Results 1 to 13 of 13

Thread: Зов за помощ към пловдичани

  1. #1

    Default Зов за помощ към пловдичани

    Колеги, бихте ли погледнали тази кола:
    http://www.cars.bg/c1440506 и да ми кажете какво виждате в реалността
    Нека все пак е някой разбиращ
    0988869689 - кликваш и затваряш

  2. #2

    Default

    колега на тея снимки под ъгъл не може да се различи кои знае какво ама все пак 2007 година на 69к километра (уж )
    трябва да се види на живо таз кола

    ---------- Post added at 17:21 ---------- Previous post was at 17:19 ----------

    п.с. аз не съм от ПЛД

  3. #3

    Default

    Знам, а и на снимките ми се вижда малко кривичка тук таме. Километрите не са проблем, важно е състоянието. И с тези номера е дошла на самоход, което е критерии

  4. #4
    Запален алфист van_dal's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Велико Търново
    Posts
    154

    Default

    От снимките се вижда, че е била градска кола, много е ръчкана втора скорост, личи си по оцапаната шофьорска седалка отстрани. По волана и ск. лост си личи, че е далеч не на тези километри, които пише. Снимките не са от България, затова е с такива номера.
    156 Sportwagon 02'

  5. #5
    Запален алфист invinceble's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Пловдив
    Posts
    115

    Default

    На мен ми е близо. Ако можеш да изчакаш до събота ще отида да я видя.

    1999 Alfa Romeo 146 1.6 TS Junior -> ex
    2006 Alfa Romeo 159SW 1.9 JTD
    2007 Alfa Romeo Brera 2.4 JTD

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by invinceble View Post
    На мен ми е близо. Ако можеш да изчакаш до събота ще отида да я видя.
    Не бързам за никъде и ще съм ти благодарен.
    Относно километрите - нещата са ясни. Относно номера - да видим дали все пак е с тях - не е била бракувана най-малкото. Останалото - на снимки не вярвам. Имаше една в Дупница, която по снимки беше добре. Като я видях на живо - сплескана, одрана, антифризът беше в маслото и т.н.
    Last edited by Alex_26; 17-02-2016 at 13:36. Reason: допълнение

  7. #7

    Default

    Абе, колега Alex_26, какво е това заглавие "Зов за помощ към пловдивчани"? Зове се за помощ, в пристъп на крайно отчаяние, ти от какво си се отчаял? С колегите си изкарахме акъла, а ти си търсил съгледвач на Алфа.

  8. #8

    Default

    Да бее...аз два пъти се прекръстих,преди да отворя темата
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  9. #9
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Русе
    Posts
    43

    Default

    Само на мен ли ми се вижда одиране с ключ, в дясно - задната врата?

  10. #10

    Default

    Колеги, вярно заглавието е малко силно, но исках да предизвикам по-бързо малко внимание.И нека не спамим и не гадаем докато някой не я види на живо. Благодаря Ви

  11. #11
    Запален алфист invinceble's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Пловдив
    Posts
    115

    Default

    Здравей,
    Бях до автокъщата но беше празно нямаше ни една кола. Седеше само виниления банер

    1999 Alfa Romeo 146 1.6 TS Junior -> ex
    2006 Alfa Romeo 159SW 1.9 JTD
    2007 Alfa Romeo Brera 2.4 JTD

  12. #12
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Знам, а и на снимките ми се вижда малко кривичка тук таме. Километрите не са проблем, важно е състоянието. И с тези номера е дошла на самоход, което е критерии
    Внимавай много с това,че е с италиански номера и е дошла на ход!Това значи ,че в Италия не е отписана и се води на някой там !Като се отпише тук в Италия номерата и се прибират !Да не плащаш на някой глобите после...а не дай се боже да е издирвана !
    P.S
    Да допълня това не значи да се отказваш да я видиш,но да имаш предвид !Също виждам на седалките преснимана италианска лична карта,което може би значи ,че има пълномощно за да дойде до тук с тези номера поне така мисля може и да греша.Но поне знаеш какво да питаш тези дето я продават защо е така
    Също така по италианския номер излиза 88kW-120 к.с. а не 105 к.с. както е написано
    Last edited by eproHD; 20-02-2016 at 19:42.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  13. #13

    Default

    Благодаря

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •