Quote Originally Posted by mordohy View Post
dansguardian, изразът "това няма как да се случи" е от кретенската лексикология на продавачките в моловете, завършили УНСС или НБУ.
Колегата не иска да му се случи, а да му стане.
Освен това, тука любители няма.
Всеки е професионалист е нещо
По темата:
Колега, защо не изскубеш един комп Марелли от боксер и не пробваш с него. Насаждаш му МАП сензора, за температурата на водата и въздуха сензорите и потенциометъра на дросела. Ламбда сондата и импулсният датчик мисля, че ще се разберат!

---------- Post added at 21:16 ---------- Previous post was at 21:15 ----------

dansguardian, изразът "това няма как да се случи" е от кретенската лексикология на продавачките в моловете, завършили УНСС или НБУ.
Колегата не иска да му се случи, а да му стане.
Освен това, тука любители няма.
Всеки е професионалист в нещо
По темата:
Колега, защо не изскубеш един комп Марелли от боксер и не пробваш с него. Насаждаш му МАП сензора, за температурата на водата и въздуха сензорите и потенциометъра на дросела. Ламбда сондата и импулсният датчик мисля, че ще се разберат!

Идеята ми беше да се премахне, по-скоро замени тоя проклет дебитомер... Вариант да се смени целия компютър също е в играта (MegaSquirt ). Даже тоя вариант ще е още по-добър защото по-лесно ще се настроива след това заради духалото... Принципно не се плаша от електроника и механика и е въпрос на желание в случая да се захвана, защото колата и в момента работи идеално!