Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 17 of 17

Thread: Искала ли е РБ, да става република от СССР

  1. #16
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by Orm View Post
    Нема ти посочвам нищо, питах какво имате в предвид че живеем в НРБ .... Нищо не отговорихте , почнахте с плиткоумните си разсъждения за комунизма.... Вие двамата с alfa racer GTA сте 2 пъти по комунисти от колкото аз някога съм бил или ще бъда .... То ви е като параван, някой като ви каже истината за (семейството както се изрази Ванката) веднага почват обвиненията в комунизъм , ленинизъм , сталинизъм или онанизъм .... Само и само да не си свалите капаците и да не прогледнете
    Още един познавач на истината! Хайде сега да я видим и нея! Твоята истина. Подчертавам - твоята. Тя(твоята истина) е причната да пиша и чета в тоя раздел. Естествено - когато не разбера нещо - питам. За да се постигне крайната цел(да стане ясна твоята истина) е необходимо да отговаряш конкретно и ясно. Само така има смисъл.
    След като твърдиш че си по малко комунист от Еко, то следва да си разбрал вече, че хората не са еднакви, съответно - не са равни, това така ли е? В страни е от пуснатата от мен тема, но е определящо важна подробност, за понататъчните дискусии. Много е важно да се знае, по нататък ще се исползва често отговорът ти.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  2. #17
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Това, дали аз съм комунист или не, трудно мога сам да определя. Поради това ми са непонятни определения от вида, които ми правят хора, които изобщо не ме познават.

    Мога единствено да изразя мнението си по повод теорията наречена "комунизъм", такава, каквато са я формулирали Маркс и Енгелс:

    Това е една много красива теория. За съжаление неприложима с оглед настоящия стадий на развитие на човешкото мислене.
    А опитите тя да бъде наложена, въпреки това, носят само лоши неща на хората.

    По същият начин, както ако аз дам пари на някой наркоман, бих му навредил, вместо да му помогна.

    Накратко - всяко нещо с времето си. Сега е времето в което конкуренцията и паричните интереси са естествената движеща сила в обществото. Всеки, който отказва да се съобрази с това, рискува да навреди на себе си и на околните.

    Хайде сега пак опитайте с определението "комунист".


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •