Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 60

Thread: Задължително със зимни гуми от 1 номври до 1 април

  1. #16
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    За това, едни качественни всесезонни и полицаите ще се чудят какво да те правят , а правителството (понеже всичко е оправено вече освен гумите) ще измислят закон за всесезонните гуми....
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  2. #17
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Всичко е наопаки,защото власта се дава постоянно на Бойко,а той горкия.........как може да се даде власта на един необразован човек.......той като самостоятелна единица в кой отрасъл може да бъде полезен? Лекар ли е,инжинер ли е,Учител ли е,юрист ли е? Или си мислим че това е българският Роналд Рейган и той ще направи революция в българската икономика и държава.
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  3. #18
    започва да се зарибява Murderer's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Varna
    Posts
    147

    Default

    Quote Originally Posted by кученцетоОгиитаткоДоги View Post
    Всичко е наопаки,защото власта се дава постоянно на Бойко,а той горкия.........как може да се даде власта на един необразован човек.......той като самостоятелна единица в кой отрасъл може да бъде полезен? Лекар ли е,инжинер ли е,Учител ли е,юрист ли е? Или си мислим че това е българският Роналд Рейган и той ще направи революция в българската икономика и държава.
    THERE IS NO EASY WAY OUT.SLY IS AWESOME GUY-
    http://www.youtube.com/watch?v=MwPb7...eature=related

  4. #19

    Default

    Quote Originally Posted by кученцетоОгиитаткоДоги View Post
    Но поне един или два пъти в седмицата те започват със загинал на пътя.
    Принципно от 365 дена в годината, през 340 от тях има жертви по пътя и това е от 50те години на миналия век това.......но когато скапаните медии те зомбират по един определен начин започваш да му отдаваш съвсем друг смисъл......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  5. #20

    Default

    Статистиката на загиналите и увредените в катастрофи е преобладаващо "лятна", тоест при топло време и хубави метеорологични условия стават катастрофите.Никой няма по време на най-голения снеговалеж или натрупал сняг на пътя или лед да се прави на Фитипалди.Проблемите са лятото, пролетта и есента.През зимата всички се пазят.Трябва да си доста малоумен за да шофираш с висока скорост зимата при лошо време или ниски температури.

    Отделно последните зими бяха изключително меки и безснежни.То по принцип след 2000 година нещо не пада много сняг, а дори и да падне се задържа 2-3 дни.

    Аз лично съм за всесезонни гуми от ноември до април или за зимни, НО само за месеците декември до края на февруари.


    Не можем да се сравняваме с Австрия и въобще с държави в предимно планински климат.В Австрия и в други държави с повече планини зимата започва по-рано и свършва по-късно, като е и доста по-дълга.На техния климат освен планините му влияе и това че нямат море/океан и са във вътрешността на континента.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  6. #21
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Статистиката на загиналите и увредените в катастрофи е преобладаващо "лятна", тоест при топло време и хубави метеорологични условия стават катастрофите.Никой няма по време на най-голения снеговалеж или натрупал сняг на пътя или лед да се прави на Фитипалди.Проблемите са лятото, пролетта и есента.През зимата всички се пазят.Трябва да си доста малоумен за да шофираш с висока скорост зимата при лошо време или ниски температури.

    Отделно последните зими бяха изключително меки и безснежни.То по принцип след 2000 година нещо не пада много сняг, а дори и да падне се задържа 2-3 дни.

    Аз лично съм за всесезонни гуми от ноември до април или за зимни, НО само за месеците декември до края на февруари.


    Не можем да се сравняваме с Австрия и въобще с държави в предимно планински климат.В Австрия и в други държави с повече планини зимата започва по-рано и свършва по-късно, като е и доста по-дълга.На техния климат освен планините му влияе и това че нямат море/океан и са във вътрешността на континента.




    Момък защо си мисля че в четвърти клас по география си имал три на три релси.И то само защото си занесъл една тенекия сиране 3кила боб от село и няколко калъпа сланина.Освен дунавската равнина я ми кажи други места в бегето където да няма планински климат?
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  7. #22
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,341

    Default

    Quote Originally Posted by кученцетоОгиитаткоДоги View Post
    Момък защо си мисля че в четвърти клас по география си имал три на три релси.И то само защото си занесъл една тенекия сиране 3кила боб от село и няколко калъпа сланина.Освен дунавската равнина я ми кажи други места в бегето където да няма планински климат?
    Велик си кучо!

    Вместо да говориш глупости по отношение на смислените неща, които хората пишат по темата, да се беше научил в кои класове се изучава география в беге - училищата.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  8. #23

    Default

    По мое време имаше истински учители.

    На теб за това ли ти е такава "грамотността", защото си се ограмотявал "посредством"
    една тенекия сиране 3кила боб от село и няколко калъпа сланина
    ?
    ------------------------------------------------------------------------------------------------

    Гласят и изискване за минимум 4 мм дълбочина на грайфера, като глобите ще започват от 200 лева, но има и "мераци" за 500 лв минимум.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  9. #24
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Велик си кучо!

    Вместо да говориш глупости по отношение на смислените неща, които хората пишат по темата, да се беше научил в кои класове се изучава география в беге - училищата.



    И в кои класове се изучава бг география бе мистър дървен философ? И какви са смислените неща? Дървени фиослофи като теб да убеждават хората,че могат само по джанти да минат шипченския проход през зимата

    ---------- Post added at 19:10 ---------- Previous post was at 19:04 ----------

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    По мое време имаше истински учители.

    На теб за това ли ти е такава "грамотността", защото си се ограмотявал "посредством" ?
    ------------------------------------------------------------------------------------------------

    Гласят и изискване за минимум 4 мм дълбочина на грайфера, като глобите ще започват от 200 лева, но има и "мераци" за 500 лв минимум.



    Явно си пропуснал да научиш факта,че България се намира на балканите Е нищо де имаше една бразилка беше поставила рекорд дипломира се на 104 години
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  10. #25
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Само да вметна, че проектозакона е написан така, че гумите не трябва да са просто зимни ми и на определен производител. Само дето не са го посочили поименно, така че изчакайте с купуването на зимни гуми, щото после ще трябва да хвърляте нови гуми и пак да се харчите. Ма то в парламента "лобисти" няма, ма хич.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  11. #26
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,341

    Default

    Quote Originally Posted by кученцетоОгиитаткоДоги View Post
    И в кои класове се изучава бг география бе мистър дървен философ? И какви са смислените неща? Дървени фиослофи като теб да убеждават хората,че могат само по джанти да минат шипченския проход през зимата
    От 5 - ти до 12 - ти клас.

    Но това ти няма, как да го знаеш, защото е видно, че си учил само до 4 - ти.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  12. #27
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    От 5 - ти до 12 - ти клас.

    Но това ти няма, как да го знаеш, защото е видно, че си учил само до 4 - ти.



    Ще те върна в 4-ти клас където не си го завършил..........http://3dklas.weebly.com/10431077108...310721089.html
    Last edited by кученцетоОгиитаткоДоги; 14-11-2015 at 21:44.
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  13. #28
    GRID Autosport Friday's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    625

    Default

    Това за шипченския проход ми хареса... ако е натрупало сняг и с 2 чифта зимни гуми не можеш го прекоси. Там вериги си трябва...
    Часовник за зимните гуми ми е сверен с този на топлофикация. Никога не чакам първия сняг.

    Sent from my XT1032 using Tapatalk
    Focus mk3 nafta
    Alfa Romeo 156 Sport Wagon 2.0TS|LPG

  14. #29
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Quote Originally Posted by Friday View Post
    Това за шипченския проход ми хареса... ако е натрупало сняг и с 2 чифта зимни гуми не можеш го прекоси. Там вериги си трябва...
    Часовник за зимните гуми ми е сверен с този на топлофикация. Никога не чакам първия сняг.

    Sent from my XT1032 using Tapatalk



    Така е,ама екоклимапарктроника ходи с гумите в багажника,и сутринта като е тръгнал ако не е заваляло,а завали чак на обяд или следобяд,бие на аварийки на цариградско и почва да дига на крикове и да сменя
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  15. #30
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,341

    Default

    Quote Originally Posted by кученцетоОгиитаткоДоги View Post
    Ще те върна в 4-ти клас където не си го завършил..........http://3dklas.weebly.com/10431077108...310721089.html
    Тая учебна тетрадка с фотошоп ли я направи?

    Кат не вярваш на мен, на министерството на образованието и науката, вярваш ли?

    http://www.mon.bg/?go=page&pageId=1&subpageId=28

    Ай ся да ми целуваш ръка, задето си губя времето, да ти наливам знания в тиквата.

    ---------- Post added at 20:58 ---------- Previous post was at 20:54 ----------

    Quote Originally Posted by кученцетоОгиитаткоДоги View Post
    Така е,ама екоклимапарктроника ходи с гумите в багажника,и сутринта като е тръгнал ако не е заваляло,а завали чак на обяд или следобяд,бие на аварийки на цариградско и почва да дига на крикове и да сменя
    Ти за батко си грижа не бери. Не ми трябват лефтери, като теб или закони за да си опичам работата.

    За има няма 35 годинки зад волана, не съм причинил и една драскотина на някого.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •