Results 1 to 8 of 8

Thread: мошеник Венелин Василев Чамов от гр.Пловдив

  1. #1

    Default мошеник Венелин Василев Чамов от гр.Пловдив

    Здравейте,всички познати и непознати.
    Не знам това ли е мястото,където трябва да напиша това,дано все пак съм уцелил

    Ако някой се интересува все още от лицето-измамник,
    Венелин Василев Чамов,давам пълно инфо,къде можете да го откриете,който има нужда,да ми пише на имел-razor6544@mail.bg, а може и тук

  2. #2
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Я му дай адреза, да му спретнем една визитация Тук сме само честни люде и не търпим такива издънки Понеже ни са подронва имиджа Аз като бъдещ председател на клуба и то несменяем възнамерявам още от сега да сведа подобни прояви до минимум, макар и със средства които са в противовес със законите на република България

  3. #3

    Default

    E, па ти нали си извън Република България, какво те косят законите й?

    И пушкало си имаш...

    Ако трябва го викни на границата, а пък ти от другата страна, тоест от чужбина го с това от аватара ...

  4. #4
    GRID Autosport Friday's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    625

    Default

    Браво бате, регистрира се този месец и веднага нахули някого. Кажи поне за какво стана въпрос? Това твоето е добро утро-добър ден, довиждане-чао!
    Focus mk3 nafta
    Alfa Romeo 156 Sport Wagon 2.0TS|LPG

  5. #5

    Default

    Използвай Гугъл и разбери сам.

    Още през 2009 година има твърдения за измамени, отделно има и твърдения за осъдителни присъди на това лице.

    Действително в тази тема не пише, но другаде е писал.


    Един от пострадалите казва, че му е дал 2000лв капаро, от които нищо не е видял.

    Действително ако има осъдителна присъда по наказателно дело за извършено престъпление, то за мен няма съмнение относно "почтеността" на това лице...
    Last edited by alfa racer GTA; 14-09-2015 at 13:08.

  6. #6
    Чук и Гек
    Join Date
    May 2008
    Location
    Сифия
    Posts
    420

    Default

    Използвам темата на колега за други двама мръшляка,понеже не ми се пише цяла тема за нещастници та пиша тука....

    Преди година може би вече наш колега от форума с ник неим gero_records от разград ми продаде неработеща абс ценрала и се покри като вагина след това! Има цветарси магазин в разград магазин " ФЛОРА " Flower Shop ",ако някои има път натам да мета павета през витрините!

    Другия пендел е Alfa145quadrifoglio от софия люлин някоя си част на маика му в ....., та изпратих му два стикера 'змии' до адрес щял да ги вземе писа ми 1000 пъти за тях и си викам аиде ще му сварша услуга пускам му ги..е да ама не покри се геичето мръсно и скри в миша дупка!
    Та аман от педалчета вече Ако пак попадна вече ще ги забременявам!
    AR Type 939 2.4 JTDm TI Q-Tronic DPFon EX
    AR Type 932 2.4 JTD hard tuned EX
    Bmw E61 535d 500hp/900nm EX
    AR 155 Evo 3.2 v6 Project

  7. #7
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Абе хора,за вас морги няма ли?И тука като взимаш от частни лица е пълно с мошеници.Аз поне от тая морга където пазарувам,хем си има човек който ти сваля дадената част,хем холандеца ми казва че ако не работи,да го върна и ще ми върне парите За сега всичко е работило и не е имало рекламации
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  8. #8

    Default

    Здравейте,отново та за хубавеца от Пловдив, ул. Капитан Райчо -Венелин Чамов,не съм го хулил човека,просто се опитвам да помогна на ужилени,като мен,та този същия хубавец,в момента живее в жк. Тракия бл. 35 вх.В, на 5 или 6-ти етаж, входа се пада точно срещу някакво заведение,мисля че се казваше "Дъбъ"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •