Results 1 to 6 of 6

Thread: Смяна на габарити на 147

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Варна
    Posts
    6

    Cool Смяна на габарити на 147

    Здравейте , искам да сменя габаритите с друг цвят , но нещо не се получава както трябва. Доколкото разбрах има само жълти (заводски) и не може да се променят . Та аз направих един "бисер" и сложих други , обаче пък те светят постоянно.., четах в една тема ,че може да се оправи с резистор , но така и не разбрах как трябва да се направи.Моля , ако някой знае по - лесен начин да помогне , благодаря предварително.

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Пловдив / Калояново
    Posts
    64

    Default

    Предните се водят BAX9S и има всякакъв цвят само гледай да са с canbus, когато няма canbus се слага резистора за да нямаш на таблото индикация, че ти е изгоряла крушка на номера се водят T10

  3. #3
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Варна
    Posts
    6

    Default

    Благодаря за бързият отговор , утре ще търся такива , питах в доста магазини , но все ми казват ,че били само заводски и жълти.

  4. #4
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Пловдив / Калояново
    Posts
    64

    Default

    имаш лично

  5. #5

    Default

    Тия дето се водят "canbus" са просто със запоени резистори след фасунгата. Не съм сигурен дали беше ти, но май имаше една тема преди няколко дни, в която едно момче описваше подобен проблем - габаритите светят и на изгасен двигател, когато колата е заключена. Не знам дали за теб става въпрос, но не ми се струва нормално да има напрежение на тях когато са изключени, та може би е редно да провериш дали няма друг проблем.

    И като добавка, ако си взимаш лед крушки, гледай да са качествени, че при мен уж бяха като хората и след няма и 150км предната част се разпои и паднаха във фара. После трябва да си играеш с пинцети през дупките за крушките на дългите или късите, където ти се падне "късмета".
    Last edited by acho_; 12-10-2015 at 00:41.



  6. #6
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Варна
    Posts
    6

    Default

    Мда , аз неговата тема я прочетох и той има такъв проблем , но единственият отговор беше с резистор . Та аз даже смених и самият цокъл ,но пак светят постоянно , а като сложа нормалният заводски , всичко се оправя . Сигурно се получава така , защото самата кола е направена така ,че дори да забравиш габаритите включени , те си изгасват сами.Не знам и аз , доста е объркано всичко и самата смяна е приключение

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •