Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 48 of 48

Thread: Охранявал ли е СССР въздушното пространство на РБ

  1. #46
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Отново щуротии.

    Какви отговорности какви пет лева.

    Отговорности за безотговорните.

    Аз и преди и след казармата и сега съм си бил отговорен.

    За останалите не ми пука- има(т) си жени(приятелки, съпруги, сестри) те да ги учат на отговорност, след като родителите има са били некадърни и не са ги научили...

    ---------- Post added at 01:12 ---------- Previous post was at 01:09 ----------

    Не слагайте всичко под един знаменател.

    За казармата единственото относително вярно е че "Всички влизат различно умни и интелигентни и излизат еднакво тъпи..."


    То и примера в който решили да въведат комунизма е училище и на всички ученици да пишат средно аритметична оценка е същият=накрая всички са двойкаджии...
    Явно нямаш около себе си някой 18 - 20 годишен младеж, на когото все още майка му пере гащите.

    Тук разбира се че нещата зависят от възпитанието в семейството. Но да го кажем така: Казармата поправяше някои грешки от семейното възпитание и като цяло в нея влизаха деца а излизаха мъже.

    Нещо повече. Аз смея да твърдя, че има връзка между липсата на казарма и понижаването на броя на формирани семейства точно при възрастта, последваща уволнението. Причините за това естествено са много комплексни и далеч не са само икономически. В основата стои бягството от отговорност у днешните младежи.
    Last edited by ecotronic; 08-02-2016 at 14:36.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  2. #47
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Хората са казали две приказки ,,първите седем години,, и ,,изпусната работа,,..................... до 14-15 години не е ли влязъл в релса после и сто казарми не могат да го управят.На 15 години вчерашно лайно като ми влиза на въпреки и не е научено че по възрастните трябва да се уважават, и да го вкараш в казармата той половината ще я искара в дисципа и после като излезе ще бъде още по голяма утайка.
    Last edited by кученцетоОгиитаткоДоги; 08-02-2016 at 15:33.
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  3. #48
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Липсата на казарма уби българския мъж.

    "По поръчка на Агенция „Фокус” в периода 5 - 11 феруари т.г. Exacta Research Group е интервюирала по домовете им 1000 пълнолетни жители от 86 населени места. 62% от мъжете са за възстановяване на казармата, а 28% - против."


    "Сред ромите доминира мнението, че не трябва да има задължителна военна служба".

    http://www.otbrana.com/%D0%BD%D0%BE%...%BD%D0%B8_5571
    Last edited by ecotronic; 08-02-2016 at 15:58.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •