Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20

Thread: glupavite iziskvania na moderatorite ,za i rpotiv

  1. #1
    заболял от алфацефалит arieca155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    карнобат
    Age
    47
    Posts
    311

    Default glupavite iziskvania na moderatorite ,za i rpotiv

    taka ,kolegi,ot izvestno vreme nashite moderatori ne iskat da razberat 4e sam v klub i nemoga da pisha na kirilica i mi triiat postovete vav forumite.pretencii imat dori sas kakav cviat da pi6e6/razbrah ot kolega/.abe tia sofeta shto ne se vzemat v race i da badat malko po toleratni i umni.ve4e 4uvam prikazki za alternativni saitove ,klubove i t.n.
    tova ne e na4ina .ili pak sofetata reshili kakav da e 4lenskia vnos ,ne se saobraziavat sas drugite,kvoto da im kajesh, pi4ovete... ,abe moleti se.
    smenili adresa na saita ,odi go tarsi.sofetata ako iskat da si napravat klub samo za sofeta i kakto re6at ,v kraina smetka vsi4ki se klaniame na edin bog i toi se kazva alfa romeo.vmesto da si pomagame ,kato pisha nalatinica ako nekoi moderator nemoje da 4ete ,sori be sladkish.
    o4akvam do niakolko dni dori tova da sa go iztrili.aide be mom4eta kajete neshto ,nemoje vsi4ko da se varti okolo sofetata.

  2. #2
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    не се дразни де ...
    опита ли да ползваш кредора, който позволява да се пише на кирилица дори да няма такава инсталирана на ПЦто ?
    бутончето му е горе до реда за заглавие на тема ...

    ако няма накъде , аз се наемам да ти превеждам пост-овете за да не ти ги трият

    мисля наистина че тряба да се различава злонамереното от не-злонамереното писане на латиница....
    все пак това е форум за авто маниаци, а не за програмисти хакери или сисадмини ...
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    48
    Posts
    209

    Default

    в крайна сметка по лесно е ако е на кирилица, но след като някой е написал дадено мнение на латиница не би трябвало да се изтрие само за това, но аз все пак съм за кирилицата в крайна сметка сме българи и трябва да сме поне малко националисти и да държим на българското

  4. #4
    заболял от алфацефалит arieca155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    карнобат
    Age
    47
    Posts
    311

    Default ok.

    saglasen sam brat 4e ne sme hakeri .probval sam kredora ,no nestava.na poslednata regionalna komentirah 4e kredora nestava.mnogo se draznia 4e mi triiat postovete, ne e tvoia raboto da mi sledish mneniiata,vse pak blagodaria.nadiavam se ne vsi4ki sofeta ste gazeta.

  5. #5
    заболял от алфацефалит arieca155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    карнобат
    Age
    47
    Posts
    311

    Default koe ...

    samo prostotiiata i zlobata ni e balgarska bratle.vsi4kata ni rabota e takava edinia darjal na balgarskoto,drugiia pak zavisi ot podobni balgari koiti darjai zalata im da e tipi4no balgarks ,i az estestveno da ne moda naprava kefa na toia deto e takav nacionalist 4e se hape po gaza 4e ne v balgaria se praviat klaviaturi i softueri i t.n.

  6. #6
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    48
    Posts
    209

    Default

    ako mneniqta ne съдържат вулгарни и тем подобни простотии не би трябвало да се трият това беше моето мнение а пък този дето не иска да пише на кирилица да си пише ако иска и на китайски ,а тези които ползват ИТ зали и нямат избор не са виновни!

  7. #7
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Не искам да наливам масло в огъня (за което многократно вече бях обвинен и моите постове също бяха трити), но във всички авто(и не само) клубове се разрешава писането и на кирилица, и на латиница. Така че се присъединявам към апела на колегата за толерантност. Не мисля че сме много по-различни от другите хора (респективно и клубове), че да не даваме на феновете си да пишат на латиница. Важен е ентусиазма и желанието им, и според мен не трябва да ги обезсърчаваме по този начин. На времето и аз ходех по клубове само, защото нямах комп вкъщи, и много добре знам за какво става дума. Така че моя апел е да бъдем по-солидарни и по-толерантни - никой не губи от това. Пък ако искат шефчетата да изтрият и моя пост...
    P.S. Друг е въпросът, че на тази тема не й е тука мястото...
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  8. #8
    заболял от алфацефалит arieca155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    карнобат
    Age
    47
    Posts
    311

    Default to4no

    mojebi ot tuk shte zapo4ne vastanieto zashtoto ve4e ne se trae.na men mi e dotegnalo ot na4alnici i dava4i na akal,i kato po4nat da mi kazvat koe kak e tam kadeto mi sarceto i dushata a imeno v tova koeto mi e hobi i razvle4enie i edni4ka radost v jivota.!

  9. #9
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    45

    Default

    хммм до някъде съм съгласен щото Кредора и на мене не работи..а мога да пиша на кирилица само от къщи, ако не съм в къщи просто няма шанс да отговоря..НО все пак мисля че наистина трябва да се пише АКО може на кирилица...само едно мога да ви кажа..имаме сателит с над 8 български канала...и единия канал ония ден (не си спомням кой точно) предаваше английски филм с български субтри на ЛАТИНСКИ!!!!това вече..според мене...е безобразие...а пък да почнеме да пишеме на латински щото е "по лесно" е наистина

  10. #10
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    48
    Posts
    209

    Default

    Quote Originally Posted by Bulgarian_Stallion
    хммм до някъде съм съгласен щото Кредора и на мене не работи..а мога да пиша на кирилица само от къщи, ако не съм в къщи просто няма шанс да отговоря..НО все пак мисля че наистина трябва да се пише АКО може на кирилица...само едно мога да ви кажа..имаме сателит с над 8 български канала...и единия канал ония ден (не си спомням кой точно) предаваше английски филм с български субтри на ЛАТИНСКИ!!!!това вече..според мене...е безобразие...а пък да почнеме да пишеме на латински щото е "по лесно" е наистина

  11. #11
    Добро момче jorko's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    730

    Default

    На мене лично ми е по-удобно да пиша на латиница , но за общото благо се насилвам и пиша на кир ...не ми е лесно , защото не съм свикнал , но е по лесно за четене и мисля да продължавам все така
    Не бих изтрил мнение само защото е на ЛАТ
    Също така не съм посещавал клуб или друго ПС или IP , от където Кредора да не работи

  12. #12
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Не съм от тези които трият теми, но темата ти с заядливия си характер противоречи на всички правила на форумите по света.

    Кредора работи на всякакви браузъри и го ползват хора от цял свят само ти неможеш! Аз ще ти кажа не че неможеш просто неможеш да преодолееш балканския манталитет да е на твойто!

    За цвета никой никаде не е имал против да е какъвто и да е всеки сам може да предцени дали цвета с който пише дразни окото или не.

    За сайта никой не го е сменил защото му е кеф! Просто регистрацията на домейна изтече а човека който я направи изчезна.

    Тва за софетата е NO COMMENT!
    От постовете ти само в тази тема има поне 3 думи които са неразбираеми от първи прочит!

    Неискам да се заяждам само излагам фактите и моля те спри да убиждаш все пак някой се опитва да направи нещо и естесвено се появява някой който казава къв си ти бе да не мислиш че си единствен - е тва ако не е български манталитет за който ти говориш незнам кво е!
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  13. #13
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    пичове, дайте да свалим градуса и да говорим спокойно, човека се е изнервил, може да не става , може всичко, няма нужда да стигаме до обиди .. :thumb:
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  14. #14
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    45

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo
    Кредора работи на всякакви браузъри и го ползват хора от цял свят само ти неможеш! Аз ще ти кажа не че неможеш просто неможеш да преодолееш балканския манталитет да е на твойто!
    и на мене не ще да бачка само от моя работи..от други публични компи не ми е бачкал...а един тъп въпрос..какво е Софета??да не е софиянец??щото ако е тогава не разбирам какво общо има с това за кирилицата...

  15. #15
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by Bulgarian_Stallion
    Quote Originally Posted by Bobo
    Кредора работи на всякакви браузъри и го ползват хора от цял свят само ти неможеш! Аз ще ти кажа не че неможеш просто неможеш да преодолееш балканския манталитет да е на твойто!
    и на мене не ще да бачка само от моя работи..от други публични компи не ми е бачкал...а един тъп въпрос..какво е Софета??да не е софиянец??щото ако е тогава не разбирам какво общо има с това за кирилицата...
    има, че пича се е изнервил яко и ....
    а бтв тая бялата алфа мартини поне на снимките е МНОООГО ЯКА
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •