Results 1 to 15 of 48

Thread: Охранявал ли е СССР въздушното пространство на РБ

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #37
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Отново щуротии.

    Какви отговорности какви пет лева.

    Отговорности за безотговорните.

    Аз и преди и след казармата и сега съм си бил отговорен.

    За останалите не ми пука- има(т) си жени(приятелки, съпруги, сестри) те да ги учат на отговорност, след като родителите има са били некадърни и не са ги научили...

    ---------- Post added at 01:12 ---------- Previous post was at 01:09 ----------

    Не слагайте всичко под един знаменател.

    За казармата единственото относително вярно е че "Всички влизат различно умни и интелигентни и излизат еднакво тъпи..."


    То и примера в който решили да въведат комунизма е училище и на всички ученици да пишат средно аритметична оценка е същият=накрая всички са двойкаджии...
    Явно нямаш около себе си някой 18 - 20 годишен младеж, на когото все още майка му пере гащите.

    Тук разбира се че нещата зависят от възпитанието в семейството. Но да го кажем така: Казармата поправяше някои грешки от семейното възпитание и като цяло в нея влизаха деца а излизаха мъже.

    Нещо повече. Аз смея да твърдя, че има връзка между липсата на казарма и понижаването на броя на формирани семейства точно при възрастта, последваща уволнението. Причините за това естествено са много комплексни и далеч не са само икономически. В основата стои бягството от отговорност у днешните младежи.
    Last edited by ecotronic; 08-02-2016 at 13:36.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •