Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 56 of 56

Thread: Алфа 147 1.9 JTD нещо взе да се замисля на около 3к оборота

  1. #46

    Default

    Quote Originally Posted by кученцетоОгиитаткоДоги View Post
    Когато няма какво да кажеш по добре замълчи от колкото да сереш по на хората в темите.Не помагаш,а спамиш!
    Само ако можеше да послушаш собствения си съвет, грешка нямаше да имаш



  2. #47
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Ебати и дървените философи братче.....................единия ми говори за гърнета,другия ми казва кое от къде съм преписъл,третия вика на втория ,,Велик си!,, а четвъртия ми дава наклон на оная работа.Ако може модераторите да изтрият целия СПАМ в темата и да оставят само техническата част!!!
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  3. #48

    Default

    Не знам как е при кучетата, но когато човек използва чужди снимки и информация е коректно да посочи източника, който използва, а не да ги представя за свои. Може да напишеш така-
    " Аз обичам VW и Голф ми е любимия, затова често чета в техния форум, знам го наизуст. И там прочетох за ръжда в турбината и видях тези снимки. Иначе аз на живо никога не съм виждал разглобена турбина",
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  4. #49

    Default

    Виждам, че дори и наклон да ти дават в правилната посока, то тя все си виси май.
    А и така и не разбра, че в турбото на дизелите не трябва да има ръжда

  5. #50

    Default

    Quote Originally Posted by кученцетоОгиитаткоДоги View Post
    Ебати и дървените философи братче.....................единия ми говори за гърнета,другия ми казва кое от къде съм преписъл,третия вика на втория ,,Велик си!,, а четвъртия ми дава наклон на оная работа.Ако може модераторите да изтрият целия СПАМ в темата и да оставят само техническата част!!!
    След като най-вероятно мен ме имаш в предвид за наклона, приеми го като градивна критика, защото в момента оная ти работа е наклонена право към собствения ти задник и си на 2-3 поста време да седнеш на нея



  6. #51
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Виждам, че дори и наклон да ти дават в правилната посока, то тя все си виси май.
    А и така и не разбра, че в турбото на дизелите не трябва да има ръжда




    Абе би ,,пич,, защо не вземеш да приемеш факта като мъж,и когато някой те обори с неуспорими факти че не си прав да приемеш загубата с горно вдигната глава,вместо да се извърташ на всеки пет минути като фурнаджийска лопата.........че това последното е по скоро типично за представители на женския пол

    ---------- Post added at 13:29 ---------- Previous post was at 13:26 ----------

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    След като най-вероятно мен ме имаш в предвид за наклона, приеми го като градивна критика, защото в момента оная ти работа е наклонена право към собствения ти задник и си на 2-3 поста време да седнеш на нея




    Вчерашен ***** няма как да ме критикува,дори и градивно........кога ми доиш на годините и на бройките мое седиш с мен на една маса
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  7. #52
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Аре стига пишкомер.
    Това, дето там му викат ръжда е "изгорял" чугун, щото от това се прави охлюва на топлата част, а чугунът така "нагаря". Баре печка на дърва сте виждали. По същия начин и "горят" плочите.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  8. #53

    Default

    От целият дебат не разбрах кой се оказа с най-голям и най-чист... турбокомпресор.

  9. #54

    Default

    Quote Originally Posted by myato View Post
    Аре стига пишкомер.
    Това, дето там му викат ръжда е "изгорял" чугун, щото от това се прави охлюва на топлата част, а чугунът така "нагаря". Баре печка на дърва сте виждали. По същия начин и "горят" плочите.
    Е не точно. Това си е баш ръжда на снимките

  10. #55
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    София
    Posts
    39

    Default

    Да се похваля ! Вече всичко е наред с колицата . Много пъргава е когато работи турбото ... просто нямам думи .Това ми е първата алфаромео и съм очарован при положение че съм сменил поне 20 автомобила досега .

    Желая усмихнат ден на всички взели участие в темата!

  11. #56
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by Aleko777 View Post
    Да се похваля ! Вече всичко е наред с колицата . Много пъргава е когато работи турбото ... просто нямам думи .Това ми е първата алфаромео и съм очарован при положение че съм сменил поне 20 автомобила досега .

    Желая усмихнат ден на всички взели участие в темата!
    И какво и беше ?
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •