Quote Originally Posted by Orm View Post
Нема ти посочвам нищо, питах какво имате в предвид че живеем в НРБ .... Нищо не отговорихте , почнахте с плиткоумните си разсъждения за комунизма.... Вие двамата с alfa racer GTA сте 2 пъти по комунисти от колкото аз някога съм бил или ще бъда .... То ви е като параван, някой като ви каже истината за (семейството както се изрази Ванката) веднага почват обвиненията в комунизъм , ленинизъм , сталинизъм или онанизъм .... Само и само да не си свалите капаците и да не прогледнете
Още един познавач на истината! Хайде сега да я видим и нея! Твоята истина. Подчертавам - твоята. Тя(твоята истина) е причната да пиша и чета в тоя раздел. Естествено - когато не разбера нещо - питам. За да се постигне крайната цел(да стане ясна твоята истина) е необходимо да отговаряш конкретно и ясно. Само така има смисъл.
След като твърдиш че си по малко комунист от Еко, то следва да си разбрал вече, че хората не са еднакви, съответно - не са равни, това така ли е? В страни е от пуснатата от мен тема, но е определящо важна подробност, за понататъчните дискусии. Много е важно да се знае, по нататък ще се исползва често отговорът ти.