Results 1 to 5 of 5

Thread: Маркуч високо налягане-помощ!

  1. #1
    дърт алфист svetlin pilev's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Варна
    Posts
    185

    Default Маркуч високо налягане-помощ!

    Вчера при прибиране на колата в гаража направих сериозна "пътечка" от хидр. течност.В сервиза стана ясно,че е сцепен маркуча за високо налягане,който свързва хидр. помпа с рейката.Оригинален е ненормално скъп и с доставка 15 дни.Втора употреба не откривам никъде при обявените ударени с обяснението,че за по-бързо разглобяване на частите просто режат маркучите,което е безумие.Знам,че във Варна има фирма,която се занимава с изработка на такива маркучи,но ми казаха,че са добри за трактори и комбайни,и че в моя случай ще имам проблеми.Надеждата ми е,че някъде има 159 2.4 ударена и все още с такъв маркуч,моля помагайте!
    159 SW 2.4 Jtdm 2007
    156 TS 1.8 1999 EX
    Avensis SW 2.2 D4D 2011

  2. #2
    СТОЙ на място ! Princo's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Sofia
    Age
    32
    Posts
    124

    Default

    Освен във форума и по обяви в мобилето,не се сещам от къде да намериш,може да пробваш в купува-продава във фейсбук,има такава група за алфа ромео специално,моргите всички режат маркучите ...
    Now :159 SW JTDm 2.4 Q-Tronic 200 hp + 156 1.9 JTD 2003 115++
    Ex:159 SW 1.9 JTDm 150 hp - The beautiful devil.
    “Be yourself,everyone else is already taken.”

  3. #3
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Quote Originally Posted by svetlin pilev View Post
    Вчера при прибиране на колата в гаража направих сериозна "пътечка" от хидр. течност.В сервиза стана ясно,че е сцепен маркуча за високо налягане,който свързва хидр. помпа с рейката.Оригинален е ненормално скъп и с доставка 15 дни.Втора употреба не откривам никъде при обявените ударени с обяснението,че за по-бързо разглобяване на частите просто режат маркучите,което е безумие.Знам,че във Варна има фирма,която се занимава с изработка на такива маркучи,но ми казаха,че са добри за трактори и комбайни,и че в моя случай ще имам проблеми.Надеждата ми е,че някъде има 159 2.4 ударена и все още с такъв маркуч,моля помагайте!
    И какви точно проблеми ти казаха, че може да имаш с направен маркуч във подобна фирма която прави за трактори, комбайни, кранове....
    Та там и наляганията са доста по-големи и условията при които работят тези машини са доста по-екстремни!

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  4. #4
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Бегай в Хидромарк и не се занимавай с глупости да търсиш нещо което я намериш и ако изобщо намериш пак няма да е ново. Неведнъж сме работили с тях и сме доволни (това в предната форма).
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  5. #5
    дърт алфист svetlin pilev's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Варна
    Posts
    185

    Default

    Ма то не било само някакъв маркуч,а система от тръбички и маркучи под номер 50504346 като един детайл.Поръчах си нов от Германия за 155 евро и доставка от 10 дни и няма да се занимавам с глупости.
    159 SW 2.4 Jtdm 2007
    156 TS 1.8 1999 EX
    Avensis SW 2.2 D4D 2011

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •