеки човек и той се е изкушил сега носи негативи.Абе малко сме си сеирджии ние нали ??

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •