Results 1 to 8 of 8

Thread: Предложения за севизи в Пловдив !!!

  1. #1

    Default Предложения за севизи в Пловдив !!!

    Здравейте, имам Алфа Ромео 147 двигател 1.6 бензин, 103 коня. Можете ли да ме насочите към сервиз с много добро качествено обслужване в Пловдив или в този окръг. Колата има нужда от ремонт, но искам да я оставя на някой, който си разбира от работата и знае какво прави.

    Колата има проблеми по окачването, защото издава пукащи звуци при маневриране на ляво или дясно. Не съм правил диагностика, може да има и други проблеми за които не знам.

    Благодаря предварително.

  2. #2
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Чекай да минат празниците, че ся кой на фест кой на село...
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  3. #3

  4. #4

    Default

    105 коня колега 103 няма
    147 1.6TS 2005 120bhp.
    The beauty is real...you just have to find it!

  5. #5

    Default

    Когато я купувах на стъклото пишеше 103 коня. По-късно в книжката на колата (която е на италиански) забелязах, че модел 147 на алфа ромео са или 105 или 120 коня. Незнам защо на стъклото пишеше 103 коня. Толкова са били запознати с колите си явно.

  6. #6

    Default

    Остави ги тия джамбази..знам за коя кола говориш...обсъждали сме я тука из форума. За Пловдив има много сервизи..някой колега ще ти каже
    147 1.6TS 2005 120bhp.
    The beauty is real...you just have to find it!

  7. #7

    Default

    Двигателя е 77kw. Според разликата в изчисленията на метрични/механични к.с, може да се изчисли като 103.25 к.с или 104.7 к.с. Каквото и да пише са си 77кв, така че...



  8. #8

    Default

    Красавица

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •