Orm-ч0 престани бре мойто момче.Роден си 82- година.Бил си на 7 годинки когато БКП си самосвали Тодор Живков.

Какво си "видял" през тези годинки та дуднеш непрестанно....???

Спри се малко.


================================================


Служил съм, включително съм бил на учение на Корен с два рода войски- сухопътни военновъздушни.Нещо което повечето от тук не са били.


Стига сте писали глупости.От двете сисстеми сегашната е по-добра, независимо дали е "либерастка" гей-европейска или каквато и да я наричате.

След 20-40-50 години, ще има друга система и тя ще е по-добра и от двете досегашни ...

Историята си каза думата и за двете досегашни- остана по-жизнеспособната от двете.

Отделно хора бягат от Куба, Северна Корея и Венецуела към Западни държави, а не обратно...


Ако бяхме още от Втората световна война част от "либерастката" система, сега нямаше да има 2 милиона българи избягали в същата тази западна по-"либерастка" система от нашата ...

Доказателство за това са западните държави в Европа.Такова чудо като в България няма и това е благодарение на БКП и комунистите, които за мен многократно са предали България-един път принуждавайки българи да се пишат в паспортите "македонци", друг път като искат да направят 16-те република на СССР...трети път ....


Отделно никога не сме имали членове на съветската дума, нито сме имали министри в съветско правителство.

Сега имаме и двете- и депутати в парламента на ЕС и министри в правителството на ЕС.

А "либерасти" пишат само дечица които никога не са живели по време на комунизъма, нито са служили във войската тогава.