Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 46 to 60 of 61

Thread: Призив за построяване на АВТО-МОТО ПИСТА!

  1. #46
    ИзРуД V@K@T@'s Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,661

    Default

    НФС-тята съм ги връткал сичките и вече не са ми интересни и вълнуващи. Друго си е да те лъхне на бензин и масло през духалките на парното

    Стелт до дега не съм идвал защото за гръцката писта пари нямам а за Българската нямах резервни картери за 145-цата

    33-(1.3),(1.5 TI),(1.7 8V),(1.7 16V),145-(1.4TS),(2.0TS),(1.7 16V Boxer),146-(1.4TS),155-(1.7 TS),156-(2.4 JTD),(1.9JTDm),164-(2.0 V6 Turbo), 159-(2.4 JTDm)
    Само черна Алфа може да бие друга черна Алфа

  2. #47

    Default

    групата вече е тази - https://www.facebook.com/automotoparksliven?fref=ts

    нещата потръгват, па да видим дали Зашев ще излезе прав

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  3. #48

    Default

    Аз също съм леко песимистичен......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #49

    Default

    имаме и сайт... макар и в начален стадиййй

    http://automotorparksliven.com/

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  5. #50
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,786

    Default

    Беше се вдигнал много голям шум, когато започнаха да я строят ( мисля че беше 1986-1987-ма ). Всички в Сливен много се радваха и много се надяваха проекта да е успешен, тъй като това щеше да го промени коренно в тях години, но уви....
    Дано сега нещата да стигнат до края макар и в много по малки мащаби от първоначално заплануваното в проекта, стискам палци!
    Last edited by pininfarina; 24-10-2015 at 20:48.

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  6. #51
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Posts
    462

    Default

    Бачка ли ми някой на пистата? Не че се съмнявам, ама...няма ли някоя и друга снимка на братчеди с ватенки и ръчни колички на първия шикан...2-3 СМС-а между Минки и Боко...и ше ми легне сърце на место...

  7. #52
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by pla_y_men View Post
    Бачка ли ми някой на пистата? Не че се съмнявам, ама...няма ли някоя и друга снимка на братчеди с ватенки и ръчни колички на първия шикан...2-3 СМС-а между Минки и Боко...и ше ми легне сърце на место...
    Копаят там на - 20. Било много гот да строиш пътища на -20, та затова сега бачкат усилено. Обаче стопли ли се, спират. Ще чакат само големи студове.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  8. #53

    Default

    Баааа ква писта с държавни пари бре?
    Нали после ония търтеи в парламента ще оревът орталъка щото сме им бръкнали "незаконно" в служебния държавен джоб! Па и онаа свиня мое да дойде там и да бучне знак за винетка на входа

  9. #54
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Posts
    462

    Default

    Ей! Нема да ми шашкате Боко с некакви писма с джепане вътре, преди да ми е направил пистата!

  10. #55
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Posts
    462

    Default

    Аз така...скромно да си попитам за напредъка по БоКоугодното дело...

  11. #56
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by pla_y_men View Post
    Аз така...скромно да си попитам за напредъка по БоКоугодното дело...
    Парата за пистата ще се похарчи около НДК, пак...


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  12. #57
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Вашите коли са с нелегален тунинг, а сте тръгнали писта да искате....
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  13. #58
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Posts
    462

    Default

    Гледам крайно екзалтираната и многобройна група у Сураттефтера не е трепнала от лето 2015-то...Само поглед към сайта и ме облива студена пот - за първи път виждам доказателство, че времето тече и назад...както беше в начален стадий, сега гледам някаква шаренийка преди началния стадий...Ко ми се случва с пистичката, ей!?

  14. #59
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Ба си простотията!
    Най-сложното , базата за пистата я има.
    Поне аз знам една такава и това е пистата в Габровница.
    Ако на някой , който му сече пипето и има възможност му се искаше да прави писта, то до сега да я бяха направили.
    Там има и изградени комуникации и невероятно време.
    За това смятам, че всичко ще е една бутафория!
    дай, Боже, да не съм прав!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  15. #60

    Default

    В България "състезателите" са 99% с потрошени и изгнили последен стадии "Бумери" ...

    Наскоро си пия кафето с един колега в едно кафене и си говорим за АР, а при нас седнаха някакви на 21-26 години като преди това попитаха дали е свободно.

    Говорехме си тихо или поне нормално като сила, да можем да се чуваме от леката музика.

    По едно време както си говорех пича се обръща към мен и ми казва "БМВ-то на 5-тия метър къса гуми и тръгва по джанти" .Имал бил БМВ...По-късно разбрах, че БМВ-то му е 18-20 годишно ...От онези "лястовиците" ...

    Замълчах си.Нямаше смисъл да му казвам каквото и да е.

    И той като много други "Бумъри" е с не изживени тийнейджърски години ...

    Ако очаквате тази писта да си върне парите от такива като този ...има да чакате до Второто пришествие ...

    На една такава писта цената предполагам за час ще е поне 50-на лева, които ще включват освен самото ползване на пистата, така и задължителна застраховка гражданска отговорност само за шофирането на тази писта за причинени вреди на други водачи на пистата и на повреди и поддръжка на самата писта от ПТП.

    Само за едно разливане на масло от автомобила по пистата в резултат на натискането на предала ще трябва да се спре пистата за няколко часа за почистване на пистата от маслото и за третирането и с препарати...

    А сега си представете на колко от "перфектно " поддържаните автомобили ще им се случи нещо подобно на тази писта - било масло, било антифриз изтекъл ...
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •