Results 1 to 6 of 6

Thread: Лампa code

  1. #1

    Default Лампa code

    Здравейте колеги имам алфа гтв 2.0 150 коня 97 година имах проблем с компютъра не идва ток към свещите нямаше как да го занеса на диагностика за това поръчах компютър, контактен ключ и имобилайзер от мегапартс втора употреба днес го сложихме и уш всичко трябваше да е нормално но не стана така светна лампата code и не изгасва като сложихме стария компютър лампата изгасва и всичко е нормално но като сложим новия пак светва почистихме буксите и пак нищо моля ви дайте ми съвет какво да правя

  2. #2
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    100% вярно ли е, че трите неща, които си купил са свалени от един автомобил?


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by devilw1sh View Post
    Здравейте колеги имам алфа гтв 2.0 150 коня 97 година имах проблем с компютъра не идва ток към свещите нямаше как да го занеса на диагностика за това поръчах компютър, контактен ключ и имобилайзер от мегапартс втора употреба днес го сложихме и уш всичко трябваше да е нормално но не стана така светна лампата code и не изгасва като сложихме стария компютър лампата изгасва и всичко е нормално но като сложим новия пак светва почистихме буксите и пак нищо моля ви дайте ми съвет какво да правя
    Напиши номерата на стария и на новия компютър моля те
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  4. #4

    Default

    Ами би трябвало да са от една кола в обявата на мегапартс така пишеше а номера на единия компютър е 000 на стария който не работи а на новия е 001

  5. #5
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Само дето мега партс разпачетосаха 2 бр гтв

  6. #6

    Default

    Значи са ми дали различен компютър

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •