Results 1 to 11 of 11

Thread: голям кърък

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    първомай
    Posts
    40

    Default голям кърък

    здравейте,не ми върви с тая алфа,лятото направи воден удър ,гръмна мотора и 1500лв пълно рециклиране,направиха я перфркно,вчера се направих на състезател и взрдивих кутията,изтряска и маслото изтече,тия дни я вкарвам в гаража и ще я разглобя да видя ко става,аман вече от тоя касмет,колицата си бе перфектна ама аз и е..х мамата,сеа кутия търся.ще е сватба голяма ама пари за сервиз не давам вече,който е свалял кутия да дава съвети,и сигурно и моста се сваля,а и кутия търся..

  2. #2
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    И колата е?
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    първомай
    Posts
    40

    Default

    1.8 144 1998 ts 156
    Last edited by kyuchukov; 12-01-2016 at 22:35.

  4. #4
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    За водния удар не знам ма другото не е до каръщина.За скоростна кутия има коректни продавачи във форума раздел купува-продава.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  5. #5
    Болен алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    СОФИЯ, МЛАДОСТ 3
    Age
    51
    Posts
    1,531

    Default

    Колега, извинявай не искам да звучи като заяждане но може ли да си оправиш правописа. Не ти подхожда на възрастта да пишеш с толкова грешки,
    Alfa Romeo 155 2,5 TD 12.1994 recicled
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW 04.2003 EX
    Peugeot 508 RXH 02.2013

  6. #6
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    първомай
    Posts
    40

    Default

    сори за правописа,колега.въпроса ми е дали без повдигач мога да я сменя в гаража сам и дали се сваля и моста,знам,че процедурата е сложна,и дали без подемник да не се захващам.

  7. #7

    Default

    Използвай жокер "Обади се на приятел" или я закарай в сервиз да я погледне майстор. Виждал съм как се разкача кутията от двигателя за да се смени съединителя. Огромна играчка е цялата интервенция и си е хамалогия, без подемник, особено и без канал не си е работа.

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by kyuchukov View Post
    сори за правописа,колега.въпроса ми е дали без повдигач мога да я сменя в гаража сам и дали се сваля и моста,знам,че процедурата е сложна,и дали без подемник да не се захващам.
    Можеш и без подемник, но трябва да имаш възможноста като стовариш кутията на земята и да я извлечеш навън...... Добре ще е да вдигнеш колата поне 30 още щото ще трябва и да се навираш отдолу....... Ще трябва и да подпреш двг отдолу или да захванеш за нещо отгоре.......
    Добре е да запомниш че колкото повече неща махнеш за да не ти пречат, толкова по лесно ще ти е.........
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  9. #9
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    първомай
    Posts
    40

    Default

    канала ми е голям и удобен,и имам доста инструменти,ще е сватба голяма,но аз съм си виновен,първо ще я сваля за да видя пораженията и какво се е счупило ама щом изтече маслото и нещо изтряска работата е ясна,най–хубавото е,че намерих кутия за 100лв но е от 147 със същия мотор,мисля,че ще стане.какво масло да взема?
    Last edited by kyuchukov; 13-01-2016 at 17:28.

  10. #10
    Болен алфист Член на клуба wrc's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    В.Търново
    Posts
    1,136

    Default

    Няма 147 със същия мотор
    Alfa Romeo Giulia Veloce,Alfa Romeo 155 1.8 TS
    Ex-Alfa Romeo156 1.8,Alfa romeo Gt 2004,2007,Alfa Romeo 155 V6,Alfa Romeo Giulietta

  11. #11
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    първомай
    Posts
    40

    Default

    проверих,няма 1.8,тоя от моргата казва,че ставала от 147 ама не знам дали е вярно и от кой мотор точно,май е по–добре да търся от 156

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •